Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość com aaa

COMA-genialny zespół! kto też lubi???

Polecane posty

Gość com aaa

Fani Comy wpisujcie się;) uwielbiam ten zespół świetna muzyka cudowne słowa!! jest tu ktoś jeszcze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
JA !!! Fajni są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka do jakiegoś utwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię :) bardzo :) chociaz teksty maja specyficzne czasem :P ja byłam na 2 koncertach i były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam na ich 2 koncertach. Na jednym Roguc rzucił się ze sceny na publiczność, chwile go ponieśli, a potem upadł na podłogę i już nie chciał skoczyć ze sceny :( A na drugim śpiewał chyba "Jolka, Jolka, pamiętasz..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli plenerowe się liczą to byłam na 1 czy 2 ;) ale, ze to plenerowe, to i towarzystwo różne :O niekoniecznie zainteresowane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koncercie na ktorym byłam tez rzucil sie ze sceny ale go ponieśli na kioniec sali i przynieśli na scenę z powrotem a potem po koncercie jeszcze sue troszkę kręcil przy barze, fajny, wyloozowany koleś :) ze świetnym głosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...........
podnosze temat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.........
jakbym mieszkala blisko tych miast ;D z pewnościa bym sie wybrała;D a w lublinie nie wiem kiedy będa grac;(... ;) a kocham ich !!!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem fanka... nie lubie wszystkich piosenek ale musze przyznać że każda z nich jest specyficzna i coś w sobie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martwica_słuchu
Zaczęli się i skończyli na pierwszej płycie, zresztą z perspektywy czasu też nie genialnej, ale bardzo dobrej. Byłam ich megafanką, potem dorosłam :). Byłam na kilku ich koncertach, te z początków wielkiej kariery były świetne, magnetyczne, energetyczne i w ogóle. Ale teraz jest coraz gorzej... Na koncertach dla mas grają długie kawałki instrumentalne (nikt nie wie, o co chodzi, ale to COMA, więc piszczymy :)), żeby udowodnić, jacy to są andergrandowi. A są do bólu komercyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica mam te same
spostrzeżenia co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaChce ten utwor
Drodzy forumowicze. Ma ktoś utwor Zaprzepaszczone sily wielkiej armii (...) i wyslalby mi na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaChce ten utwor
albo lepiej na speedyshare.com proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddff
a może na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzarOBuro
Proszę na speedyshare... Ma ktoś? Podzielcie się :) sluchanie na youtube to nie to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×