Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona25

zmalały mi piersi......................

Polecane posty

Gość Zrozpaczona25

Miałam duże jędrne piersi, urodzilo mi sie dziecko, karmilam 2 miesiace, minelo moze juz 8 miesiecy a moje piersi są znacznie mniejsze i do tego sflaczałe, wiszące, a piersi to byl mój główny atut- co robić, dziewczyny poradxcie- tez tak mialyscie po urodzeniu dzieci?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
To normalka po karmienu, dlatego jestem przeciwna karmieniu piersią. Twoje piersi juz nigdy nie beda wygladaly tak samo, mozesz probowac masowac je codziennie robiąc kółeczka kilka min i wsmarowywac balsamy, moze bedzie lekka poprawa. Ale zeby byly takie jak kiedys to tylko operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killerek
musiałbym to zobaczyć na zdjęciu albo na żywo :) ale na pewno nie jest tak źle jak myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
no jak piersi to byl twoj glowny atut to nik ci nic nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja nie mam dzieci, ale mam zamiar z butelki karmić :) Nie wiem po co ta wulgarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje blyskotliwego pomyslu, naprawde genialnie :) poza tym cyce rosna zanim jeszcze urodzisz, wiec i tak ci potem beda wisiec do kolan 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jstem przeciwnikiem karmienia jak już to do 3 miesięcy i koniec, jedyne co Ci teraz moja droga zostało to chirurg lub wstrzykniecie kwasu hialuronowego do Ajron Men nie mam ochoty prowadzić z Toba konwersacji tak ze nie komentuj mojej wypowiedzi a jak już musisz to wiedz ze takie osoby jak ty i ich opinii zwisają mi życzę miłego dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, zapomnialem napisac - mam nadzieje ze cycki wam opadna do pasa przynajmniej :) ps - jak sie jest kretynem, to sie nie powinno brac za rodzenie dzieci, bo potem mamy samych alergikow i inne odpadki genetyczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron Men na szczęście twoje poglądy nie maja wpływu na decyzje kobiet w tej sprawie wiec gadać sobie możesz i tak nikt tego nie słucha i robimy po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Hiehie Ajron Men - nic mi cycki nie obwisną bo mam implanty :) Wiec zawsze bede miec jędrne. A jesli nagle zapragne karmic piersia to też bede mogla ale nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killerek
Ajron Men idziesz na ilość postów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killerek
Niezapominajka - ja uważam że nie ma co dyskutować... ale litości - błędów nie rób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie? bez bledow jest nudno!!! a skad ty balwanie mozesz wiedziec ze jestem brzydkA? NIE POROWNUJ MNIE DO SWOJEGO ODBICIA W LUSTRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, laska, nie drzyj sie, ale po wakacjach jak wrocisz do szkoly to powiedz pani od polskiego, ze potrzebujesz korepetycji, bo nawet na kasjerke w Tesco sie nie bedziesz nadawac :) ps - trafilem w sedno? jestes tak brzydka ze nawet kijem cie zaden facet nie szturchal? biedactwo, nie martw sie, w koncu kogos sobie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myślę ze jesteś zwykłym zakompleksionym idjota, tyle ze ja wiem kim jestem a ty nie i mierzysz innych miara swoich własnych kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego ze niby jestem sama nikt mnie nie dotknol nie mam szkloly a może jestem biedna tez sie mylisz ale nie mam zamiaru sie wychwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×