Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona25

zmalały mi piersi......................

Polecane posty

Gość chce czarna xwke
na szczeście to był tylko twój sen a sny sie nigdy nie spełnija. UFFF a swoją drogą jakby Cie kobra ugryzła w pisora to mogłbyś sie z nim żegnać, Ajron swoim ciągnięciem druta by nawet nie pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
hahahaha nom mam nadzieje ze sie nie zmoczysz w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, taka gadka byla z pustakiem a ja musialem popracowac :/ no ale dla ajrona i gietkiego po 3pkt do respektu sie naleza za podnoszenie morale tzytzow na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietki, czasem ciagne, jak Roman musi wczesniej wyjsc na fajrant, bo inaczej cala produkcja staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
haha 3 pknkty dla nich jeszcze 2 i do pieca jako pełnowartosciowy wysokoenertyczny opał żeby podtrzymać temperature na walcowni :D hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
sory ale pisze w biegu :) wybacz mi :) tobie też by sie troche przydało nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
a ja biegam zawodowo :) ot tak poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
niet masz jeszcze 2 szanse jak nie trafisz to tata przyjdzie w nocy z kolega i dostaniesz nauczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
meczysz robaka chlopie widać że jeszcze wpierdol nigdy nie dostałeś kabel od prodiza. :) ale fakt teraz modne jest tzw bezstresowe wychowanie :D Masz tu synku internet pobaw sie i powkurwiaj innych ludzi tępymi prostymi docinkami,... Tak właśnie jest i tak się zachowujesz robiąc sobie placyk zabaw z tego forum i problemów ludzi którzych chcą tutaj rady, a nie czytania twoich i kolegi wypocin na miernym poziomie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż jak na razie to przegrywasz na całej linii 🖐️ ze swoim remiziano-strażackim poziomem wypowiedzi :o. Intelektualnie jesteś gdzieś pomiędzy drzewem a kaloryferem :o Run Forrest! Run! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jo wom powim co chce czarna xwke swój chłop bo rozuma ni mo i pojebany jak jo a i pewno samogona wypić lubi bo jakieś go wodogłowie chyciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×