Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona25

zmalały mi piersi......................

Polecane posty

Siadojta wszytkie do klotki to wos ursusym przewieze ino pierw cza mojo zone widłami wyładówać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
Widzę że sie nakręciłeś, jakaś bitwa ci chodzi po glowce, lecz się :) Prezentujesz typowy przykład przerostu formy nad treścią, typowy POLACZEK, tylko w necie jesteś taki boski, a rzeczywistość pewnie nie wygląda zbyt kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
:) Dalej Roliniku popędz ursusa i jedzim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
kolejny raz zaczniemy w innym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łodpolić nie chce bedzie trza babe zaprzegnac coby pociungla a mojo baba umi ciagnac co calo wies moze potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
macie zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita87
Mam kilka cytatów z innych forów „haj, sluchajcie, mnie najbardziej denerwuje, gada jak opętany ze nie działa, a sam do cholery nie spróbuje, najpierws spróbujcie a potem komentujcie, a nie tak podcinacie skrzydla możliwościom, bo ja gdybym sie zasugerowala tym ze jedynie operacja mi pozwoli powiekszyc piersi to bym nadal plaska jak deska chodzila, a tak mam nie za duze ale mam i jestem z nich dumna, a to nie dlatego,ze sie poddałam operacji - byłam sumienna - ćwiczyłam, smarowałam kremem i brałam suplement ziolowy - do ktorego wiele osob nawet z mojego grona odnosilo sie nawet z drwiną, i co?! koparka w dól jak po tym wszystkim mam linie piersi i to widocznych, o i ot tyle, po co gadac na temat na ktory nie macie bladego pojecia i to jest cytat kobiety której udało się powiększyć piersi korzystała z http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/yzrej „witam, nie zgodzę się z koleżanką, która neguje działanie Perfect Bust, bo rozmiar to jak dla mnie bardzo duzo. Ja jestem w trakcie przyjmowania tabletek, obecnie 5 opakowanie. Piersi są CONAJMNIEJ jeden rozmiar wieksze, ale bez przesady zeby liczyć na 3 rozmiary większe to trzeba być nie halo. taki efekt to tylko operacja. A to jest kolejny cytat również korzystała ze strony http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/yzrej „Wszystko jednak zależy od wielu czynników i nie jest to tylko moje zdanie. Czy wcześniej byłaś w ciąży, jaką stosujesz dietę (nie może być zbyt uboga bo organizm źle to znosi i niewłaściwie reaguje na naturalne bodźce). U nas mało kto o nim słyszał, na zachodzie to bardzo popularny preparat. i co najważniejsze nie wywołujący skutków ubocznych. To po prostu mieszanka odpowiednio dobranych ziół. Więcej można przeczytać na stronie http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/yzrej Ja po trzech miesiącach kuracji jestem w pełni zadowolona. No i odradzam kupowanie \"byle gdzie\", np. aukcje. Może jestem uprzedzona, ale wolę mieć pewność, że nie kupuję podróby. „cześć, dziewczyny, od miesiącabiorę bust up, jednocześnie robiąc masaże i powiem szczerze, że na razie jestem zadowolona, choć efekty powinny być widoczne dopiero za jakiś czas, to jednak już czuję znaczną róznicę: piersi są naprężone, nieco bardziej wypełnione, ale nie bolesne. w dotyku takie, jak tuż przed okresem. zastanawiam się, czy nie dołożyć jeszcze dodatkowej porcji ziół, co o tym myślicie? „o jadzi sie zdublowało ;) ja stosowałam tabletki na powiększenie biustu razem z kremem i mi sie powiekszyl biust o rozmiar. abstrahując od powiekszenia piersi, okres mialam cudownie wyregulowany i mniej bolesny. cera mi sie poprawila i na serio czulam się swietnie Więc jednak są kobiety którym się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 876
Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×