Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asik.

rozmowa kwalifikacyjna-strój

Polecane posty

witam w najbliższych dniach mam rozmowę kwalifikacyjną w Vero Modzie. chciałabym zapytać jak strój będzie odpowiedni do tego typu sklepu? nie jest to przecież jakiś urząd czy inna poważna instytucja więc trudno wyskoczyć w czarnej garsonce i białej bluzce. ale znowu nie chciałabym żeby wyszło zbyt \"na luzie\". i jeszcze kwestia obuwia. słyszałam, że nie powinno się iść na rozmowę z odsłoniętymi palcami ale również przypisałabym to do rozmowy w jakiejś instytucji państwowej lub np w banku. czy tutaj odpowiednie byłyby białe sandałki na 2cm obcasie? do tego oczywiście delikatnie zrobione paznokcie. proszę o porady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjm c
wydaje mi sie ze biala bluzka obowiazkowo a reszta dobrana tak zeby bylo elegancko ale nie za elegancko, czyli garnitur to nie, a buty dobrane do stroju ale biale to jakos nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska poznanskie23
tak , biała bluzka , a dół obojętnie ale nie zabardzo wyzywający , a buty wydaje mi sie ze mogą byc bez pięt itp bo to modny sklep a nie bank zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira17
zasady są takie, żeby bez względu na to czy to urząd czy cokolwiek innego, na rozmowe nie chodzić w sandałach. Całe buty i kropka. Chyba, że nie chcesz wg zasad;p mozesz sie łudzić, że nie zauważą, ale w takich sklepach właśnie moda jest ważna raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubierz sie w ich ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polukaj sobie w internecie na stronach veromody, co jest teraz u nich modne i się ubierz podobnie... niekoniecznie w ich ubrania :) Ja miałam rozmowę kilka dni temu i się dostałam :) ubrana byłam w garniturek i zakryte butki na obcasie :) ale to jest praca w banku :) więc nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslslslsl
"zasady są takie, żeby bez względu na to czy to urząd czy cokolwiek innego, na rozmowe nie chodzić w sandałach. Całe buty i kropka" Chyba cię pogięło. No coż, niektórzy mają tak niewiele do sprzedania na rozmowach, że skupiają się na butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslslslsl
Prowadzę rekrutację w dużej firmie. Do głowy mi jakoś nie przyszło przyglądać się butom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslslslsl
I w ogóle strój to ostania nieomal rzecz w kolejności. Byle jakoś tam się mieścił w konwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslslslsl
Nie mam nawet nic przeciwko ciemnym dzinsom plus jakaś marynarka. Naprawdę ludzie, nie to przesądzi, czy dostaniecie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj z tym ze butuy
i ubranie maja az tak bardzo wielkie znaczenie, moze w wielkich korporacjach i firmach. heh ja o swojej rozmowie kwalifikacyjnej zostalam powiadomiona na godzine przed a sam dojazd tam zajal mi pol godziny, bylam ubrana w zwykle bezowe spodnie i sweter- prace dostalam. A moj chlopak doslownie wczoraj zanosil tylko cv w sztruksach i sportowej koszulce a dyrektor firmy zgarnął go od razu do siebie, pogadal i robotę dał. Liczy się co macie do zaoferowania a nie ubiór.(wazne by bylo czysto i schludnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykła złodziejka
jakie białe bluzki i zakryte buty??? hehehhe Jestem po studiach i chodzę na rozmowy ubrana wcale nie w biala bluzke i czarbe spodenki czy spodniczke??? zawsze ubieram się ładnie , styl sportowa elegancja tzn np ciamne dzinsy+ fajna bluzeczka ( niekoniecznie bila) i jakoas bez problemu dosjae prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykła złodziejka
a juz niedopuszczalne jest przyjsc na rozmowe do sklepu z odzieza na bialo czarno!!wtedy wlasnie jestes raczej skreslona bpo oni patrza jaki masz swoj styl ubierania czy bedziesz umiala doradzac klientom itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Do Sll... W jakim Ty mieście prowadzisz rekrutacje???Pierwszą rzecza na jaką zwracają uwagę pracodawcy to strój(u kobiety również włosy,dłonie)Należ dobrać ubranie w załeżności od posady o jaką się starasz.Pani która była na rozmowie w banku ubrała się stosownie.Praca w sklepach odzieżowych nie wymaga aż takiego poświęcnia.Należy ubarć się schludnie i troszkę na luzie.A co do obuwia(biorąc pod uwagę temperaturę jaka panuje)skromne sandałki i również skromny pedicur uzupełni całość.Daj znać jak poszło,a osób typu Slll..nie słuchaj ,prowadzą rekrutacje ale w swoich niespełnionych marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
a ja jak miałam rozmowę kwalifikacyjną to mialam beżowo-brązową sukienke do kolan i buty na 4 cm obcasie ,sandałki na obcasie , praca w księgarni , sotałam od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veromodna
a ja - ponieważ tam pracuję, odpowiadam - wiele zależy od kierownika sklepu, jednakże rekrutując nowy personel zawsze zwraca się uwagę na strój, choć przede wszystkim pracę dostaje się dzięki temu, jakie ma się podejście do klienta, jak szybko się dana osoba uczy - co wychodzi podczas dnia próbnego. Vero Moda sprzedaje modę, więc i personel musi za nią podążać:) jeśli chcesz się ubrać na rozmowę elegancko - niech to będzie elegancja nieszablonowa, bo jak się ubierzesz niczym uczennica na rozpoczęcie roku, już na starcie tracisz połowę szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedźcie mi czy taka koszula http://arem.pl/wyprzedaz.html - model 02, w połączeniu z dżinsami nadaje się na rozmowę kwalifikacyjną czy zbyt mało elegancko? Ostatnio sobie ją zamówiłam, tylko tak się zastanawiam czy może spodni innych nie ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×