Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Majeczko u nas podobny problem, nie wiem jak dlugo A bedzie mial ta pracke... ale trzymam kciuki aby mezus szybko znalazl inna lepsza oferte, bedzie dobrze :* Meniu gratuluje synusia :D Orzeszku, nie bede nic robila z moimi cyckami, moja mama tez miala takie piersi i co prawda mnie karmila tylko miesiac ale wiem, ze nie dlatego ze nie miala pokarmu, po prostu tak wyszlo. jakos damy rade :) Gosiu to bedzie foto czy nie?? Olu te skurcze moga sie chyba teraz powtarzac, ale to raczej jeszcze nie to, choc ja tez bym troche spanikowala :P wrzuce kilka fotek sprzed chwili na fotosika heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki WESOLUTKA:)Trymam kciuki zeby Wam tez sie wszyytko ułozyło;) iesz jak to jest jak tak czasem sobie pomysle o przyszłosci w czarnych BARWACH BBbbbRRR:(ale postaram sie byc dobrej mysli i NIE ROZPACZAC dla mojego synka on nie lubi zdenerwowanej...płaczacej mamusi:) Trzeba wziasc sie w garsc i znalezc cos nowego:);):)Mój M da rade pomoge mu:):):) No wchodze na fotosika.....zaraz podziwaiac GOSIU podpisujue sie pod \"prosba\"o FOTO brzuszka przyslij nam na nasza poczte:):):)tylk ojedno jedyne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja tych fotrk nie dodalam do albumu, ogolnie tylko na fotosiku sa. bo maly mi sie wypial hehe nie widac duzo ale jednac cos nie cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez naprodukowałyście stron! ;> Jak w końcu doczytałam, to pewnie nikogo juz nie ma... Menia, gratuluje synka! My tez mamy problem z imieniem. W grę wchodzi kacper, Dominik, myslelismy tez nad Cyrylem, ale chyba jednak Kacper. Zobaczymy, co będzie pasowało, jak już synka zobaaczymy... Legally - nieciekawe wieści, ale to już końcóweczka i z pewnością dasz radę wyleżec, tylko tak uczciwie ;> bez prania i prasowania ;> Nadszedł czas, żeby się tatusiek wykazał ;) Dbaj o siebie i maluszka. Trzymam kciuki. Maju - a to świństwo zrobili twojemu mężowi. Doskonale rozumiem, jak musisz sie wściekac. Może jednak jest szansa jeszcze na tamte stanowiska... Jeśli nie, to na pewno coś znajdziecie. Moj robotę niby dostal, ale pierwszy miesiac za niewielkie pieniadze i na umowe zlecenie, wiec tez nie wiemy, czy od 1go marca nie bedzie szukal dalej... Trzymam za Was kciuki. Witaj Jolu. Z tym masowaniem sutków to faktycznie trzeba uważac, bo może to wywolywac skurcze.... Tak źle i tak niedobrze. Z aventu jest takie urzadzenie to \"naciagania\" sutków. Mnie nie bylo potrzebne, ale czytalam, slyszalam czy widzialam gdzies. Czy skuteczne i bezpieczne nie wiem, moze warto poszukac.... A ja dzis po powrocie męża ruszyłam na \"łowy\". Połaziłam po sklepach. Co prawda nie kupilam niczego, co mialam na liscie braków w wyprawce, ale udało mi sie kupic dosc cienki śpiworek (jeden kupilam kiedys, troszke grubszy) w zabójczej cenie 5 zł (w tych tanich sklepach, tzw \"bazarach\", co to maja w nich wszystko...mydło i powidło ;) wlazłam tam szulajac koszuli do szpitala, a kupilam śpiworek). Nawet kolorystycznie do pościeli mi będzie pasował. Potem dokulałam się do C&A (czesto tam łąze, bo maja fajne przeceny) i wyczaiłam przecenione ręczniki z kapturkiem. Były troszke przykurzone, jakas resztka (4 szt). Z 44,90 opuscili na 9zł! Wzielam dwa, już wyprałam i śladu po kurzu nie ma. Nadal nie moge znaleźc fajnych, dobrych gatunkowo i w miare niedrogich bluzek z krótkim rękawkiem na 68... Legally pisałaś, że na allegro, ale ja nie widziałam tam niczego ciekawego... Od tego łażenia jednak wszystko mnie boli juz, brzuch jak kamień :/ Chyba musze zwolnic, bo ostatnio przesadzam z ruchem.... aż sie boję poniedziałkowej wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoNo WESOLUTKA ma Twój synus sporo miejsca...:) ŚLICZNY BRZUSIU....A ZDJECIE Z CYCUSZKAMI wogole rewelka:):):)hehee:) Nie wiem czemu odrazu mi sie skojarzyły z tymi Twoimi....hot-dogami :):P:P:PPamietasz???:P:P:P:P:P Dawno na fotosika nie wchodziłam a tu widze pikne brzuszki... IZABART....MIKOŁAJAMAMO ślicznosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Maju nie przypominaj mi o tych hotdogach :P:P:P naan to fajnie ci sie trafilo z tymi recznikami, ja za jeden dalam chyba ok 30 zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe npisało mi sie PIKNE....jakbym jakas "góraLKA"była:) NAAN dzieki...niestety na tamto juz nie ma co liczyc jak mój zrezygnował zeby isc tu gdzie teraz go ZWOLNILI....tam przyjeli kogos:(takze LIPA....i teraz musi cos zanlezc chocby za niewielkie pieniadze....byle by cos było:(Mam nadzije ze mu sie uda....ostatnio trzymałysciie kciuki i sie udało moze nie na długo ALE KTO MOGŁ PRZEWIDZIEC...???To i tym razem mam nadzieje bedzie dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga od dolu cycki takie wielkie sie wydaja, a wcale nie sa w rzeczywistosci takie biggg... pozno juz ide do lazienki w koncu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka, ja tez prawie po tyle kupilam (ikea), ale jak zobaczylam te, to stwierdzilam, ze okazji nie przepuszcze, a tego nigdy nie za wiele ;) Pisalyście swego czasu o czkawce. Ja juz nie czuje :( Dwa tygodnie temu jeszcze czułam, a teraz juz nie :( Czyzby małemu znudziło się cwiczenie przepony... :/ USG mam 10go najprawdopodobniej, ale boje sie już teraz jak nie wiem....maluch dzis prawie się nie rusza :( ale z drugiej strony - ja wiecznie na nogach, teraz dopiero sie polozylam, wiec kolysalam go cały dzien... a jak sie ruszy, to wciaz czuje girki "ówdzie", czyli pupą na dole jest... Własnie, ja tez tam jestem spuchnieta jak nie wiem co . Od kilku dni widze roznice. Nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja po dotyku poznaje ze jest inna, jakos nie zwrocilam uwagi przy sprawdzaniu lusterkiem... i dzisiaj wyraznie czulam czkawke ktora trwala dobre 5 minut albo moze i dluzej?? czemu martwisz sie wizyta?? ja swoja przelozylam z 13 na 3 lutego. wtedy mija nasza 4 rocznica jak jestesmy razem a na drugi dzien moj A konczy 26 lat :) a dlatego przelozylam bo chce jak najszybciej wyniki odebrac od tego lekarza i przeniesc sie jakby co do tej s0rawdzonej ginki ktora przyjmowala prywatnie a teraz ma podpisana umowe z nfz ;) mam jeszcze karte ciazy od niej hehe dodatkowo babeczka w szpitalu pracuje wiec jakby co moze mi to pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLUTKA - boje sie z kilku powodow. Przede wszytkim, ja zawsze sie boje przed wizyta, majac nadzieje, ze wszystko bedzie ok. A tak poza tym, to 1. jesli sie okaze, ze maluch jest ułozony posladkowo, to ostatecznie dowiem sie, czy jesli sie do porodu nie obroci, to czy zrobi mi cc, czy kaze rodzic sn pośladki, a tego sie boje bardzo... do dzis nie znam jego zdania na ten temat, co on preferuje w takich sytuacjach... 2. okresli wage, jak na dodatek bedzie duzy i posladki, to chyba umrę ze strachu... a drugie porody posladkowo kaza czesto sn... 3. ja mialam pominiete badanie prenatalne 12go tygodnia... dlatego po tym zmienilam lekarke, ale z tego powodu, co wizyta, a na pewno dopoki nie zobacze dzidzi zdrowej bede umierala ze strachu... 4. czuje malo ruchow, to mnie niepokoi... i tak pewnie moglaby jeszcze wymieniac, ale sama juz wole o tym nie myslec... panikara jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) U mnie nocka dzisiaj- obudziłam sie o 3 w nocy do 5 nie mogłam spac..potem przysnęłam do 8...i znowu nie moge spac;/ Naan na spokojnie.. na pewno wszystko bedzie dobrze:) Weszłam na Allegro tak z ciekawości przed chwilką i jeszcze 2 tyg temu widziałam tutaj tyle koszulek,że miałabym problem jakbym chciała jakąś zamówic..a teraz zaledwie 1 str na rozm 68!!! Naan oto link: http://www.allegro.pl/search.php?string=koszulki+rozm+68&category=11764&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1 ale szczerze powiem.. że niezbyt ładne te koszulki teraz tam...nie ma nic ciekawego:( Maju.. współczuję zaistniałej syt.. teraz od Nowego Roku jest zawsze ciężej o pracę...wierze,że uda się ją znaleźć szybko Twojemu mężowi:) Wesolutka!!! Słodki brzusio:):) Menia GRATULUJE zdrowiuśkiego synka:) Przeładowanie chłopców na tym forum:) Oczywiście dziewuszki,że tatuś bedzie prał i prasował:D.. heheh;) Dokupi dzisiaj Lovele do białych i do roboty:D Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która miała takie objawy: skrócona szyjka, brak rozwarcia,nocne poty, biegunka przez tydz- odszedł jej czop w 7mies i 2 tyg...pojechała do szpitala.. i urodziła! Synuś zdrowy ma już 7 mies...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajrzałam do mojej karty ciąży i widzę, że została tylko jedna rubryka na wpisywanie wizyt...a chyba ich jeszcze kilka bedzie. Co wtedy? Doklejają kartkę, zapisują gdzie indziej czy nic nie zapisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.. ;] Na wstępie... Wesolutka bardzo ładny brzuszek ;] Tak pokazujecie brzuszki to i może ja coś pstryknę, ale to później muszę się trochę do porządku doprowadzić, bo jakaś niewyraźna jestem ;D Ja ostatnio widziałam w TEXTIL MARKET takie słodkie koszulki z nadrukami :\"Synuś mamusi\" \" \"synuś tatusia\" i dziadka i babci też ;] Dla dziewczynek też są ;D I już wiem że kupię dwie ;D Faktycznie chłopcy przeważają u nas :) Maju kciukasy trzymam zaciśnięte moooocno :) bedzie dobrze ;D Menia - jasna sprawa była że Synuś będzie zdrów :D Legally - To sobie poleniuchujesz ;] A moja noc dzisiaj ładna... ;] maluszek chyba spał... cały dzień wariował to spał ;] Dziś rano znowu poczułam ten jakby skurcz... Oczywiście już po śniadaniu... teraz czekam na kosmetyczkę... eh... jakoś sie dzis nie czuję na makijaż próbny. Nawet głowy nie myje bo nie mam szamponu tak właśnie zajrzałam... nie wiem jak to się stało... Bardzo ładna pogoda dziś... poszłabym na spacer... ale zaś nie mam z kim..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie zjadłam sniadanko i juz jestem zasmarkana super brzuszek legally no penie ze musisz swojego K zagnac do roboty a ty lez plackiem zeby jeszcze te kika tygodni dociagnac chociaz do marca a no i buziorki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja jestem potwornie głodna ale za cholere nie wiem co zjeść. Wybralismy dzisija imię dla syncia i bedzie Victor Aiden Dudkowski:) A i jednak na namówiłam męża na Victora a Aiden to jego dodatkowy pomysł, niech juz mu bedzie:) Wczoraj jeszcze udało mi sie kupić torbe do szpitala, teraz tylko muszę połozną wypytać co mi bedzie potrzebne. I stwierdziłam ze moze jak maluszek jest ułożony główką w dół to moze dlatego czuje taki ucisk na psioche:) i jest lekko opuchnięta? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........32.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....31 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09 . .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...30 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko....Marta.....24.......Szczecin......... 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.....Marta.....24......Koszalin..........10.0 4.09...Martyna matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia basiunia*....Basia......30......śląsk................... .22.04.09...Miłosz gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ...Victor Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek Wpisałam imię ale tylko jedno bo juz nie chcem mieszać w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry, że do Was zaglądam, jestem z majówek :) Ale mam pytanie, czy ma ktoraś z Was poduszkę kojec motherhood? Coś w tym stylu: http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhoo d.html Pytam, bo zastanawiam się nad zakupem, bo coraz gorzej mi się śpi:O Chciałam się dowiedzieć, czy ona jest naprawdę taka rewelacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - ja się również zastanawiałam dziś rano czy dlatego że mały się obrocił to pipocha jest opuchnięta... w poniedziałek mam wizytę to jak nie zapomnę to się zapytam ;] Bardzo oryginalne imię wybraliście :) Podoba mi się ;D Widzę że masz dylemat ze śniadaniem... ja właśnie też... chociaż już z rana zjadłam płatki jednak to chyba za mało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam jeszcze pytnko czy kupujecie poduszki do karmienia i do tych ktore juz ich uzywały czy one sa przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mama śliczny masz brzusio:) Ja mam wizyte u położnej dopiero w czwartek ale ona i tak mnie nie zbada wiec nie zdziwie sie ze powie ze to normalne:P Co do poduszki to nadal sie zastanawiam nad zakupem takiej do karmienia. I idę wkońcu coś zjeść bo synek mnie zamęczy kopaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie skusiłam na płatki z mlekiem,wypiję inke z mleczkiem i potem biorę sie za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochotę na wyjście z domu... Ale brak mi towarzystwa... tak powoli zdaje sobie z tego sprawę... że znajomi to faktycznie tylko znajomi... tylko do powiedzenia "cześc" na ulicy i zamienienia kilku słów... Brak wspólnych tematów kiedy nie jest się już duszą towarzystwa. Na pytanie czy może wpadniesz na kawę... zazwyczaj jest odpowiedz... Sorki Olcia dzisiaj nie mam czas ale w tygodniu wpadnę... słyszę to od naprawdę dawien dawna, gdzie kiedyś drzwi nie zamykały się u mnie w domu. Nawet nie mam z kim iść na spacer... Czasami to mi się nawet z dresów wyskakiwać nie chce czy z piżamy... I siedzieć tak z rozczochraną głową ;] Przecież nie będę się stroiła czy robiła makijaż i panowała nad ładem na mojej głowie tylko po to by posiedziec przez tv czy wyjsc z psem ;] Muszę ponarzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mama mam tak samo wiec wiem co czujesz,gdyby nie wyjscie do pracy lub załatwienie ważnej sprawy na mieście to również siedziała bym w domu bez makijażu znieumyta głową i do tego w dresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mnie wkuża ze jak chcem czasami zobaczyć brzuch to muszę piersi podnieść do góry bo mi zwisają i zasłaniają brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :D Menia gratuluje synka ! Maju napewno wszystko sie ulozy.. moja kolezanka kiedys zacytowala mi swoja babcie:) : jak Bozia dala dziecko to da i na to dziecko :D:D Dziewczynki ja tak napisalam o tym masowaniu sutkow (hartowanie brodawek to sie nazywa :) ) bo moja mala nie mogla sobie zlapac moich i przez caly dzien musialam sluchac jak placze, wiedzialam ze placze bo glodna, a ja nic nie moglam na to poradzic, chwilami mialam ochota siasc i plakac z nia... a jak juz cos sie jej udalo zlapac i pszyssac to niekoniecznie to byl sutek i poranila mi cale brodawki.. i wtedy mi polozna powiedziala: jakby sie hartowalo brodawki w ciazy to by nie bylo takich problemow... Wesolutka piekny brzusio.. :) Ja nadal leze ale jakos chyba sie przyzwyczailam i dni mi szybciej leca.., moja mala znowu chora, kolejny antybiotyk, ale to i tak sukces bo chodzila do przedszkola caly miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×