Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja od niedzieli wiem że mam rozwarcie na 1,5 cm...czyli też jakby coś się zaczynało :) ale romantyczny wieczór na niewiele pomógł...chyba że to jeszcze nie czas..wprawdzie to już 38 +1 tydz. ale Mały wciąż mały więc widocznie ma zamiar jeszcze trochę urosnąć. Jak byłam w 30 tyg. to Wojtuś był chyba największym dzieckiem na Forum, a teraz jakoś przystopował. Mam nadzieję, że to nie wina nasciśnienia, bo wtedy dzieci rodzą się mniejsze. A ja nie przytyłam nic od 2 tyg. to też chyba oznaka zbliżającego się porodu. Spać teżnie mogę, ciężko mi się ułożyc, prześcieradło mam jak psu z gardła wyjęte...dzisiaj obudziłąm się na gołym materacu. A mój facet śpi jak zabity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm brzuchaki w ten piękny dzionek...:D od razu żyć się chce jak takie piękne słonko wyszło.. szkoda tylko, że podobnie jak aleksandraa2p i kasia cieszyn miałam noc nieprzespaną... ale mnie skurcze męczyły.. zaczeło sie o 3.. a usnełam jak już widno było.. napierw się przestaszyłam, że to może być JUŻ... w końcu znudziło mi się czekanie na dalszy rozwój akcji i usnełam..Najbardziej śmiac mi sie chciało mi sie z mojego męża.. jak już udało mi sie usnąć w tracie przekręcania na drugi bok złapał mnie skurcz podudzia.. i sie zaczełam drzeć \"aaaa skurcz!!!!\" maż nagle przerażony \"co??? już???\" a ja \"skurcz nogi!!!! pomóż!!!!\" a ten zamiast rzeczywiści mi pomóc wstac to tylko sie odwrócił i powiedział obrażony.. \"Nie strasz mnie\":D :D ach te chłopy.... ale fakt faktem te bóle brzucha są okropne.. jak tak ma wyglądać poród to ja się wypisuje!!:( ja nie chce!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac ze to nie tylko ja mam takie problemy w nocy :-( Smart powodzenia na tescie - trzymam kciuki. Sunny widze ze przez przypadek wykazowalas nasza jedyna mamusie z tabelki :-( ale to sie zdarza nie martw sie :-) My dzisiaj z M jedziemy do tesciow a jutro z ranka mamy egzaminy wiec trzymajcie za nas kciuki :-) W sobote mamy wyklady wiec dopiero bede w domku poznym wieczorkiem wiec sie dziewczynki trzymajcie i do uslyszenia w sobote Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
upsss! przepraszam i naprawiam co zepsułam Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Bobasekm.........26......Kielce................09.04.... ..Lilia, albo Lena Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...Nikodem:) basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.....12.03 .....37.........sn ........Wiktor....3100.......53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. mamuśki coś się ze mną dzieje... czuje baaardzo mocne kłucie od środka.. dokładnie gdzie maluszek ma główke.. tak sie zastanawiam.. czy to mogą być jakieś pierwsze objawy porodu.. normalnie na tyłku nie mogę siedzieć.. chodzić też bo boli jeszcze gorzej.. masakra.. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
oooo rozalka już niedługo pewnie!!? Ja czuje takie ukucia jak mi sie aniołek wierci, czuje jakby mi się tam wciskał główką, u góry kopie a na dole właśnie kuje. Chyba że to Twoje to nie kłucie tylko skurcze :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozalka, oooo może to własnie TO, podobno przy chodzeniu nasilają się skurcze, trzymam mocno kciuki!!!! Szykuj się do szpitala!!!!!! Dziewczyny gdzie jesteście???? Rozalka chyba rodzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlka82
sunny9 a no właśnie to nie skurcze tylko kłucie..... ale takie na maxa.. wcześniej miałam jak mówisz.. jak sie niunio wiercił główką.. a teraz non stop.. w nocy miałam skurcze... a teraz to juz nie wiem co się dzieje.... nawet jak leże nie przechodzi... już mi głupio do gina dzwonić, bo mu codziennie takimi głupotami głowę zawracam, że pewnie już ma dosyć... a wizyte mam dopiero w poniedziałek.. no ostatnio lekarz dawał mi czas do 10.. kurcze.,.. zaczynam się bać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
hyyyyyy? no nie wiem? jak tak mówisz że mu głowę zawracasz to zawracaj dalej i dzwoń, powiedz że te bóle są silne! ja bym poszła do szpitala zrobią ci ktg i bedzie wiadomo czy to skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
chyba że to szyjka sie skraca i dlatego to kucie, poród pewnie masz na dniach jak nie za chwile:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
ja mam szpital pod nosem także lece jakby co od razu :) ! przecieŻ nie mogą mnie zlekceważyć i zawsze zrobią to KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze co się będzie działo... do szpitala mam kawałek drogi, więc póki na razie się nie nasila będę obserwowała.. chyba by było zbyt pięknie, żeby już się zaczeło.. z jednej strony strasznie się boję, a z drugiej tak bardzo bym chciała tulić już mojego dzidziunia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no też tak myślę ze to może szyjka... powolutku może się skracać i to dlatego pewnie kłuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki.. mam jeszcze pytanko.. czy opadają?? wam brzuszki??? ja jestem dość niska (160cm) i jak na razie mam wrażenie ze mój cały czas jest dalej wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Rozalka, może będziesz następna :) Trzeba w końcu ruszyć, bo na razie cisza :( Jedynie mini ma już za sobą. Jeśli chodzi o brzuszek to mi opadł trochę gdzieś 3 tygodnie temu, ale teraz to już mam całkiem nisko, pomiędzy nogami :( Po schodach jak idę to muszę szeroko nogi rozkładać, bo uderzam o brzuch :) Ale jeśli któraś ma jeszcze wysoko to niekoniecznie musi oznaczać że poród daleko. Czasami brzuch sie nie obniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! MAMY KOLEJNEGO DZIDZIUSIA!!! DZISIAJ O 8.10 URODZIŁA BOBASEKM!!!! MIAŁA CESARKĘ. WIĘCEJ NIC NIE WIEM. ALE SIĘ DZIEWCZYNA UWINĘŁA! No to zacęło się na dobre :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasekm chyba miala problemy z ciśnieniem.. to moze dlatego zdecydowali się na poród..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.....12.03 .....37.........sn ........Wiktor....3100.......53 Bobasekm.....9.04..... ........cc........ ...... ...... Czekamy na relacje z porodu...:D rzeczywiście chyba teraz na dobre się zaczeło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, teraz już chyba poleci. A Bobasekm chyba tak nagle wzięło, bo jeszcze wczoraj była na forum. Czyli niekoniecznie muszą być dużo wcześniej objawy. Dziewczyny, ja jestem wcześniej w kolejce i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś pokręciłam z tą tabelką... sorki Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.....12.03 .....37.........sn ........Wiktor....3100.......53 Bobasekm.....26.03..... ........cc........ ...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.....12.03 .....37.........sn ........Wiktor....3100.......53 Bobasekm.....26.03..... ........cc........ ...... ...... Poprawiłam tabelkę, mam nadzieję że się nie gniewasz Rozalka :) Zmieniłam datę porodu na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie na tym się kapnęłam że coś pokręciłam..:D :D no blondynka ze mnie i już....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Bobasekm, jak niespodziewanie. ja tez mam termin na 9.4. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze i bobasekm odezwie sie do nas zaraz po powrocie do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze..dziewczyny..teraz to ja też zaczynam się bać...Bobasekm miała nadciśnienie i tak jak ja termin na 9.4. Jak któraś dowie się coś więcej to dajcie znać. Tzn dlaczego miała tą cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Gratulacje dla bobasekm , pewnie wszytko w porządku po cesarce musi troche poleżeć... Tak to już teraz będzie jedna wcześniej jedna póżniej, ja też chciałabym mieć prezencik na urodziny bo też mam 10 kwietnia, ale wtedy święta w szpitalu murowane...no cóż... Ale dziś jestem zmęczona, więc lece odpoczywać bo mój M zajmuje się dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkaplazowa
cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę chciałam wam napisać ze 23.03 o godz 10.30 (w 38 tc) urodziłam synka- Wojtka. Ważył 3280 gram, 51 cm, Szczegóły za kilka dni, bo jeszcze nie mogę siedzieć po ogromnym nacięciu krocza. Ale czujemy się dobrze i jesteśmy przeszczęśliwi. Grztulacje dla mamusiek i powodzenia dla tych jeszcze czekających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasekm, piłka plażowa, ogromne G R A T U L A C J E !!!!! 🌻 O kurde to już rozkręciło się na dobre, przyznam wam że już zaczynam się bać!!! Która teraz? Ja jeszcze dziękuję, poczekam conajmniej do 04-04, a najlepiej do 10.04 i mogę rodzić:) Tak, tchórz ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×