Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

alison te male baby tak maja ze brzuchol wielki im w ciazy rosnie. W obwodzie mam juz 103!!! wlasnie sie wczoraj mierzylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieżlle Wam sie trafiło z tymi urodzinami...w klasie u mojego syna sa 3 osoby włącznie z nim urodzone 31 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta jeszcze ja dzisiaj mam wizyte kolo 15 wyjezdzamy , juz sie zaczynam denerwowac ja tez dzisiaj na obiad mialam pierogi z truskawkami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek niech se tam rosnie gorzej z moimi nogami takie serdelki mi sie zrobily mam nadzieje ze to woda i po porodzie mi zejdzie. zAczynam sie martwic co to bedzie potem bo wszystko mi sie jakies wieksze zrobilo....a! i od tygodnia nie nosze obraczki ani pierscionkow bo mi sie nie mieszcza na palce a waga dalej +10 wiec to chyba woda tzn opuchlizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja mam 109:)kiedy masz usg najbliższe,bo ja już nie moge sie swojego doczekać...ciekawa jesem ile ten mały rozbójnik waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lutego mam wizyte a usg pewnie na nastepnej mi zrobi czyli koniec lutego. Ale 10 i tak zobacze dzidzie na chwile:) tylko nie zrobi pomiarow. Wg tego co wklejala legally to moje dziecko sie miescilo do tej pory dokladnie po srodku tabelki czyli ani duze ani male , zobaczymy teraz bo brzuszek mi sporo podskoczyl a i te kopniaczki to juz calkiem jakby karne do bramki strzelala ta moja cora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iza dobrze że o obraczce powiedzialam bo musialam swoją na mydło ściagać :( a nogi tez mi sie okropne zrobiły,bede ostro na rolkach jezdzic jak urodze :) kupilam sobie dzien przed tym jak sie dowiedzialam ze w ciazy jestem, nawet ich nie zasznurowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison no co ty sama , nie mam sily nawet normalnego obiadu teraz gotowac hehe zupa z mrozonek pierogi tez hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie tez pod koniec lutego dopiero...matko ależ mi sie dłuzy ten czas....:) Co do nog to moje sa jak dwa słupy telegraficzne:)a waga to koło 18 kilo na plusie...podejrzewam,ze pobijam rekord na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używama na rozstępy Elasti-Q. Przedtem miałam coś z Pharmaceris. Narazie na brzuchu nie mam ( a le ja byłam gruba przed ciąża więc ma się co rozciagać) a na cyckach miałam wcześniej i teraz pojawiają się nowe :/ Przed ciążą kupiłam sobie strój kąpielowy dwuczęściowy i jak pojechaliśmy nad morze to akurat nie było pogody i chyba już go nie założe w życiu. Już obmyślam plan na odchudzanie po porodzie, bo chyba będę się musiała sporo przyłożyć żeby chociaż trochę zrzucić. Pewnie dojdę powyżej 90 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison a ja chyba zaniżam kg na forum bo ja tylko 7 kg, mąż mi mowi że z tyłu wogole by nie powiedzial ze w ciazy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym smarowaniem to ja nie jestem do konca przekonana.... pierwsza ciaze smarowalam sie cala ,do dwoch tygodni przed porodem ani jednego rozstepa a 30 kilo na plusie mialam i brzuch ogromny. A jak sie pojawil pierwszy to szlo tasmowo ze do porodu to pol brzucha bylo sine do tego piersi po bokach i nogi wew strona ud az do samych kolan. Masakra. Teraz sie smaruje sporadycznie perfecta mama ale nowych jeszcze nie mam tylko stare sie naciagaja znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo ale zbieg okoliczności. Tak mieszkam w Płocku, a Gostynin rzeczywiście niedaleko.A bliska tam rodzinka mieszka?To na pewno w Płocku też nieraz bywałaś. Nikola ja mam wizytę dopiero o 19, więc ty już wcześniej zdasz relacje.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie moge już tak leżec i leżec przyczłapałam na troszke do kompa:) Na szczescie dzisiaj moi znajomi mnie odwiedza zanim maz wroci z pracki ( dzis słuzba bedzie dop ok 22;/)...;) Zrobiłam pomiary... mam 9 kg na plusie...97 obwód brzuszka... Ja czuje,ze wszystko poszlo mi w brzuszek, cyc ( z b na d!!!)..i co nieco w uda... Pupa i nogi rece i buzka jak narazie bez zmian ;) Pierscionki nadal wkładam sprzed ciazy sa nwet luznawe.. nie wiem czemu:>? U kazdej kobitki inaczej z ta zatrzymana woda;) Rozstepów brak ..uda i brzuszek smaruje Mama Perfecty- jak dla mnie rewelka..nie mam ani jednego:) Za to za piersiach wyskoczylo pare jakos o 5 msca ciazy... i ost pare nowych.. jak narazie nie poszerzaja sie;) heheh.... smaruje piersi chyba z 4 razy dziennie teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta moja mam tam mieszka i siorka z rodziną wszystkie ciotki wujki :) w plocku bywalam na tumskiej tylko na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie u mnie 9 kg na plusie, i ważę 54kg. Myśl o rozstępach mnie paraliżuje, więc nie zapeszam. Jak na razie w ruchu jest tylko oliwka i sporadycznie ziajka. Tak Alison, ja planuję ujastek, o ile dojadę bo nie jestem z Krakowa. W najgorszym wypadku urodzę na bramkach na A4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, musimy się kiedyś umówić jak będziesz w Płocku. My mieszkamy na Podolszycach blisko Mc Donalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MIkołaja mamo ja tez bym chciała urodzic 21 marca- bo to pierwszy dzien wiosny:)...i urodziny mojej najbliższej sercu przyjaciółki:)...Bedzie tez chrzestna... wiec i ona liczy,ze 21 marca :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Peggy ale jestes drobniutka!:) a ile masz wzrostu??:) Ja wage 54 kg.. mialam w LO.. potem do 58 doszłam:)... i tak było jakoś przed porodem 58-59 kg.. teraz waze...68 kg:D..przy 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy jak to 54 i 9 na plusie?? Ja dzisiaj caly dzien jestem glodna, ale nie tak ze cos bym przekasila, tylko normalnie czuje sie jakbym nic od rana nie jadla.. :) pojde sie polozyc chyba moze sie przespie... mala spi-trzeba to wykorzystac.. :) u mnie na obiad schabowe- na nic baardziej wymyslnego nie mam sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally ja tez waze 68 i mam 170 cm :) Arleta ja w gostyninie bywam srednio 2-3 razy w roku i do plocka juz raczej nie jezdze, ale jak bede to na lody do mc donalda mozemy sie umowic :) ja na obiad tylko pomodorowke robie nic innego mi sie nie chce nawet do sklepu wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez schabowe ale slatke sobie chyba trzasnne grecka wiec troche postoje przy krojeniu,,tylko salaty nie mam a nie chce mi sie do sklepu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy ja sie boje czego innego...a mianowicie,ze urodze na koryarzu w związku z przepełnionym najpopularniejszym szpitalem w Kraku:) A powiedz byłaś tam na jakichś dniach otwartych albo czy w ogóle sie wybierasz przed porodem?Ja słyszałam cos takiego,ze w drugiej dobie po porodzi wypisuja juz do domu z dzieckiem.Nie moge znależć na ten temat w necie informacji od żadnej rodzacej a to byłoby nie fajnie. Na kiedy Ty masz termin,bo nie moge sie tabelki doszukać?jest szansa,ze spotkamy sie na porodówce:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mikołajamamo:):)... ale Ty chyba masz najmniej na plusie z nas bo tylko 7 kg:).. Ja miałam 7 na plusie.. prawie non stop..ale w 7 mies tak podskoczylo:D heheh. Ja mam wpisane w dowodzie 168 cm... a miarka w przychodni jak nic wskazuje 170 cm.. nie wiem:D...moze urosłam od 18 roku zycia hehhe...alebo miaraka w przychodni jakas krzywa;) ale jakos tak mam 168-170 cm;) wnioskujac;P Ciekawe ile jeszcze przytyjemy? ja stawiam ze z 72 bedzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Macie jakieś pomysły na Walentynki ziewuszki? Jakieś plany> Czy czekacie na niespozianki od Waszych mężczyzn?:) Zasmarkanamamo- Dla Ciebie bedzie do szczególny dzień:) a jaka pamiatka ślub i brzusio w tym samym czasie:) cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śmieszne jest to że ja jak brałam slub ważyłam 48 kg( 2, 5 roku temu) i to byla moja normalna waga :) 1,5 roku po slubie ważyłam juz 66 kg moj mąż też przytył 16 kg.nie wiem jak to zrobiliśmy, jakos w maju w zeszłym roku stwierdzilam ze troche musimy zrzucic i schudłam do 61 kg i zaszłam w ciąże :) bałam sie że znowu sie roztyje jak mały słonik ale jakos sie obeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally romantyczna kolacja połączona z sexem napewno odpada w tym roku:)raczej spokojnie w tym roku bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Dziewczyny, że to niska waga, wzrostu mam 170cm. Ale jakoś tak 2 lata temu schudłam sporo jak otwieraliśmy z mężem swoją działalność (zresztą gastronomiczną :) i nie mogłam tego nadrobić później Alison, ja jadę dzisiaj, jesteśmy umówieni na 18:00 na usg i przy okazji wejdziemy na oddział popytać co i jak to zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mikołaja mamo to szczuplizna 48 kg przy 170:)...Ja sie najlepiej w ok 55 kg czułam...mam nadz jakos wszystko min do 58 kg zgubic w pare mies po porodzie;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×