Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

słuchajcie, tak na marginesie i z całkiem innej beczki, powiedzcie jak sprawdzić, w jakich postach pisało się coś....nie wiem, gdzie to sprawdzić, nowa jestem. sorki za wcięcie sie w tak ostrym temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało stanowczy to władczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllo hallllllo
dla sprostowania, moj maz ma ogromny brzuch, jak sie robi lASKE PRAWIE W KAZDEJ POZYCJI MOZNA PATRZEC W OCZY:) PURPUROWA>> ROBILAS KIEDYS LASKE? NIE WIERZE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Możecie myśleć co wam się żywnie podoba, a i tak będziecie daleko od prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
Stanowczy... jak dlugo bedziesz ta kostke przytrzymywal... moze teraz troche ciepla dla odmiany :)) Przy oknie moge kucnac. Oczywiscie tylem do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga... jestem trochę zajęty:) a kostka już się rozpuściła... własnie nakrzyczałem na Ciebie, że pewnie się zsikałaś... na wszelki wypadek wyprowadzę Cię do łazienki... za włosy... siadaj i masz się wysikać! Teraz pod prysznic, umyję Cię... Nie wycieraj się, zaraz wyschniesz.... kładziesz się na łóżku.. przywiązuję Cię za ręce i nogi... sprawdzam palcami, czy jesteś podniecona... lepiej, żebyś była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhehe
"Brum - do kąta. Tego, co sobie wybrałaś przy łazience. I koniec z pytaniami. Żadnych wyjaśnień. Nie chciałaś po dobroci, to nie. Jak będziesz grzeczna to może dziś będzie micha. A tylko spróbuj nasikać na podłogę.... " nie no to jakieś jaja:Dja rozumiem dominacje uległość zabwe w dzifke ale traktowanie kobiety autentycznie jak suke(psa-zwierze)to jakieś masakryczne zboczenie..może autor tych wypowiedzi chciałby to zrobić z suką owczarka niemieckiego...?bo dominacja uległość zabawa zabawa w pana i niewolice okey..rózne scenki to rozumiem ale z tą suką to jakieś jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhehe
to mi wytłumacz,bo wydawało mi sie że rozumiem ale z tą autentyczą suką akcesoriami dla psa...gadkami jak do prawdziwej suki......(zwierzęcia)to mi to zakrawa na jakieś jaja...to nawet nie podnieca..tylko bawi... Pan-niewolnica ok.. ale pan i suka jako pies.....to jaja jakieś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak - nie podnieca mnie seks między dwoma facetami. Bardziej mnie to bawi. Ale wiem, że są tacy, których to rajcuje. A skoro Ciebie bawi to co czytasz - miłej zabawy:) Bo niby co mam Ci tłumaczyć? Że niektórzy tak lubią? Że chcą się czasami poczuć jak czyjaś własność, bez żadnych praw? Pomyśl o czymś innym - czy Ciebie byłoby stać na to, żeby tak się zachować wobec partnera? Całkowite poddanie. Nie? Dlaczego? Nie ufasz mu/jej? Czy zgodzisz sie na wszystko i sprawi Ci przyjemność widok rozkoszy w jego/jej oczach? Jeszcze trochę i dojdę do wniosku, że związki, w których nie ma dominacji sa bardzo ubogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhehe
ale ja niemam nic do dominacji przecież czytasz to co pisze....mnie też to kręci ale ta cała otoczka z suką miską obrożą kocykiem "A tylko spróbuj nasikać na podłogę"-to jakieś takie bardziej śmieszne i głupie niż fajneeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A różnica między suką a niewolnicą? Nie słyszałem o szczęśliwej niewolnicy. I może się kojarzyć z przymusową pracą na plantacji. Bardzo podniecające. A suka? Służy do tego, żeby ją pokryć. Jak jest posłuszna dostaje michę i jest drapana za uchem. Jak widzisz wszystko jest kwestią interpretacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe - OK, każdemu się podoba co innego. Jeden woli rybki, inny wybierze akwarium. Pomijaj to, co Ci się nie podoba i luzik... Weź też pod uwagę, że bez podniecenia obserwowanie jak jak facet rżnie kobietę też jest śmieszne... ona leży z rozłożonymi nogami, a on, połyskując w świetle książyca owłosionymi pośladkami robi pompki paralityka... do tego obydwoje sapią jakby mieli astmę... Obawiam się, że cały nastrój właśnie szlag trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej ju ju
u ale z was sa perwersy nie ma co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. Widzę, że temat się rozwija w najlepsze. Czytam i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Mało stanowczy jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×