Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość brum
Pies - najlepszy przyjaciel kobiety :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
rozważania czysto teoretyczne oparte na wiedzy zaczerpnietej z lektur szkolnych oraz wytworów amerykańskiej kinematografii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampko skąd wiesz co lubię? ;) A towarzystwo opieki też mogę zerżnąc ;) Brum, Ty też jesteś świntucha :D Czy to ciepełko na dworze tak nastraja...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
brum - to zainteresuj sie jeszcze czeska - w tej kwesti przewyzsza amerykanska o ... glowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
cenię sobie dobre czeskie kino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
stanowczy ale ja bylabym bardzo nieposluszna suczka - takim jamnikiem indywidualista powiedzmy.. wiec sam widzisz ze chyba niebardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahoo
ja też sobie cenię czeskie kino... najbardziej krecika Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
a wracajac do amerykanskiego to chyba niezle i w klimacie topiku jest 9,5 tygodnia :) ogladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
stanowczy by zdominowac mnie w lozku musialbys zdominowac mnie w zyciu - nie twierdze ze to nie jest mozliwe ale raczej chyba trudne bo zadnemu samcowi jeszcze sie nie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
porządna czeska produkcja - rumburak i spółka :-) Za duzo jedli na 9 i pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
"lalunia- pierwszy raz uzyje inwektywu ale pusta z Ciebie panna , ze az mi szkoda,ze tacy ludzie zyją." Pozwole odniescćsie do wyppowiedzi purpurowej. Sprowokowałas mnie ... To moze ty nie doczytałas albo masz malutki rozumek.. jak miś Puchatek (bez obrazy dla misia ) wkurzsz mnie :P Otóż posłuchaj : Maria, młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji, wyrusza w daleką podróż. Jednak świat jest inny, niż sobie wyobrażała. Gorzkie doświadczenia sprawiają, że zostaje prostytutką. Decyduje się na życie bez miłości i wpada w pułapkę, z której wybawić może właśnie miłość... Jedenaście minut to zarazem głebokie studium o naszej seksualności, o jej sacrum i profanum, o tak ważnej sferze naszego życia, a zarazem tak załamanej.Maria odkrywa przed nami całkiem inną wizję- rzeczywistą, że tak naprawdę seks to nuda-bardzo nudna rzecz. Seks nabiera wartości tylko wtedy, gdy nauczymy się słuchać swojego ducha. Gdy ciało zaczyna mówić językiem duszy, wtedy możemy mówić, że to jest prawdziwy seks.Historia napisana ze spokojem i precyzją. Ukazuje najgłębsze zakamarki psychiki młodej kobiety, która pragnie rozpocząć samodzielne życie. Marzy o miłości- później uznaje ją za zbędny dodatek do codziennych zmagań. jednak w głebi duszy pragnie znaleźć się w ramionach wymarzonego mężczyzny. I właśnie w chwili, gdy jest prawie na dnie, jej marzenie staje się rzeczywistością.Współczesna baśń dla dorosłych, przypowieść o seksie i miłości, a także o przeznaczeniu, które sprawia, że kręte ścieżki naszego losu mogą nieoczekiwanie poprowadzić nas ku szczęściu, choć dawno przestaliśmy w nie wierzyć. Książka, która porusza i każe obudzić się ze snu swojej naiwności.To bajka dla dorosłych, która nie pozwala przejść obojętnie obok swojego życia.To historia seksu od czasów pradawnych do współczesnych. To świetne myśli o sensie życia wkomponowane w wątki o masturbacji, seksie, bólu. I ty gadasz o cierpieniu w tej powieści. Może wogóle nie rozumiesz o czym one mówią ? I sama pusta jesteś !!! Purpurowaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
to mogloby byc ciekawe doswiadczenie - glownie dla ciebie :D problem polega na tym ze ja jestem taki mikrus z wielkimi ufnymi oczami, i wygladam ponoc na bardzo ulegla .... wiec kazdemu sie wydaje ze ze mna to bedzie mial jak w niebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
A może "Kobieta za ladą" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Purpurowa jak piszesz o czyms , to na temat , please ! a jak wiedzą nie grzeszysz ... Wogóle literatura na tym topiku jest nie na miejscu . Powiedz , jeszce ,że w książce " Spóźnieni kochankowie " też nie ma mowy o seksie . Nie wydaj opiniii o kimś kogo nie znasz , ok ;P I więcej czytaj , moja droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle lalunia :) Lampka - nigdy nie daję się zwieśc pozorom :) Brum, nie mogę sobie przypomniec nic innego :) Te nemocnice na krai mesta mi utkwiły i przepadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa a Sekretarka
to film opowiadajacy o samotnosci i marzeniach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
z nowszych - "jazda" Polecam :-D I w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Myślę :) ,że nieźle . Czy można coś wiecej powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
przeczytaj "Wybór Zofii' lalunia. Dobre. Oj dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
potwierdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
" szpital na peryferiach " - odnoszę się : " gdyby głupota miała skrzydła purpurowa a latała by jak gołębica..." , he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
albo "Na wschód od Edenu" . Bardzo w temacie, choć starawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijka
a czytaliscie albo ogladaliscie historie O ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
przynies przynies ;) ja sobie popatrze - moze sie czegos naucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×