Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

a ja witam w ten cuuudownie rozpoczęty dzień...a co mi tam 👄 cieszę się ,ze deszcz pada...w końcu coś na mnie leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam jakieś miesko:) Pojechało do żony, doopy zawrcać nie będzie:P Byłam słodka, czarująca, oddawałam sie jak dziwka, wyszedł spełniony i na tym koniec mojej znajomości z tym kimś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień jest piekny :-D Cześć Dopierdalam :-D I wszyscy inni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat w ZUSie US czy innym
tego typu urzedzie, gdzie stroja kolejki petentow to panie maja wazniejsze rzeczy na glowie niz obslugiwanie ich: kawa, kawusia, kawunia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczy... oddawałam się, ssałam, lizałam, wypinałam, pozwalałam na wszystko, co mógł sobie wymarzyć wyposzczony żonkiś, zerżnął mnie we wszytkie otworki, mniam on pewnie myśli, że zdobył ja wiem, że zaliczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopierdalam - nie leje jak tam? To chyba dobrze, że nie leje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
witam :) Przyznam ,ze nie lubię takiej pogody, nie napawa mnie optymizmem,,, boli mnie migdałek,,, nick "wr... suczydlo" jest okropny ;( zmień kobieto! (z moim facetem tylko piszemy smsy , jesli seks ze mną jest mu obojętny , nie bedę sie narzucać ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalunia hej Wiesz, że mnie nie interesuje z kim uprawiawsz seks albo nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dybry:-) przyszłam do okienka w zusie podbić papierek stempelkiem, a Pana Mało Stanowczego ni ma:( kawusie pije.od rana ma przerwę..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Rzeczywiście : wredne suczydło , pasuje do ciebie myślisz ,ze jak nikt Cie nie widzi i nie zna to możesz wyrażac sie niekulturalnie ;P brumka ,dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
wredne,,, w czym się szkoli , ciekawe ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku...mój śliczniutki...hallo👄 Panie Mało Stanowczy aż cztery klaaaapsy.....mmmmrrr;) Sama w kącie nie stoję...o nieee:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brum:-)witaj Amorku:-) dzień dobry wszystkim piękny dzień dzis-nic tylko szybko wracać do łóżka.w taką pogodę to tylko spać i się przytulac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×