Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

czy to ważne kto? ważne, że zrobił to fachowo tak jak lubię reszta jest mało istotna nawet imienia pewnie nie będę pamiętała za kilka dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie, czerpie jeden rodzaj przyjemności cała sobą uczucia osłabiają, umysł robi się miekki nie targają mną żadne pośrednie emocje a już tym bardziej chęć zemsty czy tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak jeść loda trzeba zamknąć oczy i delektować sie smakiem nie myśleć, że za chwilę skończy się trzeba myśleć, że w danej chwili jest najcudowniejszą przyjemnościa i wyciągnąć z niego wszystko:P potem tylko zostaje patyk który ląduje w koszu po co go nosić w kieszeni i tak juz do niczego się nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sexie jak najbardziej w traktowaniu potencjalnych kandydatów też w usuwaniu ich z życia i owszem... tak, jestm zimną, wyrachowaną suką stać mnie na to lubię to poza tym jestem zupełnie normalną osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli robisz coś z premedytacją nastawiony tylko i wyłacznie na przyjemność..nie dopuszczasz uczuć do głosu,tylko żądze..to gdzie te wspomnienia Ms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek - wspomnienia dochodzą do głosu w najmniej odpowiednim momencie :classic_cool: Suczydło - ale tak poważnie teraz - coś się stało? Bo nie jesteś jak to Suczydło, które było kilka dni temu... Dopierdalacz - oczywiście, że to działa :) Zgoda, nie zawsze, jedynie w 8 przypadkach na 9 :classic_cool: Ale najważniejsze, żeby partnerka miała absolutne zaufanie, i musi być słowo klucz, które kończy zabawę. Wiem, powtarzam się, ale to chyba najczęstsze błędy, które się trafiają. Spróbuj zarzucić jej szalik na szyję z tekstem 'teraz się przespacerujemy" i prowadź ją na szaliku :) Wcale nie musisz mocno ciągnąć, pod warunkiem, że idziesz w kierunku sypialni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×