Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubrania ciążowe kraków

ubrania ciążowe kraków

Polecane posty

Gość ubrania ciążowe kraków

Wczoraj pytałam o wózki dziś i ubrania:) Chodzi mi o sklepy gdzie moge kupić jakies podnie i swetry juz na taka zaawansowaną ciąże. tylko dziewczyny bardziej chodzi mi a jakieś centra handlowe albo sklepy gdzie nie wydam majątku:) W h&m ponoć sa ciuchy ciążowe tak? i gdzie są te sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kraków
proszę o porady, bo sama to nie wiem gdzie pojechac. wiem już o sklepach h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep happy mum, będę mamą w plazie ale ceny sa nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja innych sklepów nie znam tzn pewnie sa ale są to drogie skley. zawsze mozna cos pomyslec i kupic jakieś wieksze dresiki albo poprostu dluzszy swetr w normalnym sklepie albo na tomexie, tandecie... w tesco też sa tzw "duże rozmiary" i czesto mozna coś ala ciazowego znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zawsze zostaja "tanie ciuchy"... osobiscie polecam ciucholand na azorach ( nad marketem polo) tylko nie ma tam osobnego dzialu ciązowego. trzeba poprastu pogrzebac i poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kraków
Mamani dziękuje bardzo :) No właśnie słyszałam że ceny w sklepach ciążowych sa nieziemsko drogie. W ciucholandach to się obkupiłam baardzo ale jakos zawsze trafiam na spódnice i koszulki. Na lato mam super ciuszki za grosze ale ze spodniami to mam problem żeby cos wyszukać. a pogoda taka że nie da sie zyć bez jednej (bo w sumie to po co więcej) spodni jeansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sklep na Kalwaryjskiej \"Prenatal\", na Krowoderskiej 37 \"Będę Mamą\", w Galerii Krakowskiej jest dział w \"H&M\", w Plazie, i widziałam jeszcze na ulicy Podzamcze idąc od Wawelu po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wybierz sie do h&m tam napewno cos kupisz bo maja specjalny dzial ciązowy... ale przygotuj sie ze mniej niz 120 zl za takie jeansy nie dasz... a raczej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na sprzedaż spodnie z happy mam sztruksy brązowe-czekoladowe miesciłam się w nich całą ciąże a nosiłam przed ciąża rozmiar 38 i bluzke z h&m ciążową za 100zł jakby co pisz na meila goba1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kraków
No właśnie to porażka żeby płacić takie pieniądze za ubrania ciążowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kraków
goba mnie zalęzy na jeansach bo do nich wszystko sie założy, każdy kolor. a nie mam niestety kasy żeby sobie zaszaleć i dwie pary różnych kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
poszukaj. Sa tanie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
a może sprobowałabyś na allegro, sa nowe rzeczy i po przystępnych cenach, ja sobie kupiłam tak super rybaczki w kolorze białym na upały za 55 złotych, bo za dzinsy w sklepie dałam ponad 120 majątek i żeby jakieś markowe były, a tu zwykłe jak bazarowe, za taką cenę - rozbój w biały dzień wklejam poniżej link do tych spodni co kupiłam, sprzedający ma tez długie spodnie i inne i ceny tez przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kraków
joj ale ja chcę długie jeasny na chłodne dni. jednę spodnie kupiłam i zakup okazał się niezbyt udany bo źle leżą. i dlatego spodnie chce kupić po zmierzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
szukaj na allegro, masz kupe ciuchow.nowych i uzywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe kraków
no właśnie napisałam że na allegro kupiłam ale źle leżą. niby wymiary sie wszystkie zgadzają ale źle leżą :( Ale dziękuję za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zle leża to nie wina allegro, ale tego ze nie trafilas w rozmiar ;( to trzeba przeiwdziec, zreszta w ciazy NIC nie bedzie na tobie super lezalo moja droga ;) taki lajf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
dokładnie w ciąży nie będzie nic leżało idealnie, a musisz kupić większe bo nie wiadomo, jak i czy w ogóle będziesz tyć. Bo może się zdarzyć ze przytyjesz regulaminowe 12 kg a możesz przytyć i 30 tu nie ma reguły. Jak kupisz teraz takie które leżą idealnie, które pasują na teraz, za jakiś czas mogą okazać się za małe. A kupować kolejne jak dla mnie to wywalanie i tak potrzebnej kasy. Kupowałam ciut większe, najpierw leżały nie najlepiej, ale jak mi się zrobił większy brzuszek to od razu lepiej leżały. Ale to jest twoja decyzja. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia-
podobno jest tez fajny sklep na dlugiej jeszce tam nie dotarlam ale moje kolezanki bardzo go sobie chwala mile panie chetnie pomagaja a ceny podobno dosc przystepne;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Plazie poszukaj tam na pietrze i w Kappahl - a dla waszych najmłodszych pociech polecam czeskie ubranka w Krakowie na Wieczystej kacik swiata . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne ubrania ciążowe kupiłam przez internet w sklepie pieknybrzuszek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkar
Wejdź na stronę 9fashion, bardzo fajny sklep z ubraniami dla przyszłych mamusiek. Maja bardzo elastyczne i wygodne ciuszki, ja jestem zakochana w ich legginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znałam 9fashion, ale faktycznie spodnie i sportowe i eleganckie, spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×