Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaLudaaa

obolałe piersi

Polecane posty

Właśnie biorę drugie opakowanie Cilest. Już na samym początku powiększyły mi się piersi, na pewno o jeden rozmiar... Ciągle są obolałe, bolą mnie też sutki, piersi są bardzo nabrzmiałe, skóra aż naciągnięta. Wiem, że to przez tabletki, ale czy to w końcu minie?? Czy tak już będzie zawsze podczas stosowania tego?? Nie chcę takich dużych piersi, szczególnie, że ciągle bolą... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz poczekac
do trzech opakowań s a cyrki, a jesli występują dłużej to tabletki są źle dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawaiałam czy kupić kolejne opakowanie czy po prostu odłożyć raz na zawsze :( Fatalnie się czuję... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze też tak miał? :( Piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru po tych trzech trefnych miesiącach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja brałam przez rok tabsy i myslałam ze mi piersi odpadna. do samego konca bolały, nie dało sie ich dotknąć. i albo minie albo nie. tu nie ma reguły bo wszystko zalezy od współgrania tabletek z organizmem i nie chrzancie ze cos jest przejsciowe, a cos nie, ze sie tyje albo nie tyje i tego typu rzeczy, bo to kwestia indywidualna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×