Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość briged bardot

moja własna dieta. czy da się na niej trochę schudnąć?

Polecane posty

Gość briged bardot
A sypie, jak mam ochotę. Jogurt odlewam do szklanki, bo jest za duży jak dla mnie ten, który kupuję. wlewam pół do szklanki i sypię tak z dwie łyżki tych otrębów (zależy od nastroju, bo niekiedy już nie mam nie ochoty tak mi zbrzydły, ale efekty są widoczne więc wolę się przemęczyć). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorinka
BB to postaram sie tak 2 lyzki sypac no i przede wszystkim codziennie -z tym bedzie klopot bo nie kazdego poranka jadam jogurt. A widze Ty juz dlugo to stosujesz:) mi smakuje wlasnie to,ze takie chrupiace:) ale tak je tez zostawie na chwilke i zobacze jakw tedy:) dzieki za rady zmykam spac dobrej nocy:) i jutro rano plaskiego brzucha:)patrz na niego tak aby widziec,ze nie jest wcale tak zle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briged bardot
Adorinka, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Adorinka ma rację-zmuś się do brzuszków!Ja robię od ok miesiąca i TYLKO 50 dziennie zwykłych i 15 skośnych na jedną i drugą stronę i spadło mi już 8cm!!Mam w talii 61cm:)ćwiczenia zajmują mi góra 7min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briged bardot
Ale Adorinka nie zmuszala mnie do brzuchów :P wręcz przeciwnie :) wolę tańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm otręby też uwielbiam ale ja jadam tylko zwykłe pszenne lub owsiane bo ostatnio kupiłam jakieś śliwkowe w granulkach i nie bardzo mi smakowały:D ja jadam z jogurtem naturalnym bez cukru i w porównaniu do tego ile Wy dajecie tych otręb to ja chyba przesadzam:P bo daje ich o wiele więcej. A od niedawna zaczęłam jadać activie bo nie mam mozliwości zakupienia otręb i jak na razie nie narzekam nie jest najgorsza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorinka
Hi Dziewczynki. jak dzien? o poranku dzis zjadłam przykladnie 2 lyzki otrąb i efekt jest:)zatem bede to stosowac a Wasze dietowe menu jak dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałam radę bez kolacji (skubłam kawałek naleśnika :P) no i trochę potyniałam. Po wczorajszym bolą mnie mięśnie brzucha heh. Piję wodę i zieloną herabtkę, jogurt z otrębami też już dziś jadłam. Damy radę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytoplazma
jak Wam sie nudza otreby, to jedzcie duzo kiszonek. Albo nie dogotowujcie brokulow, kalafiora tak zupelnie ma miekko. Ja po tym sram jak slon (za przeproszeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×