Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksiezniczka...

Jak mam powiedziec chlopakowi ze koniec z nami??

Polecane posty

Gość Ksiezniczka...

chodze juz z chlopakiem 3 tygodnie i 3 dni,chce z nim zerwac ale nie wiem jak...mowie do niego kocham cie ale tak naprawde tak nie jest...spotkalam sie z chlopakiem podasz gdy z nim bylam mysle ze jak sie dowie o tym spotakniu to bedzie mi latwiej zerwac bo pomysli ze go zdradzilam...pomozcie mi!!!! :(:( czekam na jakas odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluskkk1177
heee . 3 tygodnie ? zalosne. Powiedz mu " dowidzenia chlopcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 798
powiedz, ze nie mozesz na razie sie spotkac, ze musisz sie uczyc:) i juz. Potem znow, ze nie mozesz, bo chcesz zobaczyc czy bedziesz tesknic. Potem mu powiesz, ze nie tesknisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasfdsadf
omg po 3 tygodniach (albo i szybciej, bo 3 to juz sa) mowic ze sie kocha, kiedy sie nie kocha :| powiedz twarza w twarz: ze nic z tego nie bedzie, nie chcesz sie wiecej spotykac i to jest ostateczne nie pros, nie blagaj, zegnaj daruj sobie teksty ze zasluguje (on) na kogos lepszego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Normalnie. Prosto z mostu bez zbednego przeciągania i tyle. 3 tygodnie to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wick (thewickerman1988@gmail.com) Normalnie. Prosto z mostu bez zbednego przeciągania i tyle. 3 tygodnie to nic. wick no co ty........JAK NIC moja ex PO 3 TYG TO SIE JUZ ZARECZYŁA....BUHAHAHAHAHAHAHAH i mówie całkiem serio:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto i skutecznie
zostańmy przyjaciólmi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brat-bywa-moja potrzebowała miesiąca... by ją rzucił i przyszedł do mnie się spytac jak z nią wytrzymywałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwus90
Jestesmy ze soba juz 2 lata....lecz on ciagle tylko z mamusia tu do sklepu a to tam np.na cmentarz do innego miasta i wogole a dla mnie niema ani czasu ani kasy na wyjazd ale na zakupy glupie dla mamuski ma benzyne malo tego oddaje jej cala rente wyplate i kartki na zycie prosze pomozcie jak z nim skonczyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportOzdrowie
ksiecznizko chuj ci w dupe, mdlej od analu szmato! ps. słaba prowokacja leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×