Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

ja place jak na razie 110 zl za osobe w tym jest wszystko procz alkoholu :) ( babka powiedziala, ze do 2010 cena moze lekko wzrosnac, ale nie musi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o takich cenach można pomarzyć, jestem z dolnośląskiego. Musiałam szukać restauracji poza moim miastem, żeby trochę lepszą cenę znaleźć - 160 zł za dzień bez ciast, alkoholu i tortu. Jest to hotel z restauracją, wystrój elegancki, nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płace 150zł od osoby, w cenie jest wszystko oprócz alkoholu. Jest to restauracja w woj. małopolskim. A ile płacicie za orkiestre? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płace 150 za osobę bez alkoholu... A za zespół 2400 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z malopolskiego :) GdybyBylo Tak my tez mamy sale mamy troszke daleko bo 17 km od nas :) ale to nic :) ta restauracja w ktorej my mamy jest dosyc tania a bardzo ekskluzywna :) za dwa dni placi sie tam 140 od osoby :) sylvia a co do zespolu to my placimy 2 700 za jeden dzien :) mam jeszcze pytanko do tych ktorzy wesele organizuja w remizie :) ile tak mniej wiecej wychodzi Wam za osobe?? moj przyszly tesc sadzi, ze w remizie wyszloby nam sporo taniej a mi sie wydaje, ze w dzisiejszych czasach wyszloby wlasnie ok 100 zl tak wiec cena przyblizona do naszej ...w restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Moja kuzynka robiła wesele w remizie - 13 kwietnia, mieli 95 osób i mówila własnie ze tak 90-100 zł na osobe im wyszło (na dwa dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
My wesele robimy w domu weselnym, płacimy 210 zł za dwa dni - bez alkoholu. Jestem ze śląska ;) niestety... u nas wszystkie ładniejsze dworki, zameczki, o przestępnej cenie sa juz na 2010 zarezerwowane ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem remizach płaci się od 90 do 120zł, ale jakoś nie jestem przekonana do organizowania wesel w remizach....może i jest troszke taniej, ale na pewno jest dużo wiecej spraw organizacyjnych do załatwienia, bo w zasadzie wszystkim trzeba się zajęć. W restauracji nie musze się martwić nawet o wystrój, mam przywieźć tylko alkohol i to wszystko. Ale jeżeli ktoś woli w remizie to jego decyzja, to nie jest ważne gdzie się bierze ślub, ważne jest żeby po ślubie wieść szczęśliwe i spokojne życie:) Za orkiestre płace 2 800 za jeden dzień i wydaje mi sie to strasznie dużo, ale z wszystkich orkiestr jakie słyszałam ta była zdecydowanie najlepsza. Oleum a za jakiej części małopolski jesteś? gdzieś koło krakowa? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Co do orkiestry, to my mamy DJ'a/Wodzireja, - jak tylko zbaczyłam piersza kasete z wesela kolegi to juz wiedziałam ze chce tylko jego heh - facet wie co robi, goscie praktycznie nie siedzieli - wszyscy sie bawili, muzyka dla kazdego pokolenia + super zabawy;) a płacimy 1800 za dwa dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... czona - moj osrodek nie jest zadnym raritasem! jak zob na kilkanascie stron wczesnej znajdziesz linki do stron w ktorcyh odebda sie wesela innych dziewczyn - ja moge jedynie o takich pomazyc.. ale nie tyle ze u nas takich nie ma TYLKO albo juz nie ma terminow ALBO koszt to OD 180zŁ w Gore ZA DZIEN! albo oddalone o 50km wiec trzeba sobie radzic jak umiemy.. chcemy tylko wynajac dekoratorke bo bez tego bedzie naprawe ciezko aby choc w polowie moja sale bedzie podobna do innych.. jednym plusem jest polozenie osrodka.. czyli nad piekna woda i malym parku obok drzewa wszedzie zeiolo.. placimy ok. 150 zł za dwa dni (moze mniej) owoce, napje szampan itd. do bolu:) placimy za ciasto i alkochol ale o jak w wiekszosci przypadkow... za orkiestre placimy 3 000 za dwa dni... i zastanawiamy sie czy bedziemy miec poprostu na tyle kasy zeby dwa dni grane zrobic... za jeden biora 1 800... ehhh... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jesi chodzi o fotografa... swojego znalazlm z int! ... i tez robilam to na zasadzie ogladania internetowej galerii bo poprostu nie znam nikogo kto poleciby mi kogos fajnego i w miare taniego! .. np. moja koleznaka owszem mialam naprawdepiekne zdjecia.. ale np. miala swoja suknie slubna wiec mogla ja np. calkowicie zamoczyc itp. zdjecia zaczywacja wszytkich gozej z cena ... za same zdjecia z cewremoni, z przyjecia (do ocepin) i sesja w plenerze - z albumem w formie ksiazki i trzeba bylo po niego jeździc dali nie bagatela bo 5 500! tak piec i pol tysiaca... no dla mnie masakra! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum, sylvvia85 - ehhh... chyba u NAS W MAŁOPLSCE juz tak jest.. ciezko cokoliwke znalesc dobrego nie poźniej niz w polora roku wczesniej.. a liczyc na to ze np. ktos odwola slub nie ma sznas.. u mnie pratycznie takich przypadkow nie ma!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum---> ja też mieszkam ok 60 km od krakowa, być może mieszkamy gdzieś nie daleko siebie:) a studiuje w katowicach:) myaja ---> masz racje jest cieżko szczególnie z terminami w czerwcu, sierpniu i wrzesniu, ja mam zamówioną sale i orkiestre od stycznia, ale nie miałam problemów, bo slub mam w kwietniu i wszystko było na sczęście jeszcze wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvvia - my tez myslelismy o kwietniu.. ale moj A. w tym roku broni sie na mgr wiec nie chcielismy juz kologowac z caloscia... zreszta my sami tez myslelsimy wl o sierpniu / wrzesniu:) ... a ja miszkam ok. 90km od krk w strone oleum:D .. jaki ten swiet maly!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w zasadzie żaden inny miesiąc nie wchodził w grę, odkąd pamiętam zawsze chciałam brać ślub w kwietniu, gdy wszystko budzi się do życia, to idealny moment na rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu. Moi rodzice brali slub w kwietniu, ja i mój przyszły mąż poznalismy się w kwietniu i jesteśmy parą już 8 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
kurcze ale ceny macie...my płacimy za zespół (jakis na maxa super, robili dla nas specialny pokaz 4 osoby i maja wodzireja, ludzie szaleja z nimi bez wzgledu na wiek) 4000 !!!!!! a sala..najładniejsza podobno w okolicy (jestem z Bielska, sala nazywa sie stara Cynkownia w Czechowicach) 4000 samo wynajecie i 220 zł (jeden dzień) od osoby z alkoholem,sokami. (ciasto i tort we własnym zakresie),foty na całej imprezie łacznie z przygotowaniami robi mój kumpel który ukończył studia z fotografii w karakowie a kamerzyste mamy znajomego (bierze 600zł) ale wahamy sie nad slicznym folmem CD w formacie 3D ale to juz koszt 1800zł :-/ ale za to moja suknia kosztuje 1360:) o wszystkim innym pomysle koło maja w przyszłym roku:) Buziaki Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
sale którą mamy klepniętą mozna obejrzec na stronce: http://www.fotojurczak.pl/flash/index_pl.html wchodzicie na Galeria, pózniej kliknąc na Wnętrza i...Stara Cynkownia....napiszcie czy wam siada wizualnie ta sala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mieszkam ok 30 km od warszawy i u nas są ceny za sale weselne ok 170-200zl na 2010 rok. Nam cudem udało sie znalezc sale za 150 od osoby. Sala nowa, bardzo ładna 15km od koscioła. W styczniu tego roku nie było juz praktycznie zadnych terminów na 2009 rok, a na 2010 juz było sporo porezerwowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ceny u Was stroszne no i te terminy ahhh no tak ale tam gdzie mieszkacie jest wiecej ludzi niz u mnie ;p moja kumpela teraz wychodzi za maz i placi za zespol 1300 a za fotografa 800zl... ja bede sie od maja dowiadywac cieakwa jestem hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Brzoskwianka_27 - dworek przesliczny, ale cena też niezła ;) szkoda ze u nas nie ma takich bajecznych miejsc. Bardzo mi sie podoba ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka----> Piękna ta twoja sala:) bardzo elegancka i gustowna:) tylko faktycznie cena powala, ale miejsce piękne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny ze sie Wam podoba:-) nie wiem dlaczego nie moge ja u siebie otworzyc tej galerii:-/ a nigdzie indziej nie ma fotek tej sali. Ta sale miałam upatrzona od zawsze, z tyłu jest ogródek z ławkami,mozna posiedziec odpoczac...tym bardziej ze jestesmy ugadani z orkiestra ze jada z muza prawie cały czas krótkie max 8 minutowe przerwy i nie 4 kawałki i idziemy na jednego tylko jak sie sala bawi oni graja,jak zobacza ze ludzie schodza sami zmeczeni wtedy mga robic przerwe. Sa w porzadku ,za ta cene ale nawet bede sie uczyc grac piosenki które my chcemy a oni nie maja ich w repartuarze. Wkleje ich stronke,moze sie komus przyda:http://anonim.strefa.pl/o-nas.php ( na spotkaniu okazało sie ze z głownym szefem chodziłam do podstawówki:-) świat jest mały:) wiecie co? czesto cos odgapiam z You Tube (wesela, podziekowani, plenery, sesje) i mam koncepcje na taka piosenke dla rodziców: http://www.youtube.com/watch?v=U9Zsh7dGhW8&feature=related bo sipińskiej :Cudownych rodziców mam\" juz nie moge słuchac, na kazdym weselu....a zespoł sie tego nauczy i bedzie fajnie (mam nadzieje)..no i pierwse tance hahaha jutro wtorek, kurs mam nadzieje ze sie nie pozabijamy:-) Laski to wklejam dla usmiechu:) fajnie młodzi daja:) http://www.youtube.com/watch?v=QujA8YYgTWU&feature=related a to polacy,tez fajne:-) http://www.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4 ehhh zanudziłam Was:-)?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wierszyki które sugeruja ze chcemy kase:) na pewno skorzystamy, dawajcie tu linki, wszystko ciekawe co znajdziecie...wiem ze to kpa czasu ale fajnie jest sie zorientowac...co chcemy ile to kosztuje i jak bedzie wygladac....Ja chce "nafuczane" weselicho do pierwszego tańca, ma byc wytwornie a pozniej chce tańców na stołach:-) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, bardzo ładna przestronna sala. Ale czemu płacicie osobno za wynajem jeszcze? Wynajmujecie salę + catering? Pewnie sporo Was to wyniesie... Ja się tak właśnie ostatnio zastanawiałam, czy moja sala nie jest za mała... Niby dużo osób nie będzie, ale to nie jest klasyczna \"sala\", prostokątna. Tylko jakby taka dłuższa (normalnie to są dwie mniejsze sale z systemem drzwi przesuwanych) i w częście parkietowej jest też bar, który ma być otwarty (zależało nam na tym i to przeważyło). Przez to, że widziałam ją tylko raz już zapomniałam, czy jest odpowiednio przestronna i się martwię. Pocieszam się, że nie od wczoraj tam się wesela odbywają, a w czerwcu pojedziemy obejrzeć jak wygląda przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak: sala jest własnoscia jakiej kablowni czy innej spółki a cała organizacja zajmuje sie własciciel sieci hoteli w Cz-Dz (on zaprojektował i wyremontował te sale i on tez płaci dzierżawe) dlatego koszty sa spore..ale to raz w zyciu...kurde no tłumacze to sobie na wszystkie sposoby...Sala ta podobno najładniej wyglada jak jest liczba gosci od 100 do 130 my mamy 1oo w porywach do 110 wiec powinno byc git;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm z tego co piszecie to my mało płacimy za salę :P Za dwa dni płacimy 130 zł/ za osobę w tym jest ciasto i tort =] ewentualnie w przyszłym roku cena może wzrosnąć do 140 zł za osobę. A wesele mamy w domu weselnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×