Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Ewelina 1985, tak naprawde to nieważne czy orkiestra czy Dj, ważne zeby modzi czuli sie komfortowo a gosice super bawili :) a MY dzis załatwilismy sobie sale, catering i pokoje dla gosci :) najwazniejsze juz mamy, a z tych spraw co zostały do załatwienia, a gdzie licza się terminy to fotograf i kamerzysta :) nooo chyba ze o czyms zapomniałam :) pora na zaproszenia i zawieszki na butelki i pudełeczka na podarunki dla gosci :) czyli wchodzimy w szczególy. kolejne puknty na mojej liście spraw do załatwienia odhaczone jako zaliczone :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niestety, Majkband maja zajęty ten termin, buuu..., ale może to i lepiej, może uda mi się znależć zespół gdzieś bliżej (i taniej he he). Ale zaczynam mieć ciśnienie, żeby znaleźć dobry zespół. Wszystko jest na mojej głowie bo mój luby pracuje cały tydzień na wyjazdach i wraca na weekendy, więc mu pokazuje moje propozycje i jest albo tak, albo nie. No tak, ja organizuje wesele a on kaske na nie :). Jeśli chodzi o zabawy to jestem za, pod warumkiem, że nie upokarzają. Najgorsza zabawa w jakiej brałam w życiu udział polegała na tym: 4 krzesełka + 4 pary (złapałam welon, więc brałam udział automatycznie, a \"nowy młody\" był odrażający, przy gorzko-gorzko dla \"nowej pary\" chcial mnie całować z jęz. uchh...), Panie dostały nienadmuchane baloniki założone na wężyki od pomki (taka półokrągła, gumowa pomka do materaca), pomka na krzesełku, wężyk między nogami i trzeba było napompować balon, wodzirej mówi, że partnerzy mogą pomagać, więc jak ten mój mnie złapał to latałam w górę i w dół że ho ho. Pech chiał, że nasz balonik był dziurawy, także co usiadłam na pomkę to balonik w góre, jak wstałam to opadał. Uśmiałam się , ale nie czułam się do końca komfortowo. Jeśli chodzi o sukienki, to mi się właśnie podobają takie bogatsze wersje, nigdy prawdopodobnie nie będę mogła przebrać się za księżniczke :P, suknia, która mi się baardzo podoba to ta: http://www.ti-amo.pl/18-98-e.html tak, wiem falbanki, sama siebie nigdy nie podejrzewałam o to, ale tak się mówi, zobaczysz coś i czujesz, że to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia_1 na pewno uda ci sie znalezc dobry zespół :) w kocnu zespół i jedzonko musza być great :) co do sukni, to mi tez sie podobaja te \"z falbankami\" :) to wyjatkowy dzien i chciałabym czuc sie wyjątkowo :) zastaniawiam sie jeszcze nad trenem, bo bardzo bym chciała zeby to tato poprowadził mnie do ołtarza i super by to wyglądało, ale nie wiem jak tren sie spradzi biorąc pod uwage wzgledy :techniczne: tzn zebym sie gdzies nie zaplątała w niego :) zabawy chce miec na weselu, rozmawiałam z ludzmi z orkiesrty i powiedzieli mi ze nie bedzie zadnego problemu i sama bede mogla mniej wiecej wybrac sobie :) duzo dzis udało nam sie załatwic, ale dzisiaj tez mielismy pierwsza kłotne z T :( kurcze....masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie fotografa, to polecam naszego- sprawdzony, niedrogi. www.wielki-dzien.pl MAJĄ WŁASNA MAKIJAŻYSTKĘ.... OKOLICE ŚLĄSKA i ŁODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ale tu nie ma ani jednego zdjęcia z sesji ślubnej, ja się na fotografowaniu nie znam ale te zdjęcia mi się nie podobają, tzn nie są może złe, ale nic szczególnego. Nie wiecie ile fotograf przeciętnie bierze za fotografowanie tylko w trakcie ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki co tu taka cisza :) no tak sessjjaaa :( ja caly dzien przed kompem siedze i sie ucze, pisze prace itd. wiec czasem tu zagladam a tu tak cichutko :) My nie chcemy za bardzo zabaw na weselu ( procz tej, ktora pokaza brzoskwinka ) :) ja jestm zdania, ze jak muzyka jest swietna to ludzie wola sie bawic a nie brac udzial w glupich zabawach i konkursach. Takimi sprawami jak zawieszki i zaproszenia zajmiemy sie na pewno przez zime :) :) no i poszukiwania stylu sukni, ktory bedzie na mnie najlpeiej lezal styczen/luty :) Wiecie wczoraj rozmawialm z moim narzeczonym i on teraz sie broni ( licencjat), tzn. przeniosl sobie obrone na wrzesien. Wpadl na pomysl, zeby obronic sie we wrzesniu i na razie nie isc na magisterskie tylko wyjechac za granice do pracy ( tam gdzie zawsze we wakacje jezdzilismy). Chce wyjechac w pazdzierniku i wrocic na BN, w czasie jego obecnosci pozalatwiac czesc spraw zwiazanych ze slubem, pozniej znow wyjechac do wielkanocy, znow cos pozalatwiac, i znow wyjechac i wrocic tak 1-2 przed slubem. Hmm z jednej strony fajnie bo zarobilby troszke pieniazkow nie tylko na slub ale i budowe nowego domu, a z drugiej szkoda mi jego studiow, bo najlepiej isc od razu na magisterskie, poz tym.....oczywiscie....tesknota :( Raz tylko mielismy dluzsza rozlake 2 miesiece, gdy zaraz po maturze wyjechal za granice a po 2 miesiacach ja dojechalam do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
z tymi zabawami to u mnie będzie tak...ta zabawa jak rodzina idzie do ZOO obowiązkowo bo przy tym jest mnóstwo śmiechu, na kilku weselach ja widziałam i na kazdym ludzie sie super bawaili:-) , póżniej to z podóża do okoła swiata i tańcami np..grecja i zorba, francja i kankan ,wiedeń i walc wiedeński...bedzie chusteczka haftowana:-) a coo..niech jest :-) plus oczepiny i tyle chyba wystarczy i jeszcze wymyśliłam takie coś... podziękowanie rodzicom ( w Foto jokerze można zrobić albumy w formie książek wiec my dla naszych rodziców takie zrobimy z naszymi zdjęciami od maleńkości po starsze az w końcu jak jesteśmy razem i fotki z rodzicami jakie mamy...ja dla swoich rodziców ze mną a mój J dla swoich ze swoimi fotami :-) myślę ze to fajna pamiątka dla nich będzie..album można samemu zaprojektować koszt jednego około 150zł) później piosenka której wkleiłam linka ostatnio a później..dla rozładowania smutnej atmosfery (bo zapewne łezki kapną z policzków moich i mam) będzie piosenka m>Rodowicz Gdzie jest mama i N,Kukulskiej co powie tata:-) tak dla jaj:-) co myślicie o tym..moje pomysły i scenariusz wesela mnie wykończą... A dziś rano miałam kolejny atak ;-( mój J znowu spanikowany...dziwne te objawy ( do lekarza jakoś nie dotarłam przez te 2 dni) a teraz tak siedzę i boje się ze to możne jest ciąża...jessu no teraz to jakoś tak nie bardzo byłoby mi z nią po drodze....kupiłam test, jutro rano nasiusiam i ....napisze co i jak, trzymajcie kciuki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny.bluszcz
Witam!! ja mam date na 2010 17 lipca:)) mam sale orkiestre i musze kamerzysty poszukac a reszta zajme sie kolo listopada bo teraz jestem w trakcie rozkrecania firmy. Czy sadzicie ze troche olewam sprawe??? czy pol roku na przygotowania starczy??? jest ktos z łodzkiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maanda
Brzoskwianka- nie łądnie, że się swoim zdrowiem nie zajmujesz!!! Marsz do lekarza!!! Co do orkiestry to nasz też robi taki pociąg dookoła świata i przebiera do tego parę młodą i gości, zależy od kraju. Generalnie jest szeryf, są indianie, torrida itp:-) i na jakąś piosenkę pan młody dostaje mundur i czapkę wojskową:-) byłam na weselu gdzie była zabawa w zoo i lepszej chyba obecnie nie ma. Zespół świetnie zabawia, więc żadnych cyrków więcej nie potrzeba.Widziałam przekręcanie panien z pleców na przód i w drugą stronę, ale to żenujące jak się ma krótką sukienkę.A dugi w którym brałam udział to przelewanie wody z miski przez słomkę do butelki umieszczonej między nogami partnera. No cóż nie dosyć, żeśmy się prawie pobiły, bo słaby dostęp do miski to przepychanki były. A drugie to, że z higieną to nie miało nic wspólnego. Dziewczyny a myślałyście o sztucznych ogniach?? Widziałam coś takiego, ale było to na dużym placu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi w tej zabawie w zoo, bo nie wiem czy dobrze kojarze tą zabawę? To jest odmiana zabawy z królem, królową i karocą? W ogóle jakie znacie fajne i oryginalne zabawy weselne? Co do pokazu sztucznych ogni, fajerwerek itp. to mam mieszane uczucia, z jednej strony może to być miły przerywnik i zaczerpnięcie tchu, ale z drugiej strony dla mnie jest to zbędna rzecz, podobnie jak kominiarze przed kościołem czy wypuszczanie gołębi, również przed kościołem. Oczywiście rzecz gustu, a to jest moje zdanie :) Byłam na weselu z jakieś 4 lata temu, gdzie po oczepinach i po torcie był własnie pokaz fajerwerków na dworzu przed salą, wyglądało fajnie, ale jeden minus takiej zabawy, że niestety przy złym kieunku wiatru popiół z tych fajerwerków leciał na gości, także trzeba było uważać. Ale efekt generalnie fajny i plus taki, że jak się wszystkich gości przepędziło na dwór na 10 min. to wszyscy się rozbudzili i mieli energię do dalszej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :D Ledwo nadążam nad czytaniem wszystkich wpisów ale zawsze staram sie byc na bieżąco. Miło, że jest nas coraz więcej. Jeżeli chodzi o zabawy weselne to ja również jestem zdecydowaną przeciwniczką zabaw z podtekstem... Mój zespół ma na swojej stronie film własnie z tej zabawy w rodzine itd. Duzo smiechu jest przy tym wiec na pewno bede ja miec na oczepinach. Poza tym jest jeszcze filmik z zabawy , w ktorej trzeba wypic bułkę tartą a potem zagwizdac. Tez smiesznie to wyglada :) Brzoskwianka czekamy na informacje o tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy green ja tez bede miała wódke polską. Jezeli chodzi o zabawy to mi tez niepodobaja sie nazwijmy to zboczone. Mamy zamiar spotkac sie z zespolem jakis czas przed weselem i powiedziec ze nie zyczymy sobie takich zabaw, chcemy tylko takie smieszne bez podtekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo matko dziecwczyny ale sie rozpisalyscie!:):):) nie bylo mnie raptem 2dni i prsze!:) ale zaległosci juz nadrobione:) jesli moge doradzic to: zaproszeni kupujcie przez zime! dlaczego? poniewaz sama z czystej ciekawosci patrzylam sobie juz na zaproszenie w okresie styczen - marecz i te ktore mnie sie baaaaaardzo podobaja i bedziemy je miec wteyd kosztowały 1,30 + personalizacja i koperta, teraz kosztuja juz 2,10 sa identyczne.. wiec nie widze sensu:) ... zreszta u nas personalizacją bedzie wszystko procz nazwik i imion gosci:) .. a ze nie mamy jeszcze zalatwionego kosciola to po ptokach:) OLEUM - koniecznie wklej zdjecie sali!:) jesli nie na forum to przyeslij na maila!:):):) - buzki dla nowych panien mlodych! - trzymam kciuki za studentów i sesje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zabawy .. polegamy na dróżbie. wodzireju - zabawy beda.. ale nie przesadne i nie zbocvzone i absolutnie nie moga trwac dluzej niz DO 30min!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maanda , my równiez myslimy o fajerwerkach :) to jest super pomysł, i jak tu jedna narzeczona wspomniała, idealna miła przerwa na swieżym powietrzu dla gości :) i te chwile niezapomniane :) dowiadywałam sie juz i u mnie w okolicy firma która sie tym zajmuje moiw ze cena kształtuje sie w granicach 2500 do 3800zł i oczywiscue wzwyż, wszystko zalezy od pokazu,czasu trwania i tzw zaplecza echnicznego, czyli miejsca gdzie bylyby odpalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. musze siewas cos poradzić bo ja sama juz wariuje:( ... wiem ze to temat wogole nie powiaznan y z slubem.. ale wiem ze wasze opinie moze mnie oslwieca.. bo sama juz nie daje rady:( ... w przyszlym roku slub.. w czerwcu moj A. broni mgr. i zaraz w wrzesniu najpozniej pazdzierniku chcemy wyjechac za granice aby zarobic na domek i gabienet dla mezusia:) ... bedziemy tam tak dlugo jak dlugo bedzie odbra praca ale tez max do ok 5 lat:) ... iiiiiiiiiii.. to pojawia sie moje pytanie... w zeslzym roku skonczyalm pierwszy rok zarzadzania mialam przerwe i teraz zastanwiem sie nad powrotem.. ale czy earto skoro i tak mamy wyjechac na tak dlugo?:( ... z drugiej stromny jak juz wrocimy zostałby mu wtedy tylko rok... najgorsze jest to ze moj A. w pierwszym semstrze od pażdziernika ma 16zjazdów wiec idzie na kasa kasa i raz ejszcze kasa... do tego stuia... ehhh.. a moja uczelnia krzyknela sobie teraz nie bagatela 4 600zł! za rok (10mscy) ... i co robic? ..:( isc i walczyc ... czy pojsc na wymarzony kurs areobiku (chocbny w zwiaku z wyjazdem mzoe znajede tam, prace przy czyms podobnym... sama nie wiem) i j. wloskiego a w miedzy czasie podszkalac jezyk..:( ... POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja sprawdź sobie na Uczelni jak będzie wyglądać za parę lat powrót na dany kierunek --> nadrabianie różnic programowych, i czy będzie jeszcze taki kierunek i specjalizacja jak chcesz, bo to różnie bywa... A tak to ciężko doradzać co wybrać, ja osobiście wolałabym iść od razu na studia, bo z czasem jest coraz ciężej, a jak się pojawi dzieciątko, to znów będzie ciężej i może się okazać, że zabraknie motywacji na realizację marzeń... a jeśli ta będzie to fundusze i czas mogą się okazać nie takie jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myaja niestety nie zrobilismy zadnych zdjec ale moze sala doczeka sie w koncu stronki internetowej to wtedy pokaze :) Wiesz co do tego salonu, to wybioer sie tam ale dopiero po 12 lipca, kiedy zakoncze sesje, teraz nie ma szans :( My zaproszenia kupimy zima wlasnie daletgo, ze poki co nie znamy na razie godziny w kosciele, a do ksiedza mamy przyjsc dopero po nowym roku :) Wczoraj z naszym fotografem i kamarzysta rozmawlialismy przy piwku i powiedziali nam, ze maja super wizje co do naszego filmu z wesela :) ale na razie cii... :) ja wymyslilam cos takiego, ze film w ogole zacznie sie nie od tego jak pan mlody sie ubiera w domu, albo ja czy cos takiego. Zaczniemy tak, ze w jakiejs fajnej scenerii widac mnie spiaca na lozku, nagle zrywam sie, patrze na polke obok lozka a tam nasze zaproszenia slubne lub obraczki przypominaja mi, ze dzis dzien slubu :) i takie tam rozne pomysly mamy :) fotograf i kamerzysta powiedzieli, ze zrobimy nowatorki film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myaya, ja mam 24 lata, nigdy nie poszlam na studia w Polsce, bo nie wiedzialam co chce robic a nie chcialam pojsc na studia, dlatego,ze wszystkie moje kolezanki szly a pozniej pluc sobie w brode,ze zmarnowalam kilka lat na cos co nie sprawia mi satysfakcji. Teraz wiem co chcialabym w zyciu robic, wiem z czego moglabym czerpac satysfakcje wiec w przyszlym roku pojde na studia zaoczne. Mam tez pomysl na biznes powiazany z kierunkiem studiow, ktory sobie wybralam :) Dzieci nie planuje przez najblizszych kilka lat wiec licencjat powinnam zdazyc zrobic zanim jakiekolwiek dzieci sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
My mamy ślub 3 lipca 2010.W lutym minie nam 6 lat jak jesteśmy razem. Kupa czasu ale uważam że to odpowiedni moment na tak ważną decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olusia :) a ile masz lat i skad jestes?? Noo kupa czasu, jak jestecie razem :) nie ma co dlugo zwlekac z narzeczenstwem chociaz w sumie 6 lat to i tak dluuugooo :D Mi S. oswiadczyl sie po 3 latach a slub w 5 rocznice bycia razem wiec sadze, ze to tez spory kawal czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
Witaj olusia260, Ja tez mam 3 lipca, fajnie ze jest nas już dwie, bo się bałam, że to jakaś pechowa data że nikt sobie jej nie wybrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
czesc dziewczyny.... zrobiłam rano test, ciązy brak, na szczeście bo jakos tak teraz nie bardzo by mi było po drodze z dzidziaszkiem:-/ ( chociaz mam juz 30 )pozatym mamy ostatnio jakis bum na kłotnie...wczoraj do 1 w nocy wymiana zdań nt naszego seksu ( ja sie oczywiscie czepiałam) jak czytam wasze posty to u was tak idealnie w zwiazku, gruchacie jak gołabki i sama radośc z was bije ( i tak powinno byc, chwała wam za to i zazdroszcze) ze ta nasza decyzja o slubie to w ogole jakis pomysł dziecinny na zasadzie nie mamy co robic we wrzesniu to sie hajtniemy dla zabicia czasi....moze na tym polega docieranie sie ..sama nie wiem...ale czasem to mnie tak drazni J ze miałabym ochote mu powiedziec zeby poszedł i przyszedł za miesiac....a pozatym za tydzien mam dostac okres wiec pewnie mam ADHD duzych dziewczynek :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
Oleum: Mam 22 lata i mieszkam w Rybniku. Co do ślubu to nie zwlekaliśmy-widocznie tak mialo być. Ślub to w naszym przypadku formalność bo mieszkamy ze sobą juz jakis czas.Chociaz nie tylko formalność bo bedzie to najpiękniejszy i najważniejszy dzień Naszego życia:) pozdrawiam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
Kasieńka 19 a Ty skąd jesteś? Fajnie mieć "kompanke" tego jedynego dnia. Jak chcesz to pisz na priva:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusia tez mam 22 lata :) duzo tu przyszlych panien mlodych z 87 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolippopp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 -pokaz real foto styczen 2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -ja_23 wielkanoc 2010 -maanda 10.04.2010 -biedronaa 17.04.2010 -kwiecienplecien 24.04.2010 -sylvvia85 24.04.2010 -crazy_green_eye 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -vavava 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -coooooleczka 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -Novomova maj 2010 -ines 11111 maj lub poczatek czerwca 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -renatkanuta 5.06.2010 -komi 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -czona 12.06.2010 -makusia 12.06.2010 -kika5 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -pcheła 19.06.2010 -Ewelina1985 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -motylek_85 26.06.2010 -Laura189 26.06.2010 -Elfikk 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -kasienka19 3.07.2010 -olusia260 3.07.2010 -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -ewelelinka 17.07.2010 -gosiag88 17.07.2010 -czarny.bluszcz 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -enenka 24.07.2010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -agula8686 7.08.2010 -yolla2 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -sylwunia23 14.08.2010 -kalianasza 14.08.2010 -Agnieszka1986-A2 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -DOminikaSyrenka 21.08.2010 -Aguś1984 21.08.2010 -Dominika2888 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 -kasia kasiulenka 28.08.2010 -sylwuska88 28.08.2010 Wrzesień: -SYLLWIA04092010 4.09.2010 -paloma5.09.2010 5.09.2010 -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -SEPTEMBER 25.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -kasia8909 2.10.2010 -Pandzia_1 2.10.2010 -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -Lenka1402 pazdziernik 2010 -dziewczyna wampira pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010 -Novitka rok 2010 -agatannnn rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×