Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

ja płaciłam 40 zł i dostałam rzęsy gratis. Kosmetyczka sprawdzona, długo jestem jej stała klientka. A nam dzisiaj mija miesiąc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheysula - gratuluje serdecznie:) Ja kosmetyczki jeszcze nie załatwiałam ale się orientowałam i właśnie cena 70zł się często przewijała wiec uważam,że to dobra cena. Dziś zrobiliśmy z T liste co musimy jeszcze załatwić no i sporo tego i największy problem z napojamy ile czego itp ale dajemy rade, zreszta dziewczyny pisały w innym temacie ciekawe rady, dzis też odhaczyliśmy organiste i skrzypaczke bo zamówiliśmy i 3 tyg.przed ślubem mamy przyjsc do pana organisty ustalić utwory co na wejscie, wyjscie co gdzie kiedy:) maanda.... ale ten mięsiąc szybko minął:)gratuluje miesięcznicy hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się umówiłam na czwartek na fryzurkę próbną. Ciekawe co stworzymy z panią fryzjerką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny:) co do kosmetyczny to z własnego doświadczenia proponuję zapytać się czy korzysta z utrwalacza makijażu - świetny preparat i naprawdę utrwala makijaż na długie godziny... jedna ważna rzecz - jak wam się zdarzy uronić łezkę to nie ścierajcie jej chusteczką tylko lekko wklepcie... wtedy nie rozmażecie makijażu i warstwy utrwalacza, a makijaż pozostanie nieruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie boję że będę ryczeć jak głupia. Już teraz jak myślę o przysiędze to głos mi się łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Miarka, na pewno dasz radę... jak już wejdziecie do kościoła to emocje same opadną... zobaczysz - wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 70 zl z rzesami ;) fotki z zakupow wkleje pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie mogę doczekać, strasznie:-) Ale też się boję. Już mnie wczoraj B nastraszył. Że ktoś z jego rodziny był tym naszym hotelu na weselu i narzekał że mało jedzenie dostali.Bo obiad był porcjowany( u nas będzie na półmiskach) I słuchajcie oni są tacy bezczelni ze do Mc pojechali! Powiedziałam mu że jak mi ktoś taki numer wywinie to niech się nie spodziewa ze kiedykolwiek mnie na jakiejś imprez rodzinnej spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo ładne;-) sama marzyłam o otwartych, ale czółenka to dla mnie teren zakazany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie mam pytanie. Jaki mam ubrać pończochy po suknie śmietankową? Dziewczyny mi kupiły białe ale nie wiem czy się nie będą gryzły z butami w innym odcieniu i suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede3 miala cieliste, swiecace, w zyciu nie zalozylabym bialych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganeshshsh
Ja tylko na sekundę. Oleum piękne buty:) :) cudo jak dla mnie:) miarka pończochy tylko cieliste, białe to tylko dla dziewczynek pierwszo Komunijnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą na zapas gdybym cieliste potargałam zatem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny:) teraz już na spokojnie. CHEYSULA gratuluję i życzę Wam tylko szczęśliwych i radosnych dni:) niech każdy dzień będzie wyjątkowy, pełny miłości i ciepła domowego ogniska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sobotę i w niedzielę byliś w oba dni w podwójnych gościach:) alez byłam zmęczona. A teraz dwa strasznie pracowite dni. Od rana do nocy w biegu. Oleum jeszcze raz, piękne buty:) cudo:) Miarka racja białe zostaw w wrazie W:)a teraz pakuje się do lozka:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się zachciało jeszcze jednej wizyty w solarium i coś mnie dziś przypiekło. Będzie ciężka noc:-D Macie jakieś pomysły na fryzurę (z welonem mgiełka) dla włosów naturalnie kręconych/ falowanych do ramion. Nie mogę się zdecydować czego chcę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka to wszystko zalezy od tego w jakiej fryzurze tobie jest dobrze i w jakiej sie najlepiej czujesz. Jutro przesle kilka linków fryzur które mi sie najbardziej podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie ze boicie sie ze bedziecie płakac na slubie. Ja z kolei w stresujących sytuacjach zaczynam sie panicznie smiac. To dopiero obciach:O Z dwojga złego wolałabym sie rozpłakac niz smiac jak wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma się tak śmiała że ksiądz ( zresztą jej przyjaciel) był kompletnie zdezorientowany:D Nie wiedział czy przestać mówić czy co;-) My dziś odbieramy kartki z zapowiedziami z parafii B. A pewnie w piątek już z wszystkim dokumentami do księdza dać na msze i się reszty dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka Ty to już prawie na finiszu przygotowań i stresu przed:) mi się bardzo podoba ta fryzurka która kiedyś pokazałas. Takie delikatne loczki upiete do góry w lekkim nieładzie a nie POD LINIJKE" gdzie żaden włos nie ma prawa być odwrócony w inna stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresu to mi dziś mój B narobił. Kto by zrozumiał facetów. Wczoraj instalował zbiornika na wodę który waży 140 kg. Prosiłam żeby poprosił kogoś o pomoc ale nie. I dziś od rana marudzi na kręgosłup i przepuklinę. Nosz kurna tydzień do ślubu a ona ma takie pomysły! Jego siostra ma dziś urodziny to pewnie tam zajrzymy. Stresu jakoś mało. pewnie kilka dni przed mnie chwyci. Na razie jęczę bo wyglądam jak świeżo upieczony rak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Chyba powaracam na topic nie wiem czy mnie ktos pamieta:)Czytam Was caly czas.No wlasnie Miarka zastanawiam sie jak sie czujesz jak u Ciebie juz tuz tuz:)bo ja juz niektore noce mam nieprzespane...martwie sie czy wszystko bedzie ok. U nas co niektorzy zaczeli odmawiac,bo ostatnie zaproszenia rozdalismy. Wczoraj kupilismy prezenciki dla gosci,a moj sie wkurzyl ,ze tyle kasy chcialam na nie wydac,ze goscie zjedza i tak nas potem obgadaja....jejku mam nadzieje ,ze az tak zle nie bedzie. Wlasnie w zwiazku z prezencikami do tych,ktore maja takowe,czy stawiacie je przy talerzyku,czy dajecie jakos bardziej osobiscie i dziekuje za przybycie?Ja myslalam ,zeby ulozyc je ladnie ipostawic na sali powiedziec ze wszystkim dziekujemy i ze dla kazdego cos mamy,ale juz sama nie wiem. Mam problem z zaupem butow do tanca:( No i wlasnie cwiczymy pierwszy taniec ,to jakas porazka:(inaczej sobie to wyobrazalam,moj chyba ma dwie lewe nogi:(Hmmm jeszcze troche czasu zostalo... Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Chyba powaracam na topic nie wiem czy mnie ktos pamieta:)Czytam Was caly czas.No wlasnie Miarka zastanawiam sie jak sie czujesz jak u Ciebie juz tuz tuz:)bo ja juz niektore noce mam nieprzespane...martwie sie czy wszystko bedzie ok. U nas co niektorzy zaczeli odmawiac,bo ostatnie zaproszenia rozdalismy. Wczoraj kupilismy prezenciki dla gosci,a moj sie wkurzyl ,ze tyle kasy chcialam na nie wydac,ze goscie zjedza i tak nas potem obgadaja....jejku mam nadzieje ,ze az tak zle nie bedzie. Wlasnie w zwiazku z prezencikami do tych,ktore maja takowe,czy stawiacie je przy talerzyku,czy dajecie jakos bardziej osobiscie i dziekuje za przybycie?Ja myslalam ,zeby ulozyc je ladnie ipostawic na sali powiedziec ze wszystkim dziekujemy i ze dla kazdego cos mamy,ale juz sama nie wiem. Mam problem z zaupem butow do tanca:( No i wlasnie cwiczymy pierwszy taniec ,to jakas porazka:(inaczej sobie to wyobrazalam,moj chyba ma dwie lewe nogi:(Hmmm jeszcze troche czasu zostalo... Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U koleżanki prezenciki stały ok talerzy . I na pierwszy taniec też może być niezły;-) Ale wychodzimy z założenia to ma być dla nas przyjemność. Pierwszy taniec jako mąż i żona a nie pokaz taneczny z tańca z gwiazdami;-) Tez wieczorami się martwię i potem spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku na pewnym weselu, podziękowania dla gości czyli woreczki z nigdałami stały na literatkach, które były odwrócone do góry dnem. Bardzo mi się podobało takie umieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku na pewnym weselu, podziękowania dla gości czyli woreczki z nigdałami stały na literatkach, które były odwrócone do góry dnem. Bardzo mi się podobało takie umieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje. Próbuej wysłac linki ze zdjeciami fryzur i cały czas mi jakis błąd wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×