Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Miarka zdjęcia niedługo Ci wyślę tylko przeżuce na kompa a na razie mój K zabrał kabel. Ja pogody nie sprawdza jaka będzie taka będzie:) Powiedzcie mi, u Was dziewczyny jest na pewno taki zwyczaj nazywany butelkowy lub polter? bo u mnie akurat jest i już sporo ludzi zapowiedziało że przyjdzie i tak się zastanawiam co im dać do przekąszenia, bo wiadomo nie będę robić specjalnych dań ale co można podać? Mój K kupił sobie garnitur i buty, no i zaliczyliśmy ostatnie spotkanie w poradni, u Was też sie za to płaci? jaka masakra u nas babka zażyczyła sobie za każde spotkanie 30 zł a ja naiwna myślałam ze to za darmo, no i stówa w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za poradnie płaciliśmy 20 zł, tyle co za materiały "naukowe" :) Ja aparat na zębach nosiłam przez 3 lat (!!!) a powiedziano mi że góra 1,5 - 2 lata :/ Ale naszczęście to było w 97-2000r. więc stara przeszłość. Ale i tak przed ślubem idę sobie zęby jeszcze doprawić co by świecić uśmiechem na weselu :)) Dopiero w ten weekend zaczynamy rozwozić zaproszenie i strasznie się dygam czy zdążymy, mamy ambitny plan zarzucić ostre tempo, ale jak to wyjdzie to napisze w pon. Trochę zdycha ten nasz topik, wszystkie latają pewnie i organizują, przygotowują i umawwiają :) Powodzenia nam wszystkim he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saseeeeeeeeta5556
witam ja na 28 sierpień:) w sumie wszystkojuz załatwione teraz pozostaj etylko czekac:) co najgorsze dla mnie to ta niepweność w związku z pogoda:( ... ma ktoś jakies przecieki na pogodę sierpniową?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saseeeeeeeeta5556 wszystko zalatwione ??? !!!!!!!!!!! ja jeszcze nie mam wszystkiego !! :D kurcze to mnie przestraszylas :P My za poradnie nic nie placilismy ;) Jutro lub w poniedzialek odbieram suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oka30
Witam wstąpiłam do was przypadkiem ponieważ szukam kto by chciał sobie odkupić termin na 12.10.2010 w Arkadii w Radlinie wiem już nie długo ale może akurat ktoś swoją sale chciałbym zamienić na tą:) my nadal jesteśmy przy tym terminie więc też jestem Panną Młodą 2010 heheheheheh szkoda że was szybciej nie znalazłam bo już tylko trochę rzeczy zostało do dopilnowania:):):) tym co już mężatki to Gratuluje:) a te co przed powodzenia:):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
ja już po :) szczesliwa i zadowolona. Powiem Wam że mimo obawe pogoda idealna po prostu byla, taka jaką sobie wymarzyłam:) wesele rewelacja, choć oczywiście nie bez zgrzytów, jednak powiem wam ze zabawa była tak rewelacyjna że juz sie tym tak nie przejmowałam, Jak chyba wszedzie znalazły sie osoby, które miały być ale nie przyechały... trudno zapłacimy za puste stołki ludzie nie są bezczelni ale nie warto o tym myslec ani w dniu slubu ani potem. Dziewczyną które jeszcze czekają na ślub zycze aby wasze sluby były równie udane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula gratuluje!! impreza udana? ale cisza tu nastała, a ten czas leci jak oszalały jeszcze tylko 3 tygodnia do ślubu, powoli wszystko załatwiam, dziś byłam na próbnym makijażu i jestem zadowolniona, ale jeszcze bardziej z tego iż pani ortodontka ściąga mi aparat:) ciesze sie bardzo bo będę mogła sie szeroko uśmiechać. U Was tez tak ludzie sie wykruszają? u mnie miało byc 135 osób a w chwili obecnej jest 105 i to pewnie jeszcze po rezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollliiiipopp
2010: Sierpień: -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -sylwunia23 14.08.2010 -kalianasza 14.08.2010 -Agnieszka1986-A2 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -DOminikaSyrenka 21.08.2010 -Aguś1984 21.08.2010 -Dominika2888 21.08.2010 -lena27 21.08.2010 -Aguś1984 21.08.2010 -niebieska25 21.08.2010 -Jordan.pl 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 -kasia kasiulenka 28.08.2010 -sylwuska88 28.08.2010 - ewucha85 28.08.2010 -oliiilalalaa 28.08.2010 -Karinaaaaa sierpien 2010 Wrzesień: -SYLLWIA04092010 4.09.2010 -prowl 4.09.2010 -madzikowo24 4.09.2010 -Karinaaaaa 4.09.2010 -Anetaaaaaaa 4.09.2010 -paloma5.09.2010 5.09.2010 -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 18.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -muszka86 18.09.2010 -jungle 18.09.2010 -princess_2010 18.09.2010 -Ganesh 18.09.2010 -SEPTEMBER 25.09.2010 -Ahmedka85 25.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 -Rich Berry wrzesien 2010 Październik: -kasia8909 2.10.2010 -Pandzia_1 2.10.2010 -inka_83 2.10.2010 -szczesliwa20 2.10.2010 -samasamotna 10.10.2010 - majaaa021 16.10.2010 -ja z moim ukochanym 20.10.2010 -dżoannna 28.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -Lenka1402 pazdziernik 2010 -dziewczyna wampira pazdziernik 2010 Listopad: -Chiquitita 6.11.2010 - bfuki 06.11.2010 -AnulaMzUK 13.11.2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010 -Novitka rok 2010 -agatannnn rok 2010 -wierna rok 2010 -rudka90 rok 2010l -makola rok 2010 -maaadziaaa89 rok 2010 wieksza polowa juz za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dawno tu niezaglądałam z braku czasu i problemów z internetem. Od mojego ślubu mineły juz 2 miesiace. Jestem bardzo szczeliwa i tego zycze kazdej z was. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z podróży poślubnej. Opalona i zadowolona;-) szkoda tylko że dopadła mnie choroba lokomocyjna;-) Pozdrowienia dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny też dawno mnie nie było.. my byliśmy na tydzień w Grecji, ale to taki półurlop był. Teraz szukam właśnie czegoś innego na koniec września lub październik( wtedy są najlepsze ceny i zazwyczaj nie ma już tylu turystów). Sprzedawałyście już Wasze sukienki?? bo cały czas zabieram się by swoja wystawić, ale nie wiem czy mam szansę sprzedać i za ile?? Udało się komuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnt_187
a gdzie gdziewczyny najlepiej na urlop końce listopada żeby było upalnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z końcem listopada to z tych bardziej przystepnych cenowo to egipt. No a dalej to juz mozna poszalec meksyk, maurirus, zambia, indie, kuba. Wszystko zalezy jaki wyjazd bierzesz pod uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mój ślub już w tą sobotę:) Stresu jeszcze nie ma. Podejrzewam, że przyjdzie dopiero w sobotę. Życzę wszystkim Pannom Młodym z tego dnia wspaniałej pogody i cudownego ślubu i wesela. Oby goście wspominali je później jako najlepsze wesele na jakim kiedykolwiek byli :) Tego sobie i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maandziu-byłam nawet w komisie. Ale nie umiem się z nią rozstać;-) żal że już jej nie założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu jak dawno tu nie zaglądałam, a tu tyle wpisów. Kochani życzę Wam by wasz ślub i późniejsze życie było wspaniałe i pełne miłości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa dni slub :D stresu w ogole nie ma, sama radosc :D ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie ma stresu :) Tylko pogoda nie zapowiada sie najlepiej. Będzie chłodno. Mam tylko nadzieję, że nie będzie padał deszcz. Oleum co Ci jeszcze pozostało z przygotowań?:) Ja już tak naprawde wszystko mam załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam jutro kciuki, oby nie padało, bo dziś to siąpi niesamowicie u mnie... Ziewam tak, że ledwo szczęki mi starcza!:-) My się przeprowadzamy i jestem trochę tym przerażona, niby dwa lata tu mieszkamy, ale wiele się zgromadziło! Będzie okazja do "odgracenia":-) Miarka kobito, gdzie zniknełaś i się zaszyłaś, że już nie masz dla Nas czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia życzę dzisiejszym Pannom Młodym:) faktycznie ciekawe, gdzie się Miarka zapodziala? A i Brzoskwianki ani Pandzi chyba dawno na forum nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
hej dziewczyny:), dziś to już na pewno żadna dzisiejsza Panna Młoda tu nie zajrzy, ale trzymam za Was kciuki, żeby imprezy się poudawały, mam sentyment do dzisiejszego dnia bo my za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej mnie tu nie było jakieś dobre pół roku:p widzę, że coraz mniej nas do ożenku zostało:) Gratuluję wszystkim mężatkom i trzymam kciuki za przyszłe panny młode. Mi zostało jeszcze trzy tygodnie, a już spać po nocach nie mogę. Mężatki z 28.08 piszcie szybko jak wrażenia bom bardzo ciekawa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Hej! mój ślub odbył sie 21.08. pogoda była piękna zero deszczu :) przed kościołem stres ale w kościele już było ok wesele udane choć na poczatku jak to zwykle bywa prawie nikt nie chciał tanczyc ogólnie wesele tak szybko minęło że chciałoby sie mieć je jeszcze raz pozdrawiam wszystkie mężatki jak i przyszłe żony kiedyś słyszałam że życie po ślubie się zbytnio nie zmienia ja mam inne zdanie po ślubie miłość staje się jeszcze bardziej mocna człowiek czuje się jakby był najszczęśliwszy na świecie :) rada dla przyszłych panien młodych nie stresujcie sie i wybawcie się na maxa bo to Wasz dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po i było cudownie, w kościele ani razu sie nie zająknęłam- czego bardzo sie bałam,wesele bardzo udane goście bawili sie do samego rana a mnie nogi bola do dziś :P a poprawiny były jeszcze lepsze a do tego kupa śmiechu i zabawy. co prawda pogoda była nie ciekawa bo troche padało jak wyszliśmy z kościoła ale najważniejsze że na przywitaniu gości u mnie w domu nie padało. Powodzenia dla pozostałych przyszłych panien młodych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) witam jako mezatka :) bylo super, wszyscy w kolo nam mowili, ze jedyne co nam sie nie udalo to pogoda :D lało dopoki nie dojechalismy na sale heh :) ale bylo cudownie mimo to, stresu nie bylo doslownie zadnego, moja mama pytala czy czegos nie bralismy, bo w kosciele ciagle sie usmiechalismy ( ba, nawet smialismy sie ) :D bylo jedym slowem tak jak mialo byc :) teraz remontujemy sobie mieszkanie, a po 19 wrzesnia wyjezdzamy w podroz poslubna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoana i Oleum moje gratulacje:) życzę Wam aby Wasze życia były pełne pozytywnych uniesień, przeżyć i zdarzeń:) Życzę Wam, aby każdy dzień był tak piękny jak ten, w którym złożyliście przysięgę małżeńska:) powodzenia na nowej drodze życia Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratuluję wam i cieszę się, że udało wam się wszystko tak jak chciałyśie. Dawno mnie nie było, ale przez ostatni miesiąc załatwiliśmy mnóstwo rzeczy, obraczki, protokół, pierwszą spowiedź, wszystkie kościelne sprawy i dokumenty, kiecka na poprawiny, buty i biżuteria, menu, tort, alkohol, fryzjerkę, makijażystkę... itd. Generalnie zostały nam pierdółki, jedyną ważna rzeczą jaka nam została to ubranie mojego N. Zaproszenia też juz rozdane, najgorsza część całej organizacji, jak słowo daje. Chciałabym wam sie pochwalić moją suknią raz jeszcze, bo miałam już pierwszą przymiarkę, ale trzeba ją zmniejszyć bo udało mi się schudnąć, oto ona: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f1ca2bf29fcdc33.html I chciałabym prosić was o ocenę mojej próbnej fryzury, mi się podoba bardzo, ale chciałabym też poznać wasze zdanie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7bc476a8a7f1a0d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f70d0712fa3e33e.html Fryzura była już zmaltretowana bo latałam w deszczu i załatwiałam inne sprawy i dojdą jeszcze z boku żywe kwiaty:) Sorki za rozpisanie, piszcie jak u was przygotowania. Nam zostały ponad trzy tygodnie do godziny zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandziia piękna suknia:) i ślicznie Ci w niej. Mam pytanie czy ten cienki materiał na sukni będzie tak jak jest czy może zostanie jeszcze skrócony ? W tej chwili spiera się on na ziemi i według mnie po niedługim czasie bardzo sie zabrudzi i będzie to brzydko wyglądać:-( fryzura mi się nie podoba, wygląda jakby była w pośpiechu zrobiona, albo jakbyś w niej spala, wstała i szła na wesele. A może to trochę wina zdjęcia. Ogólnie pomysł na fryzurę fajny, tylko wykonanie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ganesh za opinię :) suknia będzie skrócona, fotka była zrobiona tuż po pierwszym cięciu. A fryzura była zrobiona rano, a zdjęcie zrobione wieczorem, gdzie przez pół dnia latałam po mieście w deszczu i zmokłam i się "napuszyłam" :) Na ślub zrobię taką samą ale dopilnuję, żeby było dokładniej no i dojdą żywe kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×