Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Cykl 35-40 dnowy!!!

Polecane posty

aha dodam ze z reguły nie mam obfitych okresów raczej normalne tylko czasem odczuwam ból przy okresie ale nie jest on straszny raczej boli mnie tak jakby z tyłu pleców i czasem przed okresem mam kłucia w podbrzuszu w ciazy nie jestem 2 testy robiłam i wyszły negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkka
hej ja tez mam nieregularne okresy i to od zawsze:) jesli chcesz to przyspieszyc to wieczorem polknij 2 polopiryny i wez ciepla kapiel. Rano okres bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zaszłam między czasie w ciąże. Bo byłam na USG i lekarz powiedział kiedy doszło mniej więcej do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku albo był zły test albo było za małe stężenie hCG. Zrobiłaś dwa testy a za te dwa testy miałabyś jeden beta hCG ;) Ja tylko ostrzegam, też byłam pewna, że nie jestem w ciąży dopóki nie zaczęły się wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy może ktoś mi szybko odpowiedzieć na mój problem?? od 9 miesięcy mam nie regularne cykle miesiączkowe co 35-50 dni,nie wiem co jest grane nie spałam z żadnym facetem,nie brałam nigdy tabletek anty i nie byłam też nigdy u lekarza ginekologa.A zaczęło to się tak że zjadł mnie chyba stres bo 9 miesięcy temu miałam przygodę trafiłam do wiezienia i to właśnie od tego momentu nastał mój problem bo przedtem miałam regularne miesiączki co 28-30 dni cyklu,teraz czekam za okresem już 41 dni .Czy może mi ktoś coś poradzić na mój problem za co z góry DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje wizytę u ginekologa, ale nie takiego na nfz bo oni dają tylko leki na wywołanie.Napisze krótko o swojej historii okresów.Do około 19-20 roku życia okres idealnie co 30-31 dni, zaczęło się od wydłużania cyklu, doszło do 45 dniowych po jakimś czasie doszło jeszcze kilka denerwujących objawów, owłosienie, wypadanie włosów, ogólne zmęczenie itp itd.No i niestety mam PCOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RvgcyBBnlQi751zIOuoVIfli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×