Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rogacz z wyboru

żona

Polecane posty

Gość rogacz z wyboru

Cześć, chcę mojej żonie umożliwić seks z obcym facetem w mojej obecności. Wiem że kręcą ją śniadzi napakowani młodzi kolesie. Na wyjeździe w Tunezji jakiś czas temu biegali za nią jak za suką, niby nikomu nie dała, ale obydwoje nas to kręciło, jebałem ją codziennie przez 2 tyg. po 3 x dziennie, podczas gdy normalnie2-3 razy na tydzień. Czy znacie jakiegoś zawodowego fuckera w Gdańsku? Chcemy to zrobić w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież musi którędys krwawić
Zostaw maila na forum, zgłosi Ci się kilkunastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz z wyboru
Domyślam się, ale ja chcę zawodowca, śniadego, napakowanego i kolesia który normalnie się wysławia, bo ona nie zaakceptuje buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież musi którędys krwawić
No to sorry, S. Molla zamknęli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz z wyboru
nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gino rogelli
potem nie wiadomo co wiecej. no chyba, ze masz nerwy ze stali. w najgorszym wypadku zostawi Cie dla sniadego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz z wyboru
Zdjęcia wkleję z aparę dni. Jest leciutko puszysta, ale bardzo kształtna. Nosi wysokie obcasy, duże dekolty, ale wszystko z wyczucem i klasą bez wiochy itd. Gdy idziemy razem faceci się non stop na nią gapią, co trochę mnie wkurwia trochę kręci. Parę lat temu przed porodami była naprawdę suczką z pierwszej półki. Nie sądzę żeby wolała ciapatego, no chyba że znajdzie lepszego sponsora ode mnie, a to nie będzie łatwe. Parę lat po ślubie nieoczekiwanie okazało się że potrafię świetnie zarabiać. Od tego czasu bardzo polubiła lizać mnie po fiucie. Im większe mam dochody ty ona ma większą ochotę na seks. Kręci mnie to że jest taką dziwką i czasem o tym rozmawiamy. Lubię jej czasami dać parę tysi w gotówce i powiedzieć że wszystko ma wydać na ciuchy, ale wcześniej ma paść na kolana i zrobić mi głęboko i do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna xwke generation next
i co chcesz zeby jakis facker jebał twoja dziwke? zobacz sobie gdzies jest temat o zdradzie wszyscy nie chcą być zdradzeni a ty dażysz do tego i jeszcze chcesz to umpożliwić ba zapłacić za to :) Podsumowując, niezle masz najebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz z wyboru
A kim ty jesteś żeby mnie osądzać leszczu? Rekinem finansjery czy wybitnym naukowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie kim ty jesteś rogaczu
że masz tak nasrane pod czaszką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leew44
Przeciez juz wam napisal ze nie kuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leew44
ona tez chyba tylko potrafi rechotac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Znam ludzi podobnych do ciebie rogaczu. Nie straszę ani nie osądzam ale ostrzegam: to co teraz kręci potem może być kulą u nogi.... Proponuję by zostało to waszą fantazją dającą wam power taki jak na tych wakacjach..... Ale jak to mówią: twoja wola. Jak co to koniecznie to nagraj..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz z wyboru
Dzięki za dojrzałą wypowiedź. To też bierzemy pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×