Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Dlaczego coraz więcej kobiet chodzi w spodniach?

Polecane posty

Gość bo celulitis jest niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodenkowa moda
a ja w lato only spodenki krotkie. tez ci sie to nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być i krótkie, ważne żeby były widoczne kontury kobiece; jak wąska talia, szerokie biodra i okrąglutka pupcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy stwierdzili, że 63% wolą chodzić w spodniach niż w spódnicach. Ale tylko 10% mężczyzn akceptuje to. Czy powstanie wielka konfrontacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ja wole spodnie: wygodniej, nie trzeba nóg depilować/opalać nikt Ci nie próbuje zajrzeć pod spódnice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej naukowcy stwierdzili że najbardziej kobiet w spodniach nie lubią faceci z podstawowym wykształceniem, że średnim wzrasta ich ilość, a najbardziej kobiety w spodniach uwielbiają akademicy i naukowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te tematy
Bo taka jest kurwa moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddlldldldld
Matole, ubierz sobie raz spódniczkę i rajstopki - zobaczysz, jak to jest i jakie to wygodne. A, i buty na obcasie, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E wydaje mi sie ze i tak teraz więcej chodzi w spódnicy niz dawniej.. Właśnie ide sobie kupic(nie dziś:P):) ze 2 do moich rajstop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę rajstop
pończoch też - w ogóle niczego, co mi opina nogi.Dlatego jak jest zimno - chodzę w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty na obcasie sa niewygodne
rajstopy po 1-2-3 razach sa do wyrzucenia, jesienia w nich zimno.Samo w wlladanie wymaga czasu i ostroznosci. Dzinsow nie musisz prasowac, spodnica powinna byc nieskazitelna. Spodnica wymaga eleganckiego chodu, co przy szybkim tempie zycia jest trudne i meczace. Kobieta tzw pracująca w spodnicy sie męczy, zwlaszcza z wiekiem coraz trudniej nosc obcasy, bo i stopy od nich sie zniekształacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
ja z kolei spodnie nosze okazyjnie....uwazam,ze w spodnicy kobieta wyglada zgrabiej,szczuplej,po prostu lepiej...i rajstopy wcale mnie nie gryza a ponczochy nie uciskaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie.. jak widze baby z rozciągniętych i poszarpanych na dole spodniach to mi nie dobrze.. kobieta to kobieta troche seksapilu moze pokazać a nie tylko w porach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Bo tak jest wygodbiej. Swoja droga spodnie spodniom nie rowne, tak samo jak spodnica spodnicy. Moge wygladac w dopasowanych spodniach bardziej sexy niz nie jedna w spodnicy :) Tak wiec nie generalizujmy ze spodnie nie sa sexy : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarc2
bo w tyłek cieplej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę rajstop
w spodniach też nie cierpię chodzić - ale w rajstopach jeszcze bardziej. Z dwojga złego wybieram spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałem że kobiety mają tyle problemów z rajstopami i spodniami. Kobiety zgrabne w dopasowanych spodniach wyglądają super i seksy. Oby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Hamster: a wez sie wcisnij w takie dopasowane rajty, cow kroku wszytsko obciskaja. To nie jest zaden komfort. Juz lepiej mega dopasowane spodnie, bo sa o niebo wygodniejsze i tez mozna w nich wygladac sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Ja tam wole dziewczyny w spodniach... Bardziej mi sie podobaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Skorzane spodnie z reguly splaszczaja tylek wiec nie wiem co w tym moze byc sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaa
w spodniach jest o wiele wygodniej niz w kiecce..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole nie chadzam w
spodniach :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
splaszczają ? Jeśli są obcisłe i przylegające do pupy to raczej PODKREŚLAAĄ, UWYPUKLAJĄ , itp ;) Przyrzyj się tancerkom z tego klipy którego link zamieścilem powyżej, która ma niby "spłaszczony" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Skora jest dosc grubym materialm i nieelastycznym wiec jest oczywiste ze jak jest bardzo dopasowana (a tylko takei spodnie wygladaja sexy) to automatycznie splaszcza pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam spódniczki
i pończochy (precz z rajstopami - bleeee) ale niestety nie zimą w naszym klimacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×