Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM

CZY U WAS W DOMU TEŻ W POKOJACH MACIE OBRAZY DUŻE Z MATKĄ BOSKĄ ALBO JEZUSEM?

Polecane posty

Gość gość
Naprawde istnieją ludzie, którzy maja takie obrazy? To nie film z życia wsi końca 19tego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała, to się panicznie bałam świętych obrazów - te ich spojrzenia, aż mnie dreszcze przeszywały. Jak szłam spać, to strasznie się bałam, bo taki obraz nad moim łóżkiem wisiał i zawsze chowałam głowę pod kołdrę, bo miałam wrażenie, że cały czas na mnie patrzy. Koszmar z dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeciwnie, z dziecinstwa pamiętam przepiękny cudny obraz Matki Bo/ żej, oraz świetej Tereski (małej Tereski) z różami ,oraz Pana Jezusa, . Tę Tereskę miała babcia nad łóżkiem, uwielbiałam kłaść sie spać koło niej, pod obrazem sw Teresy (z ktorego to obrazu i tak najbardziej zapamiętałam krzyż i J/ e/ zusa na nim,ktorego trzymała teresa w dloniach)zasypiając czułam sie tak bezpiecznie i dobrze,popatrywałam na obraz, Tereska ''usmiechala'' się do nas łagodnie .Ech to byly czasy.W sumie od tego obrazu zaczęło się moje zainteresowanie wi/ ara, pytałam babcię kto to, dlaczego, co jak, a ona opowiadała. Moi rodzice mieli też w kuchni 2 małe obrazki Pana Je/ zusa i Matki Bo/ żej a w sypialni obraz św/ ię/ tej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie mam malutki obrazek J/ e/ z/ usa nad łóżkiem. Nieraz gdy byłam mocno chora, nie umiałam się skupić na mo/ dli/ twie, tylko patrzyłam na Niego, i to pomagało mi przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam plakaty Kamila Bednarka na łóżkiem i mam wrażenie, że nade mną czuwa, lubię na niego patrzeć przed snem, też mam wrażenie, że się do mnie z każdego plakatu uśmiecha. <3 Dzięki niemu czuję się w swoim pokoju radośnie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesia098
Mam obrazy wyłącznie autorstwa mojej siostry. Są na tyle dobre, że chciałam żeby zwisły na ścianach. Mnie się podoba a jej jest przyjemnie (chyba) :) Wśród niech jest też jeden o tematyce religijnej. http://www.milfish.pl/obrazy-w-naszym-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Kiedyś było to bardzo modne ale dzisiaj jeżeli wiszą jakieś obrazy to raczej mniejsze i zwykle są to jakieś pejzaże. Ja też lubię czasem poszperać w sieci i kupić jakiś obraz, później oprawiam go w ramkę np. tutaj: http://galeriaram.pl/ Mają bardzo fajne ramy i antyramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dom urządzony w nowoczesnym stylu i w salonie ogromny obraz matki Boskiej Czestochowskiej i jeszcze większy Pana Jezusa madlacego się. Pięknie się kaponuja z całą resztą . Mam przyjaciol katolików i ateistów wszyscy się zachwycają . Zresztą to mój dom i mnie tak dobrze. Ale wierzcie mi można a duże odrazę so piękniejsze niż małe .Byle nie było przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48 kaponuja? kup sobie lepiej slownik ortograficzny analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, tylko nie sa duze. Takie, które mają klimat (przynajmniej dla mnie), no i krzyżyki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ze trzy i krzyzyki pelno nawet w rzeczach osobistych jak chusteczki i rzeczy do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmasakra
W swoim zadnych krzyzy ani matek boskich nie mam. Natomiast w domu rodzinnym zarowno moim jak i mojego chlopaka wisza we wszystkich pokojach albo krzyze albo obrazy jezusa/maryji czy nasze obrazki z I komuni swietej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×