Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VanjutkoD

jak zwezyc pochwe

Polecane posty

no ja mam normalna wlasnie ale moj nowy partner ma czlonek -8 cm we wzwodzie i musze cos zrobic zeby go cxzuc, bo to jest naprawde za malo, a nie bede z chlopem zrywac bo ma malego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spiąć agrafką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igła z nitką to rozwiazanie:D dobierz tylko podobny odcień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie powaznie pytam, dla mnie sex jest bardzo wazna czesciz zwiazku, kocham go i wogole ale n o ja go nawet nie czuje , moj ex mial 14 cm i bylo idelanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Jest taki zabieg , ale to kobiety po porodzie robią sobie kosmetykę pochwy, czy jak sie to tam zwie - zapytaj ginekologa , ale zapewne dziewnie na Ciebie spojrzy . bywaj ! (usmialem sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zabawne, sprobujcie sexu zpenisem ktorego nawet nie widac ;( ja nie umiem mu powiedziec ze jest za maly, jeszcze zebym go czula,a tu nic zero, no porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraż sobie ze jest wielki,mięsisty i taki jak bys chciała.nie widze innego wyjścia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze ja go kocham ale nie wyobrazam sobiesexu cale zycie za eeeee enisem 7-8cm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie martwie bo mam 16cm a tu takie jajka.. Oczywiście przykro mi, ale nie wiem co poradzić na takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie czuje, chociaz juz sie sciskam jak moge tez nic :/ wczesniejszy partnerzy mieli miedzy 13-16 cm i ok 4-6 cm obwodu a ten tu to cholera cienki i krotki wiec sama nie wiem co roic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie ukladalam w kazda zeby wszystko byly posciskane, zeby penetracja byla jak najglebsza i nic, no nie da rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że taki mieli OBWÓD także zwracam honor i kondolencje składam :) Bo taką to ja mam średnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mówi o palacu
swoim na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz problem pewno sobie roziągnęłas za bardzo podczas masturbacji i teraz jest za duża.Może niech on kupi nakladkę na penisa i spróbujcie z nią,albo pierscien na fiuta taki poszerzający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tearaz
ściemnia, żebyśmy wyszli na debili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze pochwe sovbie rozciagnlam? ze co, facet z norkmalnym sredniej wiellkosci penisem twierdzi ze jestem ciasna no to sory:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dosadność nie chiciałem ciebie urazić ale wiesz są kobiety ktore wkładają wielkie przedmioty a potem pochwa się roziagnie i penis jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×