Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VanjutkoD

jak zwezyc pochwe

Polecane posty

no ja sobie nie wlakdam , jak cos to wibrator ale takich normlnych rozmiarow wiec napewno rozwalona nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kochaj i cierp
a nie marudzisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale ten wibrator jest grubosci penisa i podczas podniecenia gdy juz dochodzic to naciskasz na brzegi pochwy bo tam sa zakonczenia nerwowe odbirające wrażenia seksualne,dlatego najlepszy jest wibrator taki cienki grubości pomadki do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
jakis tam facet... uwielbiam to co piszesz ,,,, ale z tym wibratorem to chyba przesada...WIELO\KOSCI POMOADKI DO UST???????????? A TY WIESZ JAKIEJ WIELKOSCI JEST TA POMADKA????????????...ALBO JE UZYWM ZBYT MALYCH BO ART DECO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaa21
Wycisnij sok z cytryny do szklanki i zamocz w nim tampona wloz go na max 15min raz dziennie i tak przez tydzien ... jesli jestes przyzwyczajona do wiekszy peniosow zadna metoda Ci juz nie pomoze ... wszystko lezy na podlozu psychicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludkowie mili - takij głupoty jak na tem forum to ni ma w cacłem kosmosie.... A'propos wontka - juz mówiułem: upchać gazetamy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert08.69
może spróbuj od tyłu wejdzie głębiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci wejdzie głębiej?? 8 cm ci wejdzie głębiej niż na 8 cm??? Baranie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert08.69
rolnik ty jesteś baranem po twoich wypowiedziach widać ;brak wychowania kretyn; do pługa pacanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pługa ide wew puniedizałek. A dziś darmowo barany myślinio uce. Rozumis? Cy tłumacyć dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik jesteś palant,słoma ci z butów wystaje i smród aż tu czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaq
8cm? ja piernicze,a on jest krasnalem,no wiesz tym małym człowieczkiem,to ja mam24 iostatnio pytałem sie mojej kochanki czy go wydłuzyc,teraz sie nie dziwie,czemu po 2stosonkach z zedu kreci mi sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda bez logo
kup kulki gejszy ..po kilku mieiacach cwiczen codziennych zobaczysz niebanalna roznice..a sex..ech marzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doswiadczenia?
Miałam faceta tez z małym ale to nie znaczy ze sie nie czuje. Jesli jestes bardzo zaangazowana uczuciowo , emocjonalnie i pociaga Cie koles seksualnie warjujesz z rozkoszy, czasami bardziej niz przy duzysz czlonkach. Teraz jestem z partnerem który ma pracietne rozmiary 22 i nie mam orgazmu za czesto i nie chodzi o moja pochwe bo raz nie moze wlozyc a raz jestem cala zalana chodzi o uczucia i o mysli. Jesli cos Cie blokuje nic nie poczujesz niewazny jak wielki jest jego sprzet! pozdrawiam i sorka za bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sobie kupi nakładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
Cwiczyc mienie...sznurek i kulka na koncu widziale w TV kiedys chyyba w Leningradzie... :-) Skutkuje .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa w niewielkim stopniu kurczy się sama. Mi się to przydarzyło kilka razy gdy nie uprawiałam seksu przez 3 tygodnie to potem było jakby ciaśniej. Nawet czułam opór i lekki ból przez chwilę. A dodam, że zawsze był to mój narzeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×