Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

wypada podejśc do dziewczyny na ulicy i zagadac ???

Polecane posty

Hakuna_matata ..ja jeszcze nigdy nie byłem na pielgrzymce i niewiem jak to jest ,jak trzeba się zachowywac :( a propozycja ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czas isc:):)...tam spiewasz,tanczysz...nie pijesz nie palisz zero sexu.....i cie nogi bola:O:O:O i jestes spocony:O:O......to jest pielgrzymka krem....mnie zawsze o 5 rano budza jak mi spiewaja pod oknem:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie byłam Ponoć ćwiczysz na siłowni więc kondycję powinieneś mieć dobrą a to najważniejsza sprawa Czekałby Cię 2 tygodniowy marsz, w dodatku trzeba śpiewać i cieszyć się na spotkanie z Bogiem A jeżeli zatrzymałbyś się w mojej miejscowości to spotkanie trwałoby jakąś godzinę :D Przynajmniej ostatnio tak było Bo spać trzeba chodzić wcześnie, a pobudka o 5 rano No...to tyle z grubsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNB
Marszcz Freda, Bij gruchę, Wal konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNB
Wolno Kto zabroni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś idę sobię przez pasy, tłum ludzi, a tu za moimi plecami ktoś do mnie cos zagaduje. Mówię proszzęęę?? a on czy umówiłaby się ze mną pani na kawę. facet był bardzo bardzo bardzo przystojny, ale sie nie umówiłam, bo powinien przed tym pytaniem zagadć na jakiś temat!!! dla zasady odmówilam i już, chociaż żaluje troche, no ale tak mnie od tyłu zaskoczył że byłam zdezorientowana tym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka KamKot ..... można się spytac o jakąs ulice , lub jak stoi na przystanku to o godzine i czy już jechał ten autobus :) a jak będzie miała chęc i wpadne jej w oko to może da się zaprosic na piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fezz
a gdyby powiedzial "ide za toba i widze, ze masz fajny tylek... umowisz sie na kawe?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezz ...na pewne dziewczynty by ten tekst zadziałał ale byś musiał tak powiedziec z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztyft
Wróżka KamKot -> niektorzy nie wiedza, jak zagadac :P umowilabys sie z nim, gdyby zapytal sie o godzine i dopiero potem zaprosil na kawe? I pytanie bonusowe, niebylby bardzo bardzo bardzo przystojny, ale po prostu przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --ROBIE TESTA --
þþþþþþþ þþþþþþþ þþþþþþþ þþþþþþþ þþþþþþþ þþþþþþþ þþþþþþþ þþþþþþþ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --ROBIE TESTA --
«zÎ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czyli tak jak mówiłem :) podejśc spytac się o godzine albo o ulice i potem zaprosic na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×