Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

felina21

remontowanie mieszkania -prosze o informacje

Polecane posty

mam pytanie jakie sa koszty remontow. chodzi mi o kapitalny remont mieszkania 61 m. cale instalacje,okna podlogi , drzwi. ile was to wynioslo. jakies rady propozycje.jak uniknac zbednych kosztow.prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtrtrdfd
wy jesteście na prawdę pierdolnięte :o jak ci to niby podliczyć ? podłoga w marmurach czy zwłykłe płytki okna drewniane czy plastikowe , ściany malowane czy panele ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie co planujesz
? Mnie za mieszkanie 70 m kw, drewniane okna i parkiet+ cała reszta wyszło ok.30tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam ile mi to wyjdzie. tylko ile ludziom wyszlo. jak ludzie sobie remontuja, co wymieniaja,jakie sa tego koszty, jakie maja rady , jakie bledy moga powstac. typowe rady ktore moga innym pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiceklita
jeżeli chcesz gładzie gipsowe na ścianach to oblicz metry kwadratowe i pomnóż x 20 zł. za metr kwadratowy - to wyjdzie robocizna nie licząc materiału , chcesz panele na podłogę to podobnie , panele kosztują ok. 30 - 40 zł. za metr b. wystarczy chcieć udać się do marketu budowlanego i można sobie obliczyć koszta nawet złotych klamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie da podliczyc
to zalezy... czy bedziesz robila sama, czy sprowadzisz ekipe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koszty wymiany instalacji elektrycznej, czy zmienial ktos ogrzewania piecowe na gazowe?jaki jest koszt. jezeli ktos niechce odpisywac nie musi wiec nierozumiem powodu tych uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieśla
Co do instalacji elektrycznych liczy się cena z "punktu" : np 30zł (robota) + materiał http://ise.pl/forum/viewtopic.php?t=9182&highlight=ile+punkt Pamiętaj tanio nie znaczy wcale tanio czasem trzeba dwa razy zapłacić aby było "tanio i dobrze" , naważniejsze to sprawdzona osoba z upoważnieniami i doświadczeniem. Z instalacją gazową podobnie "tani" piec może okazać się wyjątkowo drogi w ekspoatacji i serwisowaniu. Najlepiej przejrzeć jakieś forum budowlane. ps Remont i tak będzie kosztował 1,5 -2 razy drożej niż to się kalkulowało na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ001
Wszystkim mogę ODRADZIĆ okna i drzwi z firmy "OKNOPLAST" Kosiński Witold # ul. Boczna Kasprowicza 8 # 37-100 Łańcut W ogóle nie umieją montować okien i drzwi, demontować zresztą też. Zdemolowali nam całe mieszkanie. Ściany są poobijane, brudne. Dodatkowo leje się woda w czasie deszczu do mieszkania. Okna nie maja na całości założonych uszczelek, same się zamykają choć nie ma przeciągu, a Panowie, którzy montowali powiedzieli, ze nie wiedzą jak je wyregulować !!! Złożyliśmy reklamacje i nikt nawet się nie odezwał. Teraz pewnie czeka nas sprawa w sądzie. Poza tym zostawiają straszny syf w domu, na klatce schodowej i na osiedlu, ramy ze starych okien zostawili na trawniku!!! Jeśli nie chcecie przezywać takiego koszmaru jak ja to lepiej nie zaczynajcie współpracy z ta pseudo firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ001
Wszystkim mogę ODRADZIĆ okna i drzwi z firmy "OKNOPLAST" Kosiński Witold # ul. Boczna Kasprowicza 8 # 37-100 Łańcut W ogóle nie umieją montować okien i drzwi, demontować zresztą też. Zdemolowali nam całe mieszkanie. Ściany są poobijane, brudne. Dodatkowo leje się woda w czasie deszczu do mieszkania. Okna nie maja na całości założonych uszczelek, same się zamykają choć nie ma przeciągu, a Panowie, którzy montowali powiedzieli, ze nie wiedzą jak je wyregulować !!! Złożyliśmy reklamacje i nikt nawet się nie odezwał. Teraz pewnie czeka nas sprawa w sądzie. Poza tym zostawiają straszny syf w domu, na klatce schodowej i na osiedlu, ramy ze starych okien zostawili na trawniku!!! Jeśli nie chcecie przezywać takiego koszmaru jak ja to lepiej nie zaczynajcie współpracy z ta pseudo firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po dwóch remontach
wyjdzie cię od 35 do 50 pewnie tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
realnie bym zakladala 40 do 45 tys, jesli bedziesz miala dyscypline i szukala promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×