Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagutka

Pokazujecie się nago swoim dzieciom?

Polecane posty

Gość nagutka

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale nie odnoszę się z tym.To są takie momenty kiedy np leniuchuje wannie lub się ubieram i syn mnie zobaczy to nie chowam się za szafę.Po prostu przyjmuje to naturalne i mówię żeby następnym razem zapukał i spytał się czy może wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elm..
tez sie specjalnie z tym nie obnosze ale i nie chowam...corka ma 17 lat a syn 16 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagutka
powaznie pytam :O Princpolo, w jakim wieku jest twoj sym? ja mam corke, wiec moze jest troche inaczej, bo obie jestesmy dziewczynami, ona ma 15 m-cy, ale nie raz widzi mnie nago. zastanawiam sie, czy to aby napewno ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elm..
czym sie przejmujesz? tak ok 4-5 lat dziecko zaczyna sie wstydzic. nie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazujemy się, a co w tym złego? Oczywiście nie jemy nago przy stole, ale nie chowamy się po kątach jak wychodzimy z wanny. Córka ma 2 lata i nie zwraca na nas uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagutka
pytam o rozne opinie. ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nigdy nie mialo
to miejsca... Jak sie przebieram czy kapie to sie zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakopuję
Kurczę! Moja dzieci maja 10 i 8 lat i się nie wstydzą:(. Czy coś z nimi nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagutka ----Ja poważnie napisałam :D Mój syn we wrześniu skończy 3 lata.Póki co dla mnie nie ma problemu.Ja czy mąż nie obnosimy się z tym.Są to naturalnie jak dla mnie sytuacje o których wyżej wspomniałam.Co innego gdybym robiła pozy niczym z gabinetu ginekologicznego to już by był poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagutka
nie twierdze, ze to akurat cos zlego, po prostu chcialam sie zorientowac, czy inni rodzice tez sie nie krepuja jak ja. i do jakiego wieku dziecka. juz elm odpowiedzial/a - do 4 -5 lat. ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne dzieci.Ja nigdy nie wstydziłam się rozebrać np w bieliźnie przed dzieckiem co nie znaczy że moi rodzice latali z gołym tyłkiem przez cały dzień :D :P A są inni że zabarykadują drzwi by nikt ich nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakopuję
Pytam poważnie> U mnie też nie ma problemu, kiedy dziecko wtargnie mi nagle do łazienki, gdy się kąpię. Ale od małego byłi do tego przyzwyczajeni. Dla nich nagość jest raczej naturalna. No i zastanawiam się właśnie, czy nie czas to zmienić? Może moja dzieci są już za duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagutka
no w bieliznie to wszystko ok, w koncu majtki i stanik wszystko zaslaniaja. a kryc sie z tym przesadnie... predzej czy pozniej dziecko moze nas przypadkowo zobaczyc nagich i wtedy dziecko. ktore nigdy takiego widoku nie widzialo, moze byc w szoku. tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdhgfsnh
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma problemu, w łazience nikt się nie zamyka, dzieci w ogóle nie zwracają na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehjakrKAG
u mnie to tez nie problem-kapalam sie z synkiem w duzej wannie jak mial ok roczek-teraz czasem wchodzi do lazienki jak mama czy tata robi myju myju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos specjalnie sie nie chowam przed dzieckiem... syn ma 20 miesiecy, jest przyzwyczajony do nagosci, widzi jak sie przebieram, czasem siedzi ze mna w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Natura
Nago do sniadania.a myjesz sie przedtem?bo zwierzeta tez sie nie ubieraja i nie myja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pokazujemy
i seks uprawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×