Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dztsmhdfloigfvfd

Tabletki anty i pierwszy raz

Polecane posty

Gość dztsmhdfloigfvfd

mam pytanie... biore Tabletki od 2 miesiecy, do soboty mam przerwe potem zacznam nowe opakowanie i wlasnie nowe tabletki, te ktore bralam wczesniej zle na mnie dzialaly, teraz chce przezyc swoj 1 raz, chcemy zrobic to za tydzien, chcialabym zeby skonczyl we mnie.. nie wiem cz to dobry pomysl.. zaczynam nowe tabletki... stosunek bylby po 2 tabletce... czy bede dobrze zabezpieczona? uwazam ze nie ma nic przjemniejszego niz to ze Twoj mezczyzna konczy w Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dztsmhdfloigfvfd
nikt nie pomoze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka odpowiedz
Skąd wiesz, skoro to pierwszy raz? :) Może przyjemniej jest jak kończy na twarzy albo w ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dztsmhdfloigfvfd
ok wiec jja uwazam ze jest to przjemne chce zeby skonczyl we mnie a nie w gumke... nie wiem czy same tabletki to dobry pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki, w czasie przerwy nawet też. Jest szansa ciąży ale to szansa ok 1-10000000 więc spoko. Ja też biorę anty i mój facet kończy we mnie prawie zawsze i powiem Ci że rewelacji nie ma. Czujesz ciepło i tyle- ciepłą spermę. Wolę np jak kończy na piersiach bo jest efekt dotykowy i wizualny :) ale co to zabezpieczenia to jest 99,9 aha- nie chcę umoralniać ale to opakowanie Novynette to moje oststnie opakowanie tabletek hormonalnych. rozmawiałam z powaznym lekarzem i jak mi opowiedział o skutkach ubocznych to się załamałam. Są to skutki nie tylko na Tobie ale i na Twoich przyszłych dzieciach. Fakt- wygodne sa jak cholera, ale wolę nie ryzykować chorobą nieuleczalna mojego przyszłego bobasa. Kończę z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholere bierzesz tabsy
od 2 m-cy jak dopiero planujesz swoj 1 raz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, że stosowanie wszystkich hormonalnych środków antykoncepcyjnych wiążę się z różnymi skutkami ubocznymi ich działania. Dztsmhdfloigfvfd, jeżeli przyjmujsz tabletki antykoncepcyjne w określonych przez producenta odstępach czasu, to jesteś zabezpieczona już od pierwszej tabletki. Jeżeli chodzi o skuteczność tabletek antykoncepcyjnych to jest ona różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholere bierzesz tabsy
Ja nie biore :P W dni plodne uzywamy prezerwatyw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dztsmhdfloigfvfd
bralam na uregulowanie okresu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w niepłodne
stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×