Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _tercia

co sobie wyobraża mój sąsiad?

Polecane posty

tercia- flirtowałas, facet podjał grę, a że wyposzczony to napalony- co się dziwisz? olej jego amory bo sie narazisz na sąsiedzka niecheć- zdradzane żony potrafia byc wredne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego, że się wyprowadza juz nie doczytalam- autorko, korzystaj i uciekaj!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa koronna
naprawdę sie dziwisz, skad jemu przyszło do glowy, że robisz do niego podchody? Popatrz, jak nam go opisałas : "Mam sąsiada - bardzo przystojny facet, w moim typie". Po tym tekscie myslałam, że będzie to historia "co mam zrobic, zeby zwrócil na mnie uwagę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa koronna
a podryw muszę sobie zapamietac, bo tekst pierwsza klasa : "pani ładna, ja ładny..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _tercia
swiadkowa koronna - napisałam, że jest w moim typie, bo niestety powiedziałam to przy nim i przy wszystkich. on mi się wizualnie podoba i jest sympatyczny, ale to nie znaczy, że chciałabym mieć z nim romans. i zdziwiło mnie, że on tak to zinterpretował. spodziewałabym się raczej, że następnego dnia będziemy się z tego oboje nabijać. czy każdy facet, jak usłyszy, że podoba się kobiecie, to zaczyna szukać okazji, żeby ją przelecieć? ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×