Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola_blaszczyk

Jakie herbatki można pic w ciąży??

Polecane posty

Gość Ola_blaszczyk

Czy w czasie ciąży można pic herbatki ziołowe, np. mięta czy melisa?? Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon t-ów
Ja pije herbatki: - czarna [bardzo lubię, przed pierwsze miesiące kiedy strasznie wymiotowałam tylko ją przyjmowałam], a teraz jedna dziennie i nie za mocną, przeważnie earl grey, - miętowa - super działa na zatrzymywanie wody w organizmie, - pokrzywa - podobnie działa jak miętowa, z tym że jest dobra jak się ma anemię i takie tam, - rumianek, - owocowe różne, - melisy nie pije bo nie potrzebuję, jestem wystarczająco senna i spokojna, ale podobno można, Oczywiście wszystko z umiarem, po jednej dziennie. A czasami co drugie dzień mięte, pokrzywę i rumianek, nie koniecznie codziennie je piję w zależności od zapotrzebowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty spoko zaraz tutaj przecz
ytasz, że CIĄŻA TO NIE CHOROBA i nie ma co fisiować tylko wszystko jeść i pić więc red bulla czy drina też możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest pić rooibos. Nie ma kofeiny, a ma żelazo. jest polecana dla kobiet w ciąży. Nie jestem do końca pewna jak to jest z melisą, niektórzy lekarze odradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×