Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karafiorka

No to przyznać się ciążóweczki, co dziś jadłyście?

Polecane posty

Gość karafiorka

:) Moje śniadanie: miseczka mleka z płatkami ryżowymi i rodzynkami bułka z nutellą herbata Petitki z ziarnami W ciągu dnia marchewka pieczywo Vasa (to przypadkowa "dietetyczność", po prostu to było pod ręką :P) Teraz: kabanosy z musztardą ogórki małosolne bułka Zaczynam 8 miesiąc i przytyłam do tej pory 12kg :( I ciągle chcę słodkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nei zjadłaś obiadu
? nie jesz pełnowartościowych posiłków, dlatego zapychasz sie słodyczami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafiorka
obiad zaraz będę robić - wróciłam z pracy głodna jak wilk i stąd te kabanosy a wy co jecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafiorka
ke? o co wam chodzi z tym głodzeniem? dopiero po 17.00, zaczynam się rozkręcać :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
pierwsze sniad - bułka z ziarenkami z szynką i ogórkiem drugie śniadanie - pączek i jogurt obiad - kotlet z piersi kurczaka z kurkami, do tego frytki i buraczki (lubię mieszać) podwieczorek - banan, jabłko i 2 brzoskwinie (a co!) na kolacje nie wiem co zjem, ale na pewno jajko, bo mam okrropną ochotę na jajecznicę i do tego ciemny chleb z pomidorkiem mniammm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj nick i tytul tematy utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze nie chce byc w ciazy :O ale nie traktuj tego osobiscie, tak, ja jestem sfrustrowana chamska idiotka, ktora ma klopoty z agresja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
malwina, ja jestem w 6tym miesiącu, co myślisz o takim jedzeniu? nei smaruję pieczywa masłem, bo nie lubię, ale za to jajka na pewno usmażę na łyżeczce masła. a pieczywo jem tylko pełnoziarniste, staram siię jeść mało słodkich rzeczy, czasami nie jem ich wcale, czesto jem ryby, dzis akurat nie... aha i pije dużo wody mineralnej niegazowanej z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ja dzisiaj prawie NIC
bo jest tak gorąco, że masakra i nie chce mi się;) rano 3 kanapki z szynką serem i dwa pomidory kakao 0,5 kg winogron banan baton muesli kubek kefiru lody ogór nie wiem, ale nie mogę nic w siebie wmusić w ten upał:O za 10 dni rodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele szok
skoro zrecie jak swinie to sie nie dziwie, ze wszystkie babska w ciazy wygladaja jak pasztety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ty wygladasz jak pasztet
wieśniaro:P ja wyglądam zajebiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własnego doświadczenia
jak wy się odżywiacie? Kobieta w ciąży potrzebuje witamin, białka i węglowodanów złożonych, a nie cukrów prostych i pustych kalorii w posaci batonów i lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele szok
na pewno zajebciscie! z bialymi pokrytymi zylami i rozstepami cyckami lezacymi na olbrzymim, pokrytym rozstepami brzuchu, wielkim dupsku z celulitem i rozstepami. ooo na pewno wygladasz zajebiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×