Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gópia geńś

Kurwa, facet to jednak świnia!

Polecane posty

Gość gópia geńś

Nie chciałam się wiązać, chociaż on nalegał, bo wiedziałam, że nie będziemy się widzieć co najmniej przez miesiąc. Odzywał się prawie codziennie, że tęskni, etc. Wróciłam parę dni temu, ale teraz jego nie ma w domu. Dzwonił, pisał - niby wszystko tak, jak było. A teraz, dosłownie przed sekundą wchodzę na jego konto na n-k i widzę pod jego zdjęciami komentarze jakiejś laski z przed paru dni w stylu 'pięknie słońce:**'. Normalnie myślałam, że mnie kurwica weźmie! Nie jestem zazdrosna, nie zdążyłam się nawet zaangażować, ale coś (pewnie zraniona miłość własna) we mnie tak wrzy, że zaraz nie wytrzymam. Bo najprawdopodobniej ten frajer tak mocno 'tęsknił', że aż na pocieeszenie wyrwał sobie jakąś panienkę! Pierdolić go. Ciekawe jak się będzie tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo komentarze z n-k da sie kasować-jakby chcialsie kryc to dalby rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
ale o co ci chodzi??/ o to ,ze jakas laska zostawila mu komentarz na necie?? nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
moze rzeczywiscie lepiej go zostaw, zrobisz mu przysluge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópia geńś
Taką opcję też przyjmuję, dlatego nie strzeliłam mu jeszcze żadnej wiązanki. Problem w tym, że on ma teraz bardzo przykrą sytuację rodzinną i nie chcę ot tak, dzwonić i żądać wyjaśnień, bo to byłoby zupełnie bez klasy i nie taktowne, nawet jeśli rzeczywiście przygruchał sobie jakąś laskę. Napisałam po prostu wiadomość na gadu, kiedy będzie mógł to zadzwoni, lub napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może on nie jest niczemu winien. zamiast go przekreślać-porozmawiaj z nim. nie każdy facet to świnia, a baby są niekiedy tak nachalne i perfidne, że stają się główną przyczyną rozpadu związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mówiłam o tej z neta. skoro ma przykrą sytuację rodzinną nie myślałby chyba w takiej chwili o przegruchaniu innej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki nie wiesz co i jak i nie
masz mozłiwości pogadania w 4 oczy to zobacz czy one jej dawał jakies komentarze do fotek zy profilu;) a poza tym to może być siostra/kuzynka czy cos wiec bez paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bona Appetita
Przewrazliwiona jestes. POprzednicy maja racje, gdyby sie kims pocieszal, bylby bardziej ostrozny. Mojego mezczyzny zdjecia tez rozne dziewczyny komentuja. POczatkowo czulam lekka zazdrosc-moze zagrozenie, ze jednak sie cos dzieje i moze zmierzac do zlego.. Ale uzbroilam sie w cierpliwosc. Zrozumialam, ze gdyby chcial to nawet o jego romansach bym nie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópia geńś
Nie chodzi o sam komentarz, tylko o to, że ja tej laski na oczy nie widziałam, poza tym dodał ją sobie niedawno do znajomych. Jakby to była jakaś koleżanka, to nie ma sprawy. Ale jakaś 'nowa znajoma', która wypisuje prawie pod każdym zdjęciem komentarze 'pięknie skarbie' okraszone milionen buziaków może dać człowiekowi do myślenia, ze skały nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópia geńś
A przykra sutuacja rodzinna zaczęła się 2 dni temu, więc wcześniej miał sporo czasu. Nie przekreślam go przecież z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie przejmujesz komentarzami :D wez przestan jedna laska wsadzila na nk zdjecie swoje z moim mezem i co mam sie pociac z tego powodu? :D nie odpowiadamy za zachowanie innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam zrobic? znizac sie do poziomu lasek ktore sie wsciekaja o jakis tam komentarz i pisza do nich? no bez jaj to nie maz sobie umiescil ich wspolna fote tylko ona roznych bozia ma lokatorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj założyłam podobny topic. tyle, że `milusia` znajoma z pracy mojego faceta stwierdziła, że nasz związek `i tak nie przetrwa`, bo jest na odległość :O bezczelna... do czego zmierzam. na poczatku byłam tak zażenowana, że chciałam ją odszukać na naszej klasie i jej wszystko wygarnąć, ale stwierdziłam, że nie będę zniżać się do jej poziomu. laska nic o nas nie wie i to co mówi na temat mojego zwiazku mam juz (po chlonieciu) gdzies. autorko powinnam być bardziej zła od Ciebie, ale nie jestem. a wiesz czemu? bo ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza-klasa to wielki błąd internautów. i choć sama należę do tego pożal się Boże portalu to widzę, że same problemy z niego wynikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mojemu mężowi jakaś laska wkleiła w komentach \"odwiedź moją stronę i zobacz sexi fotki\" - kliknęłam na link żeby zobaczyć to to za zdzirka a tam było przekierowanie na testy IQ :o zmoołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pomysł był dobry, ale to, co dzieje się teraz... każdy już poszukał swoich znajomych i rzeczywiście zrobiło się z tego coś w stylu biura matrymonialnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok - ale zajęty facet powinien poprzestać na przyjaźni, jak nie n-k to fotka, portale randkowe... zawsze gdzieś można wyczaić chętną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tig
wiesz ja mysle ze poprostu koles ma zle w glowce bo jesli sam nalegal by sie wiazac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópia geńś
Mam pomysł - dam mu dupy i podczas ruchanka zapytam wprost o tę laskę. Ajak potwierdzi że ja tez ruchał to pójde do niej i natrzaskam po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×