Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana17

Czy mogę być w ciąży??

Polecane posty

Gość zalamana17

Jestem załamana. Spóźnia mi sie okres. 22.06-28.06 miałam ostatnio. A dzis 29.07 i nie ma. Dodam ze w czerwcu okres też był spóźniony. Około 6 dni. Mam chłopaka. Wrócił on od ciotki, u ktorej siedzial przez poczatek wakacji. Musielismy sie soba nacieszyc. Nie doszlo do niczego (w sensie, ze seks). Ale niestety petting był... No i boje się , że on mógł nie uwarzać i wprowadzić resztke spermy palcem. Rozmawiałam z nim. Stwierdził , że nia ma takiej możliwości. Raz była też sytuacja, że jego sperma wylondowała na moim udzie. Nie spłynęła na pewno, bo chłopak wytarł ją chusteczką bardzo dokładnie. Czy te sytuacje mogły doprowadzić do ciąży? Boze nie wiem co wy mi tu napiszecie, cala sie z deka denerwuje...Wszystkie sytuacje miały miejsce okolo 2 tygodni temu. Czuję się dobrze. Co dziwne organizm szykował sie na okres. Tradycyjnie mnóstwo pryszczy, ból piersi, jakies bóle brzucha. Ale okresu nie ma. Jest jeszcze inne wyjscie... Pod koniec roku szkolnego leżalam w szpitalu. Silne bole brzucha w podbrzuszu. Wykryli niby zakazenie pecherza. Lezałam pod kroplowka, dostawalam antybiotyki. I mnie wypuscili. Moze to spowodowało brak okresu?? Ostatnie wyjscie to jakas choroba kobieca. Nie do konca ufam lekarzom w mojej malej miejscowosci. Nie raz bylo, ze cos stwierdzili, a wcale tej choroby nie bylo. Moze sie pomylili, a mnie nie dreczylo zakazenie tylko cos powazniejszego...? Czekam do czwartku. Mamie nic narazie nie mowie. Tylko i ja i chlopak wiemy co sie dzieje. On jest pewien ze w ciazy byc nie moge. Strasznie sie boje... W piatek do ginekologa. Jesli bede w ciazy to nie wiem co zrobie...:(:( Ale przeciez to jest niemozliwe!!! Nie wiem... Co sadzicie o moim przypadku?? Pozdrawiam :*:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test, do lekarza pójdziesz i tak nic nie stwierdzi, może stwierdzić dopiero po ok. 2 tyg. od spodziewanej miesiączki a test możesz zrobić dzień-dwa od spodziewanej miesiączki...... Ja tez tak kiedyś miałam, testu nie robiłam, bałam się.....a miesiączka nie przychodziła przez jakieś 10 dni.....dziewczyno głowa do góry a zresztą rób to z głową jeśli robisz..... Aha ZRÓB TEST- ON CI WSZYSTKO POWIE.....z tego co piszesz jesteś jakiś tydzień po spodziewanej miesiączce i wtedy test powie Ci prawdę, myślę, że możesz go teraz zrobić nawet w ciągu dnia.....bo to już ok. tygodnia od dnia spodziewanej miesiączki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz może Cie wezwać na wizytę za jakieś dwa tygodnie, no może tydzień teraz nic może nie zauważyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I pamiętaj to że się denerwujesz, może też być powodem spóźnionej miesiączki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
Kurde... Niby ostatnio też sie spóźniał okres. Nie wiem. Strasznie sie denerwuje. Dzien w dzien o tym mysle. Kupie test i zrobie go. Moze dzisiaj. Jak cos to napisze. Ale nie wiem czy dzis zdołam go kupic, bo jestem u babci i jakos bede musiala wyciagnac kase. Błagam, trzymajcie kciuki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test, ale jak na mój gust to nie ciąża. naprawdę nie tak łatwo jest zajść :) raczej wydarzenia ostatnich miesięcy, czyli pobyt w szpitalu, leki, zmiany klimatu (to nie ty podróżowałaś, ale nagle zrobiło się strasznie gorąco) no i nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. zrób test, uspokoisz się i na bank okres sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
Ja tez podróżowałam. W Norwegii byłam :* Kurcze to jest okropny strach... Dziekuje wam dziewczyny:) A ile kosztuje test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
Swoją drogą dzieki ze wogole doradzicie. Bo niektorzy to mysla, ze glupia, nieodpowiedzialna, a ja pcha do roznych spraw. A to nie prawda. I ciesze sie ze trafilam na tak wspanialego chlopaka. Zaoferował pomoc od razu, ale oczywiscie pocieszyl ze za bardzo uwazal zeby cos takiego jak dziecko było możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
Spokój albo tez tragedie... Ech. Teraz sie przekonałam jaki to stres. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Nastepnym razem bede sie bardziej pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam tragedię! nigdy nie traktuj dziecka jak tragedii!!! ono może by ć wielką zmianą, istotą zmieniającą wszystko, dosłownie wszystko w naszym życiu, ale nie tragedią! wiem wiem masz 17 lat, całą masę planów itp ale uwierz mi dziecko to nie tragedia :) dobra wygadałam się. zrób ten test, jak wyjdzie negatywny(a moim zdaniem wyjdzie) to nie doszukuj się objawów ciąży, jak dostaniesz okres to nie myśl że to tylko plamienie i na pewno jesteś w ciąży. po prostu uwierz w wynik i się odstresuj, bo zmarnujesz sobie wakacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
Wiesz... Nie chodzi o dziecko. Dziecko to wielkie szczescie, ale niestety w moim wieku - szczescie w nieszczesciu... Obecnie zajmuje sie 3-miesieczna dziewczynką - siostrą :D Jest przesłodka. Ale dla mnie to nie czas na ciąże. No i tak jak mowisz mam wiele planów... Musi wyjsc negatywny. Nigdy nie robiłam... Na czym to polega?? Tzn, na czym polega to wiem, ale jak to jest z tymi kreskami?? ....... A jesli wyjdzie pozytywny?? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×