Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Dlaczego polki lecą na kolorowych?

Polecane posty

Tyle lat po pierwszych doniesieniach prasowych, po tysiącach artykułów , po setkach programów w telewizji, o dziewczynach wywożonych do burdeli w całej Europie. Nic to, temat wciąż żywy. Jak nowy! Wciąż setki, może tysiące, naiwnych i głupich jak but gąsek, daje się złapać w sidła jakimś Turkom, Albańczykom, Rumunom, Ruskim czy Czeczenom. Bo on taki śniady, taki przystojny, takie komplementy mi sadzi, że aż miękko się robi. On na pewno coś do mnie czuje, choc jeszcze o tym nie wie. Tak. Czuje. 3 tysiące euro, które za ciebie idiotko dostanie od innego handlarza... :o Wciąż nie brak idiotek łapiących się na śniadolicych i chcących im natychmiast rodzic dzieci. Pies z nimi tańcował. Tylko po co później te rozpaczliwe żale? :o Po co te błagalne płacze do Rutkowskiego? I najbardziej rozwalająca odpowiedź durnej laski. Bo on mnie tak kochał, bo myślałam że ten będzie inny :o Jasne, będzie, dopóki mu się nie znudzisz. A oni się szybko nudzą nową zabawką. Tym bardziej, że tych durnych zabaweczek mają na naszym kontynencie miliony. Jedna bardziej chętna od drugiej. Mało się te kretynki nie pozabijają, żeby byc następną ofiarą islamskiego \"Włocha\". A może częśc naszych pań po prostu lubi, jak ją czasem trzepnąc, aż ząbki wypadną, czy jak je arabski albo albański \'Włoch\' skopie jak psa? :) Może, nie wiem. Wiem, że nie wyciągają żadnych pouczających wniosków z przeżyc innych kobiet, które doświadczyły \'uroków\' bycia w tamtym świecie. Jedna mądra z drugą twierdzi, że przecież mnie się to nie zdarzy. Ten jest przecież inny. On mnie tak kocha, że aż wióry lecą! Tak mocno mnie kocha.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> .ie wiem, co Ci ta laska (albo one) zrobiła, ale Cię musiała bardzo skrzywdzić. Nic niczego mi nie zrobił. Staram się podejść do zagadnienia z punktu widzenia socjologa. Niedawno coś takiego dotkneło tez moją sąsiadke. Wróciła do polski z dzieckiem, a tatus pakistaniec już młuci kolejną głupia poleczke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
loo matko dzieje sie tak dlatego ze kobiety sa piekne i pozadane, a faceci to rzeczywiscie ta brzydsza plec. kto by chcial polaczka do burdelu skoro nie uzywamy mydla, ubieramy sie byle jak, w seksie tylko wsadzamy i myslimy o sobie, ze nie wspomne o naszym wybujalym romantyzmie (sic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam zbok
bo biali sa tacy bezbarwni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek no jakbyś mi to z ust wyjął (chociaż wolałabym w sumie żebyś mi nigdy niczym w ustach nie grzebał;p) czeszki są zajebiste^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakretka.
napewno nie wszystkie, mysle ze wrecz jakis margines leci na kolorowych:o znam kilka dziewczyn ktore wprost deklaruja ze kolorowi je obrzydzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety myślą , że jak będą z jakimś \"innym kolorem niż biały\" to będzie to zupełnie inny facet niż reszta tj. \"bardziej egzotyczny\" i w tym upodobaniu (seksualnym) brną do \"celu\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam czeszkę muahahah^^ musiałam się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja znam słowo Tamari? to jest postać z mangi? bo za cholere nie moge sobie przypomnieć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
mnie sie czarni nie podobaja w ogole, a autora uwazam za zakompleksionego burka spod budy w Dupowisku Dolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie chcemy
polaka alkocholika !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktory po pracy zasiada w fotelu z nogami na lawie i pije piwsko za piwskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie chcemy -> yh serio tacy faceci istnieją? znaczy takie kobiety co pozwalają wpadać swoim facetom w depresje? łoł myślałam, że to taki stereotyp bezpodstawny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
Moze i to co jest zamieszczone w tym artykule.. czy nie wiem jak to nazwac jest prawda... ale nie zawsze sie sprawdza?? ile bylo przypadkow..,ze Polak sprzedawal swoja dziewczyne za pieniadze.. bo nie bylo ich stac na utrzymanie rodziny? Ile razy .... to przez Polakow, Polski trafialy do burdeli myslac.. ze praca bedzie w fabryce za posrednictwem Polakow? dlaczego ciagle sie kazdy czepia innych nacji? zacznijmy najpierw patrzec na siebie .. na Nas polakow.. a potem wytykajmy obcokrajowcom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a polki polakow i tez mozemy ich sprzedawac, tylko cholera chlopcy - WAS NIKT NIE CHCE no zrobcie cos. jestescie tak ohydni, ze nikt nie wierzy, ze sie da was sprzedawac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2222222
camp a co bedzie jak twoja Leni to zobaczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczekkkk
was tez tylko niemcy chcą, a wiadomo jak wygladają niemki, wiec kazdy od nich jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_malina
dlaczego polki leca na kolorowych? heheheh... bo pzeciwienstwa sie przyciagaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj szwagier
jest polakiem , jesli miala bym miec takiego meza jak on to wolala bym wyjechac do iranu i zakryc sie od stop do glow. trzeba poznac ludzi zeby muc ich oceniac , nie ocenia sie ich po kraju z ktorego pochodza. polacy za granica tez nie sa lubiani , i maja swoje przydomki kurwa albo zlodziej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem NIE leca
ja nie lece wrecz unikam jako kolega moze byc ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_malina
kolorowi sa fajni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
oj chyba nie lecą na kolorowych a na przystojnych po prostu. na grubego pigmeja by pewnie nie poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_prezydent
znacie slowo : tolerancja????? ;) bo wiekszosc polskiego spoleczenstwa uwaza sie za tolerancyjna a wcale a wcale nie jest!! tego typu topiki tego dowodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×