Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna..

umówiłam sie na seks..

Polecane posty

Gość niepewna..

mam problem.. jestem w zwiazku z chlopakiem od 2 lat i kreci mnie on dalej, jednak mam ochote na jakis odskok.. wczoraj weszłam sobie z ciekawosci na chat i poznalam fajnego chlopaka.. wyslalismy sobie fotki i postanowilismy sie spotkac.. on tez jest z dziewczyna od 2 lat i tez chce czegos nowego.. nie wiem co robic.. troche sie waham ale nie wiem jak to odkrecic.. co moge mu napisac zeby sie jednak wykrecic od spotkania?? tylko tak zeby on sie nie wkurzyl i nie pokazal np zdjecia swoim kolesiom.. dodam ze jestesmy z tego samego miasta i nie chcialabym zeby dowiedzieli sie o tym np. nasi wspolni znajomi (swiat jest taki maly).. prosze pomozcie.. co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka tzytze i peezdzioche :) wprawdzie w twojej sprawie to nic nie zmieni, ale przynajmniej bedzie co ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
a czemy nie chcesz tego doprowadzic do konca? rozmyslilas sie czy tez przestraszylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka stolcowa
jak sie umowilas to daj sie wyruchac i juz. najwyzej zlapiesz jakiegos syfa i juz. masz problema siostRo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
ajron, ty naprawde robis zsie monotematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem znowu pojawi sie temat ze kobiety nie są zdecydowane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
nie jestem jaka ku.rwa.. to moj pierwszy taki odskok.. z jednej strony chcialabym ale boje sie ze moj chlopak pozna ze cos jest nie tak.. chyba jednak wolalabym sie wycofac ale nie wiem jak to zrobic tak najdelikatniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
Gietki, uzyj czasem glowy ktora znajduje sie na czubku ciala, bo z tej drugiej nie masz zadnego pozytku (ani Mariola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
niepewna ni ebedziesz przeciez miala tatuazu na czole. no chyba ze ten koles ugryziee cie w cyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz normalnie iść a potem zobaczysz co i jak? Jak będzie fajnie to zaszalej sobie a jak będzie bez sensu to wrócisz do domu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas...
...kolejna gówniara szukająca wrażeń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
tylko ze on jest naprawde fajny i seksowny.. boje sie ze jak sie spotkamy raz to bede chciala wiecej a jestem naprawde w bardzo dobrym zwiazku i nie chcialabym tego zepsuc... ale z drugiej strony taka monotonia mnie nudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale problem napisz ze sie rozmysliłas i chcesz byc w porzadku wobec swojego faceta i zacznij myslec zanim zaczniesz działac oki?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
okej sprobuje.. ale myslisz ze nie wykorzysta tego jakos przeciwko mnie?? w sumie on tez ma swoja laske..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
to znajdz sobie brzydkiego - nie bedzie cie pociagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka stolcowa
NO TO POWIEDZ MU ZE MASZ ROPNY WYCIEK Z POCHWY TO NAWET CIE PALCEM NIE BEDZIE CHCIAL TYKNAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
zaluje ze wogole zaczelam szukac... cos mi odbilo i juz.. teraz mam za swoje.. i boje sie z tego wycofac... niepotrzebnie wysylalam zdjecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
brandzlowac sie oralnie na kafeterii - takie ajronmenskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma jakies rozbierane foty?:P jak tak to masz przesrane ale idąc tym tokiem jesli wykorzysta to przynajmniej bedziesz wiedziała ze nie kazdy przystojny to ksiąze Powodzenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
hehe :) ropny wyciek?? ciekawy pomysl :D tylko troche dziwaczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
hehe...jesli on wykorzysta twoja fote, to ty powiedz ze widzialas jego instrument i ze ma tylko 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
nie.. zadnych rozbieranych nie wysylalam.. tylko wlasnie boje sie ze te zdjecia trafia w niepowolane rece.. w sumie to przeciez zawsze mogl sobie je sciagnac np z naszej klasy.. a rozmowa na gg nie musiala byc wcale ze mna.. na szczescie nie mowilam zbyt wiele o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka stolcowa
czmemu dziwny? normalne sprawy przeciez...no moze nie..juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Kobietka
Napisz do niego, że to kawał głupi był - zwal na siostrę, brata, kuzynkę... nie rozmieniaj dupy na drobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
kurde jednak korci mnie zeby sie z nim spotkac.. wkoncu to tylko seks i moze byc bardzo przyjemnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
lubie przygody ale boje sie ze moge zepsuc zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×