Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliiiiaaa

dostałam mandat za piwo karmi

Polecane posty

Gość juliiiiaaa

czy to nie złosliwość według was? był upał piłam sobie idąc ulicą potem na przytsanku czekałam na tramwaj i mnie spisali.a to piwo ma 0,5%alkoholu tyle co kwas chlebowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekomo to alkohol..
ale upewnij sie u radcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieli prawo dac ci mandat za to, ale to czysta zlosliwosc moim zdaniem. Ale zrozum ich, jest koniec miesiaca i pewnie nie maja limitow wyrobionych i na sile szukaja jeleni ktorym moga wlepic mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalekaaaaaaa
Napojem alkoholowym w rozumieniu ustawy jest napój zawierający więcej niż 0,5% alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego. tak wiec karmi to nie alkohol głupia jestes ze przyjelas mandat kazdy sad by przyzał.w świetle prawa karmi mając 05%alkoholu nie jest alkoholem bo nie przekracza ja jechałam wczoraj aurtobusem i piłam sobie karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliiiiaaa
wiem byłam bezadziejna:(odrazu wydawało mi się to absurdalne ale oni tak na mnie naskoczyli,byli niemili potraktowali jakbym nie wiem co zrobiła...i przyjełam jak głuiia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od interpretacji:P czy do 0,5% to to 0,5 sie jyz wlicza czy nie:D Podobnie jak sady zasadzaja koszty zastepstwa prawnego i jest wartosc przedmiotu sporu do 500 zl to niektore licza nizsza stawke jak jest 500 a niektore jak juz jest 500 to licza wieksza stawke:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalekaaaaa
w ustawie jest wyraznie napisane "WIECEJ nIZ 0,5 %" gdybyś nei przyjeła miała bys sprawe wygraną:O na stówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie moge
ile ci wlepili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nie było by sprawy zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliiiiaaa
100zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×