Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimberleyyyyyy

irytujące słowa w ustach facetów

Polecane posty

Gość cocakarola
jak podoba Ci sie ta sukienka? >....mmm....może być... jak podobają Ci sie te buty? >....mogą być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzionek
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie strasznie wkurza konkretna sytuacja: nienawidzę jak facet o swojej koszulce mówi "bluzka". "Muszę wyprać bluzki" "Kupiłem sobie dwie bluzki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbaciany Listek
Malyna --> ja dorzucę jeszcze: "później", "jutro", "nie teraz" - doprowadzają mnie na skraj szaleństwa. 2 dni to całkiem nieźle, ja przez tydzień proszę momentami i "ok, zaraz". A głupim słówkiem, które mnie totalnie zraża, to jak facet do mnie per "niunia" mówi. Masakra - jak paznokcie na tablicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jedna trafiłam
nie wiem, może, zobaczymy, chyba itp. lubie konkrety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwercia88
co tam? i wszelkie zdrobnienia typu: deszczyk, kotek, bluzeczka, torebeczka... takie niemęskie mi sie to wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona jak Ci następnym razem powie, że przesadzasz to powiedz, że nie jesteś ogrodnikiem. mój się uspokoił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jesteś jakaś chora\" gdy chcemy coś zaplanować a o mówi \"zobaczymy\" to już wiem że nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili25
"kordła", "rozumisz", "umisz" - retyyyy jaka wiocha (mój były tak gadał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło to niezły fochacz :P a co do wkurzających tekstów mojego faceta to jest ich wiele: `myszko` (czuje się szara i brzyska), zamiast Marta-Tusia albo Marcia :O , `nie fochaj`, `nie znasz się na żartach`, `nara` etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz niezliczona ilość błędów ortograficznych, jeśli chodzi o sms-y albo rozmowy na gg (ale to da się przeżyć, wkońcu dyslektyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahah
ahah, aleś palnęła, WIOCHA. To jest po śląsku, wiesz, że istnieje coś takiego jak Śląsk i jego język? :pechowiec: Poza tym, to mnie strasznie wkurza słowo \"maleńka\" :pechowiec: To co, maleńka? :pechowiec:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chceee
"Ale o co Ci chodzi?!" :o Najpierw mówi, żeby na bieżąco wyjaśniać nieporozumienia i od razu walić z mostu, jak mi coś nie pasuje, a potem ciągle - "ale o co Ci chodzi, no o co?" I jeszcze to jego "zobaczymy" do szału potrafi mnie doprowadzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
Mnie denerwuje - Słońce - dlaczego wszyscy faceci tak do mnie mówią i to już na drugiej randce? W sumie to mam wrażenie, że spotykam się ciągle z tym samym choć już paru się przewinęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiesmaaavdokf
Odpowiedź na ...wszystko: AHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewska pasja
'dobra, daj spokój'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'pomyslimy\' \'nom\' \'przed chwila mowilas cos innego. sama sobie zaprzeczasz\' (gdy np zazartuje) \'czego\' (zamiast dlaczego) no i klnie jak szewc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms do niego ode mnie 'kiedy bedziesz bo nie wiem czy robic juz obiad czy poczekac.' odpowiedz od niego: 'tak' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
flyaway: dobre !! :D :D :D Mnie też u mojego najbardziej chyba wkurza: "Nie wiem". No i zawsze jak zrobi coś co mi się nie podoba to oczywiście ja "strzelam focha". Grr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez \'strzelam focha\' :) albo jemu cos nie pasuje, sam zaczyna sie klocic i w koncu gdy juz nie argumentow mowi \'skarbek, no ale o co ci chodzi? daj juz spokoj\' wtedy rece mi opadaja i juz faktycznie nie mam ochoty sie klocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×