Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helllla2

odwieczny problem - sukienka na wesele...

Polecane posty

Gość helllla2

Mam problem, jak widzę dość popularny na tym forum :) Idę na wesele mojego kuzyna w drugiej połowie sierpnia. Znalazłam sukienkę, która mi się bardzo podoba, ale zastanawiam się czy będzie to dobra kreacja na wesele. W czasie ślubu odkryte plecy oczywiście musiałabym czymś zakryć... i tu pojawia się kolejny problem. Jakie bolerko, czy żakiecik by do tej sukienki pasowało? Link do sukienki: http://www.allegro.pl/item409451429_sukienka_bez_plecow_vicky_martin_rozm_38.html Proszę o opinie i porady w kwestii dodatków i bolerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifa.raffa
Nie chcę odradzać ale dla mnie ta sukienka wcale nie jest na wesele... Moim zdaniem najlepiej założyć czarną, prostą ale elegancką :). A jeśli już decydujesz się na tą to najlepiej wyglądało by zwykłe, czarne bolerko z krótkim rękawkiem, najlepiej bez zapięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
zgadzam się z przedmówczynią sukienka dobra na co dzień, ale nie na wesele... no...chyba, ze chcesz wyglądać tak jakbyś wpadła przypadkiem... Ja niedawno przekonałam się do małej czarnej....Wcześniej uważałam, że czarny na wesele nie wypada, ale teraz uważam, że jak najbardziej....Może być też coś jasnego...sierpień to dobra pora na ładne, jasne kolory i lekkie buciki... Dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimpilla
mi się wydaje, że ta sukienka może być fajna na wesele. Pewnie o wiele ładniej wygląda na ciele niż na tych zdjęciach. Przynajmniej jest bardzo oryginalna i stosunkowo prosta, a prostota jest podstawą elegancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Sorry ale moim zdaniem obie te sukienki są beznadziejne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
A takie jak ta ostatnia są po 30zl na bazarach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
A czy to ważne ile kosztuje sukienka ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia jesty ok
ta ostatnia ok ale w bialej tez nie wypada isc chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia jesty ok
no wlasnie co z tego ze za 30 zl na bazarze-jest ladniejsza od dwoch poprzednich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia jest strasznie
oklepana.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Może i ladniejsza ale szlu nie ma napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
zgadzam się z tym, że ostatnia najlepsza, ale fakt-oklepana, widać ją w każdym sklepie. pierwsza, ta z tematu - rzeczywiście, nie na wesele. w długiej czarnej na wesele tez nie wypada - mała czarna za to jest ok. jesli jednak wybrałaś tę bez pleców to bolerko mniej więcej takie http://allegro.pl/item408902677_miss_berge_sabra_czarne_bolerko_marszczone_bufki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez mam slub, łaziłam po sklepach ale kompletnie nic nie mogłam znaleźć. jedna sukienka wpadła mi w oko tylko nie wiem czy nie jest za bardzo hmm biurowa. Ma fioletowy kolor, jest prosta, obcisla, do kolan, na grubych ramiączkach. Wygląda fajnie tylko nie wiem czy nadaje sie na ślub :( a linka znaleźc nigdzie nie mogę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka kalafiorowa
te całe bolerka to wieś na max :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
skoro to "wieś max" jak mowisz, to co jej poradzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaWkrainieSnów
ja też niedługo mam wesele w rodzinie. nie kupiłam jeszcze sukienki, ale mam chrapkę na tą: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=220 albo na tą: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=240 cena drugiej mi mniej odpowiada, ale bardziej mi się podoba. Proszę o porady, którą mam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
w sumie ta druga ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
mam wrazenie ze ta druga suknia za ponad 500 zl dziwnie wyglada jej dol. Na zadnym zdjeciu nie ma normalnego ujecia tylko albo w ogole dolu nie widac albo modelka ja podnosi ale to tylko przypuszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkata
zdecydowanie ta druga mi się bardziej podoba, jest świetna! Myślę, że idealna na wesele. A dół chyba jest normalny, widać, że jest wykończony normalnie - bez szaleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×