Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaia20

jak oceniacie moje cialo ?

Polecane posty

Dla mnie matoł to po prostu człowiek głupi i bezmyślny. A nie ten co krytykuje. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwisant
Jak dlamnie masz bardzo ładny biust , bzruszek tez mi sie bardzo podoba naprawde niema sie czym przejmowac masz super ciało :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aten-->Skoro bezmyślnie krytykuje to....odpowiedz sobie sama.....🖐️vce--> spoko, jasne ze zawsze będą i negatywy i pozytywy, ale mi chodzi o forme przekazu. Tal długo juz siedze na kafe, że przywykłam, ale czasem mam gorszy dzień i wtedy bym takich idiotów pogryzła moimi wielkimi, krzywymi zębami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego kocham pozdro:D Moje cycki już były na kafe. A tak. Pocieszałam wtedy kogoś, kto twierdził iż mam okropne piersi. I co? I się komplementów nasłuchałam. A moim zamiarem było poddać się typowej, kafeteryjnej krytyce(ale zwisy fuuuuuj) i tym samym pocieszyć dziewczynę. Zaczęłam jednak od pozycji(ja to mam dopiero zwisy) i trochę rozmiękczone oceny się posypały. Wiadomo, samobiczowanie to jest to, co niektórzy tutaj lubią najbardziej. Być z siebie zadowolonym to grzech śmiertelny. Na takim jak temacie jak ten, usłyszałabym jednak dokładnie to samo co autorka. I te komentarze co do brzucha. Ciekawe czy ludzie w stosunku do samych siebie też są tacy krytyczni? Cycki ok. Lekki zwis, ale lekki. Kup dobry stanik żeby ładnie się prezentował. Nie jesteś chodzącymi cyckami z cipką. Jesteś osobą. Nie przywiązuj tak dużej uwagi do szczegółów, bo sama siebie krzywdzisz. A naszą rzeszę idealnych bogów z kafeterii nigdy nie zadowolisz. Nawet po 100 operacjach, no bo sztuczne. Wiesz. Tu po ciążach kobietom biusty robią się okrągłe, pupy sterczą, a rozstępy znikają wraz z karmieniem. Cuda, cuda, cuda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSCIEKŁA JAK NIGDY
straszne :O dobrze ze mam maly biuscik bo wole to niz takie zwisy :P sa male ale jedrne slicznie wygladaja a mam lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
wsiekla daj fotke . Zobaczymy czy dostaniesz wiecej niz 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
ok dzieki za opinie, temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. pocieszałam kogoś, kto myślał, że sam ma okropne cycki. Ja się tylko podpięłam;) Ok autorko. Ale naprawdę, nie masz się czym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
i nie wiem czy mam się śmiac czy płakac po tych komentarzach..ale nie bojcie sie nie pojde sie powiesic; ] aha tym którzy dawali jakieś konstruktywne rady bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam obwisłe piersi :( i do tego asymetryczne :(, ale to wynik zażywania tabletek antykoncepcyjnych, jak je łykałam to mi moje cycuszki urosły bardzo szybko do D, a były C, a potem już ich nie chciałam brać tych tabletek bo tyłam i szybko schudłam i teraz są obwisłe, kremy i ćwiczenia nic nie pomogły, tzn może i pomogły bo nie pogłębiły większego zwisania, a tu możecie pooglądać moje cycysie bez i w staniku dobrze dobranym :), http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de1b19fdc09c6c2c.html chociaż ciężko mi jest kupić dobry stanik, który by odpowiadał w 100 %, ten akurat jest z Triumha, a w ogóle to ja mam wszystkie staniki z Triumpha, i polecam tą firme dziewczynom z dużymi obwisłymi piersiami dużo kasy płace, ale wydaje mi się, że się opłaca, no powiedźcie sami, że w staniku nawet jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknj o
tragedia, jak dlamnie to zwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
tragedia, jak dlamnie to zwisy. tragenia to ponizej 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki, ty też masz fajne piersi. W takim razie od dzisiaj i ja mam zwisy, patrząc waszymi kategoriami. I to małe:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
Vce - przecież w staniku ładniej dla faceta zakryte zawsze wyglada mniej atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsze, bo i mniejsze cycki. Ale bez przesady. Ja widziałam gorsze i to u aktorek ze słonecznego patrolu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwelll house
fajne masz cycki podobają mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menenementi
to może teraz po oceniamy penisy w erekcji i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie....naprawde bardziej mi sie podobają te Waszym zdaniem zwisy, niz te pryszcze z linków. Kobieta musi mieć cycki, a nie jakies 2 krosty. :classic_cool:Cycki---> jak dla mnie masz spoko piersi. Ja mam podobne w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
cycki muszą - według mnie - mieć jedną cechę - nieduże brodawki. nienawidzę rozlanych brązowcyh plam z jakimiś miernymi wypustkami. Brodawka musi być ładna, kształtna i nieduża. i żeby nie były wiszącymi worami. o. tyle powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia990
a nie wiesz kolego ze to sie zmienia zaleznie od wielu czynnikow np temperatury?? jak kobieta jest podniecona to sie one zmniejszaja i wygladaja atrakcyjnie.albo jak jest zimno. i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×