Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaia20

jak oceniacie moje cialo ?

Polecane posty

Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3598567&start=0Masz tu topik i niech Ci ta dziewczyna, Best-Bra pomoże dobrac biustonosz.Sluchaj...jak nie masz czasu sie tym zając, to my za Ciebie tego nie zrobimy.Lepiej wydać 10 000 PLN na operację i potem mieć blizny niż jak najdłużej cieszyć sie w miare fajnym biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
skad nota 8/10 ? NIe sa mocno asymetryczne i nie rozlaza sie na boki poza tym sa duze . JEdyna ich wada jest to ze wisza za nisko . GDyby je wyzej podciagnac moglobybyc 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadanie o cyckach
których już nie można zobaczyć :( Dawaj zdjęcia, autorko, przecież to anonimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Fajne cycki. Moja siostra to ma dopiero zwisy, a otoczki wielkości twarzy heheh. I żyje, ma powodzenie. Przede wszystkim, akceptuje siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
aha, dzieki pozdro; ) i tak na operacje nie miałabym na razie kasy, najwyżej za parę lat ale teraz żałuję że nie nosiłam jakiegoś dobrego kurde stanika do mnie dobranego; [ ale nawet w dobrych sklepach nie mogę znaleźc może kupię przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawicki paw
tez ma duze brodawy jak laska z innego zdjecia tyle ze tamta ma mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po lamencie. Ja idę przegrywać życie na rowerze, a ty autorko czytaj temat podany przez mądrą koleżankę z forum:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci tak radze, a sama jestem za leniwa, żeby se dobrac w koncu stanik wg angielksiej numeracji. Moje cycki tez nie są idealne wlasnie pzrez noszenie przez dlugi zcas bazarowych staników. Teraz nosze lepsze, ale nadal sądze że 75 C to nie jest rozmiar dla mnie, a inne z polskich rozmiarówek w ogole na mnie nie pasują.I przeklinam moją babkę, która mi sprawiła pierwszy stanik o jakieś 2 lata za pozno:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaia widziałam przedtem Twoje cycuszki. Jak dla mnie są ekstra mimo iż jestem kobietą. MAm 19 lat i widziałm chyba wszystkie cyce dziewczyn z mojej klasy. 80% ma miski A, góra B i generalnie stanik im niepotrzebny, jedynie jakaś nakładka na pryszcze. Ty jesteś kobietą i MASZ PIERSI. Chyba że jesteś facetem, to bym się martwiła. Wygląda jednak na to iż jesteś młodą girl i powiem Ci że np mojemu facetowi Twój biuścik się podobał za co dostał w dziób. :D więcej wiary w siebie. Może wklęję tu moje tzytzki. Są ogromne. Mam najwieksze w klasie i w sumie to jest tylko smiech jak np na wfie muszę biegać. miałam kompleksy póki nie usłyszałam rozmowy 8 koleżanek o biustach. (średnia biustów tych lasek to Duuże A :D) Gadały jaka jaki by chciała mieć i końcowy wynik był taki, że za MÓJ biust każda dałaby się pokroić. I co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaia widziałam przedtem Twoje cycuszki. Jak dla mnie są ekstra mimo iż jestem kobietą. MAm 19 lat i widziałm chyba wszystkie cyce dziewczyn z mojej klasy. 80% ma miski A, góra B i generalnie stanik im niepotrzebny, jedynie jakaś nakładka na pryszcze. Ty jesteś kobietą i MASZ PIERSI. Chyba że jesteś facetem, to bym się martwiła. Wygląda jednak na to iż jesteś młodą girl i powiem Ci że np mojemu facetowi Twój biuścik się podobał za co dostał w dziób. :D więcej wiary w siebie. Może wklęję tu moje tzytzki. Są ogromne. Mam najwieksze w klasie i w sumie to jest tylko smiech jak np na wfie muszę biegać. miałam kompleksy póki nie usłyszałam rozmowy 8 koleżanek o biustach. (średnia biustów tych lasek to Duuże A :D) Gadały jaka jaki by chciała mieć i końcowy wynik był taki, że za MÓJ biust każda dałaby się pokroić. I co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak je włożyć na neta, to raz, a po drugie nie chce ich dawać żeby jakiś napaleniec się spuszczał na monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloz tutaj
imagevenue.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dzien duzych brodaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloz tutaj
daj przycisk wybierz - potem zatwierdz i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dzien duzych brodaw - logiczne! duże cycki to i duże brodawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pokażcie wasz cycuszki, chciałabym porównać z moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnociemny
to wrzuc swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnociemny - już wrzuciłam na wcześniejszych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnociemny
a ja ich nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnociemny to poszukaj w tym temacie :P, ale mnie sie one nie podobają wiec nie wiem czy warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia990
^cycki - ale nick po drugie to sie nazywa falszywa skromnosc.. po trzecie chwalisz sie czy zalisz swoimi cyckami ? nudzi ci sie?kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia990 - nie żale się, ani nie mam fałszywej skromności, tylko pokazywałam autorce tematu mój odpowiednio dobrany biustonosz, że w nim mi nic nie wisi, a bez stanika to wisi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia990 - dodam jeszcze, że chciałabym stwierdzić że mój biust jest normalny, bo odkąd się pojawiły mam na ich punkcie kompleksy, dlatego proszę o zdjęcia do porównania, a nick jak to nick, pasujący do tematu, który głównie poruszam i śledzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwis hahaha super cycek
chyba zwisów nie widziałeś/łaś, ale zobaczysz. Jeszcze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×