Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca mama

Oilatum -emulsja do kapieli??

Polecane posty

Gość gość
AROMATYCZNA KĄPIEL VITAL od HB. To kasztanowy płyn do kąpieli, przyjemna, orzeźwiająca kąpiel, przyjemny zapach, coś niesamowicie miłego dla skóry, ale oczywiście to też kwestia taka, jakie klimaty lubicie. Ja kocham dodawać coś takiego do kąpieli. Jest po prostu przyjemniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, mam Eloderm i uważam, że za niską cenę można mieć naprawdę dobry produkt do kąpieli dla maluszka. Nie ma konieczności przepłacania, skoro skład jest praktycznie identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga

Ja kiedyś miałam droższy produkt, prawda jest jednak taka, że wspomniana emulsja ma przestępną cenę dla każdego. Do tego zostawia na skórze przyjemna warstwę ochronną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Moje dziecko używa Elodermuponieważ jest alergikiem i musisz bardzo dbać o swoją skórę. Drogeryjne produkty odpadają, ma po nich uczulenie i się bardzo drapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja kąpiel syna tylko mydełkiem bambino i na zmianę w ugotowanym siemieniu lnianym. Skóra syna idealna. 

Pierwsze dziecko kapałam na pocAtku w oilatum ale nie dość że drogie to efekt mizerny. Potem lekarka poradziła właśnie siemie lniane i skóra bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie oilatum sprawdza się naprawdę OK u dzieci z wrażliwą skórą.  Co ważne skład jest prosty, a te emulsje bardzo często polecają pediatrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×