Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona90

Mam pytanko....egzamin na prawko- Katowice

Polecane posty

Dwa tygodnie temu zdałam teorie. Jutro mam praktykę i zastanawiam sie czy muszę mieć jakieś potwierdzenie, że zdałam pozytywnie teorie czy egzaminator będzie miał dokumenty.....A może ja je muszę odebrać? hmm? A i tak w ogóle to gdzie ja mam się spotkać z egzaminatorem? on przyjdzie na plac czy do budynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
ale co jak ?? masz egzamin koncowy ? czy zaczynasz jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
coś mi sie wydaje , ze na wykladach ktoś nie uważał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimmimmimimimi dziekuje!:) karoolek napisałam przecież ze zadałam już teorie wiec jak mogę zaczynać jazdy:) Jutro mam egzamin końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
to, dziwne dla mnie, bo ja w ten sam dzien mialem jak egzamin z testów tak jazdy i też w Katowicach tyle , ze na kat " D " kilka porad dla Ciebie nie uzywaj okreslenia swiatła długie , któtkie nie - migacze dotknij reką lusterka wstecznego nawet jak bedzie ono dobrze ułozone , dotknij rekami zagłówka tak jak bys go chciala ustawic , albo ustaw go . sprawdz ustawienie lusterek wstecznych ZAPNIJ PASY NAWET NA PLACU MANEWROWYM NIE ZAPOMNIJ ZAPALIC SWIATŁA MIJANIA podczas placyku w sali bedzie na ciebie ceakala lista i beda wywoływac wedlug niej polecam ci isc za pierwszą , ale jak znam zycie biorą według listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
hmm, a powiedz mi czy Ty najpierw masz plac a pozniej jazdę po miescie? bo moja siostra tez wlasnie zaczyna jazdy i najpierw jezdzi po miescie (nawet za miastem już byla) i uparcie twierdzi ze to jest norma; a mnie sie wydaje ze najpierw trzeba opanowac manewry i dopiero do ludzi, na ulice... no ale ja tam nie wiem, ja dopiero teorie zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem co to znaczy egzamin
ja miałam egz. w k-ce 21 czerwca i nie zdałam radze uwazac na łuku i ruszac z ręcznego, wiele ludzi oblewa bo nie wie ze trzeba tak ruszyc i samochód stacza im sie do tyłu karoolek masz racje:))w 100% ja nastepny exm 18wrzesien mamnadzieje, ze bedzie dobrze, a Tobie zycze powodzenia jutro:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoolek ja tez się zdziwiłam dlaczego nie mam teorii i praktyki w jednym dniu no ale dla mnie to może i lepiej:) kalimba de luna: już na pierwszych jazdach pojechałam do centrum Katowic na najbardziej zatłoczone ulice. Instruktor od razu rzucił mnie na głęboką wodę:) Na plac pojechałam chyba po 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem co to znaczy egzam
bo teraz juz nie mozna zdawac teorii i praktyki razem, bo bardzo duzo osobó umawiło sie na zdawanie wszystkiego w jeden dzien, poczym nie zdawali teorii wiec nie podchodzili do praktyki i tamowali miejsca innym. a gdzie robilas kurs, jesli mozna weidziec? skup sie jutro, uwazaj na znaki, ja miałam fajna trase i nawet wrócilam do osrodka, ale sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs robiłam na Giszowcu. Dzisiaj mam jeszcze 1,5 jazd...no i jutro dzień prawdy. Jest to mój pierwszy egzamin i tak na prawdę nie wiem co mnie czeka...ale jakoś to będzie:) Dziękuje za dobre rady.....!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
no skoro tak, to pewnie jest norma. po prostu jazda samochodem wyglada wyjatkowo skomplikowanie od strony teoretycznej dlatego sie zdziwilam. dzieki za odpowiedz i powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem co to znaczy egzam
i jak Ci poszło??????????????/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem co to znaczy egzam
haaaaaaaaalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XaweryBartosz
Dlaczego tyle osób oblewają na egzaminach w Katowicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooolaaa
bo czekają na ......" co nieco" $$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysrysrys
odemnie gowno dostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×