Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shamrock_

Moja dziewczyna jes zamknieta.Co robic ???

Polecane posty

witam! Mam dziewczyne i wiadomo, ze nikt nie jest idealny...mam na myśli ją...ale chodzi o to, ze poprostu nie czuje, ze ona za mną teskni,nie mówi mi tego, poprostu tego nie czuje.Bardzo chcialbym to usłyszec,poczuc, a tu nic. Ja jej to mówie ale rozwaźnie i z umiarem... nie chce zeby stało sie to nudne i wyświechtane. Nie wiem co zrobic. Może ona nie tęskni, nie porzebuje mne ? Jest bardzo niezależna i powiedziała, ze nikt nie nauczył jej okazywania uczuc i niestety nie ma w niej kszty romantyzmu...że nie miala wzorców.Jestesmy juz ze sobą rok,a ona wciąz mówi ze potrzebuje czasu...co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dno
Jak to co? Nauczyć ją romantyzmu... Oczywiście chciałbyś, żeby Tobie okazywać uczucia, ale sam musisz to robić "rozważnie"... Nie wydajesz się ciepłą osobą, bo nikt taki nie kupczy okazywaniem tego, co naprawdę czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmgjmgjm
Ale widzenia macie, na przepustki wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykamy sie...raz na tydzien...statnio nawet rzadziej...staram sie ją nauczyc tego romantyzmy, ale kiedy zchodzimy na te tematy ona mówimy, ze rozmawiamy o tym caly czas i powinnismy rozmawiac o innych rzeczach, a nie tylko o tym. Mówi, ze to samo przyjedzie...minął rok i nie przychodzi nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
Ty chyba sam jestes bardzo racjonalny i mało romantyczny (już samo stwierdzenie że nikt nie jest ideałem i że to o nią chodzi daje do myślenia - dla Ciebie powinna byc ideałem). Też nie jestem romantyczna, też nikt nie nauczył mnie okazywania uczuć. Ty okazuj jej uczucia, mów co czujesz i nie naciskaj na nią - kiedyś otworzy się przed Tobą a wtedy bedziesz miał pewność że to bedzie 1000% szczere i prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypuść na wolność
zamknietą dziweczynę - otworzy się a nawet rozpuści na widki ktego, który wyważy wszystkie jej zamki i opory. Zamknieta jest tylko przed tobą. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałam
może jej wygodnie ze z tobą jest? Ja bym teraz wszystko dała, by był przy mnie. więc i bym to okazywała :( :( a gdt był oskarzał mnie o chłod i miał rację choć krótko był :( - ale nie dziwię się. facet potrzebuje ciepła, akceptacji, ja tego nie umiałam okazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypuść na wolność
* na widok tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamęczam jej...a przynajmniej sie staram tego nie robic.Bardzo jej potrzebuje i staram sie to oddac nie tylko słowami,a ona czasami nie potrafi tego okazac jesli chodzi o obie kwstie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na
księżyc w koziorożcu. miałem do czynienia z takim typem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ona nie czuje ze Ty
chcialbys cos takiego uslyszec? Bo ja np sie hamuje z takimi wyznaniami. Ile razy mi sie nie uda i mi sie za bardzo wymsknie to jestem kwitowana swierdzeniem "ale jestes niedopieszczona" :P A tak bym chciala moc bardziej okazac uczucia ;) Mezczyzni nie lubia. Moze Ty jestes wyjatkiem, a Twoja kobieta o tym nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to....
bo to zimna suka jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. Justyno rozumiem czas i cierliwosc...tylko jak ją tego nauczyc ? jak to pokazac ? to mnie najbardziej gryzie.Daje poczucie bezsilnosci bo nie widze jakichs postępów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portalka
a od którego miesiąca bycia ze sobą zaczęliście współżyć ze sobą? czy od samego początku była czułość mam tu na myśli pocałunki lekkie, przytulenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terer
wszytsko zalezy od mezczyzny, ostatnio mialam goscia przy ktorym z kazdym spotkaniem sie dystansowalam bo .... on mi mowil ze za bardzo sie angazuje:D moze jestem uczuciowa ale raczej staram sie byc niezalezna i jednoczesnie jesli sie z kims wiaze to z mysla zeby bardziej dazyc do uczucia, utwierdzac sie ze chce z nim byc dluzej a nie tylko na chwile. i w pewnym momnecie uslyszlalam ze jestem...zimna :D ze nie mowie ze tesknie. teskinlam ale balam sie mowic otwartcie bo ponownieby mi dal "obuchem w potylice" potem juz nie moglam sie z nim kochac, nie czulam sie dobrze z nim.no i sie rozstalismy bo po co dluzej ciagnac . choc teraz dochodze do wniosku ze mu nie zalezalo. i dlatego tak odbieral moje "angaze" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie wytłumacz mi jedno...kiedy kobieta nie mówi o uczciach mężczyzna ma sie cieszyc?a kiedy facet nic nie mówi o tym co czuje kobieta sie wkurza, ze mu nie zalezy ? i ze chce czułosci ? Bo to facet ma sie strac zeby zadowolic kobiete? a kobieta nie musi robic nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.just...
Nie cce mi się loować. Bezedury Na jakiej podstawie twierdzisz, że to bzdury? Ja podstawę do wypowiadania się w temacie mam. A Ty? Autorze Nie naciskaj. I sam przestań mówić, że tęsknisz itp. Może podziała. Zabraknie jej teo i sama się otworzy:) Po prostu nie sądzę, żeby rok ciąnęła coś, co jej nie pasuje - to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam nadal czekac? a czy np. nieodzywanie sie przez jakis czas da jakis pozytywny efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niodzywanie sie
to najgorszy z mozliwych pomyslow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to najgorszy z mozliwych pomyslow " to jaki jest najlepszy z możliwych...bo chce zaczac działac, tylko nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.just...
Prawiczki najbardziej. Wiem:o Autorze Odzywaj się, tzn. spotykajcie sie normalnie, spędzajcie miło czas, ale bez zbędnyc słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez zbędnych słów? poprostu rozmawiając,ale nie rzucac tekstów stylu "ale Cie kocham, ja ciebie tez,razem na wieki,tak,fajnie itp"? ylko poprostu rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.just...
A tak mówisz? Oj... No to się nie dziwię, że ona nie cce już nic dodawać:P Ale po co Ci te deklaracje? Przecież nawet jak ktos nadużywa słowa na k, to wcale nie znaczy, że za miesiąc nie zerwie znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...to były tylko pzykłady...nie urzywam takie stwierdzen. Czasami mówie Kocham Cie albo tesknie za Tobą...a ona nic.Uśmiechnie sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×