Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka-z-innego-forum

ZAPARCIA

Polecane posty

Gość koleżanka-z-innego-forum

Witam, mam problem z moją miesięczną córką. Ma zaparcia mimo karmienia mlekiem Bebilon 1 Comfort (dla dzieci ze skłonnością do kolek i zaparć). Mieszankę wykonuję ściśle według zaleceń, jednak nadal problem istnieje. Macie może jakieś rady jak pomóc małej, jak ulżyć jej cierpieniu? Wiem, że niektóre mamy wkładają końcówkę termometru w pupę, ale to metoda jest dość niebezpieczna..:O Proszę o podpowiedzi mamy, które zetknęły się z tym problemem u swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dużo pije soczków i herbatki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka-z-innego-forum
podaję jej herbatkę koperkową HIPP od pierwszego tygodnia, gdy bardzo się męczy podaję Plantex i czasem czystą wodę. Mała pije między karmieniami. Ilości są różne. Czasem wypija 50ml a czasem 20ml i więcej nie chce. Nie wiem czy to wystarczająca ilość. Może zbyt mało przy takich upałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka-z-innego-forum
podnoszę może są mamy, które miały podobne doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech dużo pije
a co na to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masowac brzuszek okreznym ruchem. Robic delikatny rowerek nozkami i przyciskac je razem do brzuszka. Moze zmienic mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka-z-innego-forum
A może któraś stosowała Esputicon? Taki specyfik dorada położna. Jest niegroźny dla maluszków i podobno przynosi ulgę. Mam jednak trochę obawy czy zastosować. Może spróbuję i zobaczę czy rzeczywiście gazy ładniej będą odchodzić a stolec się rozluźni... nie wiem sama. Lekarze mówią, że tak bywa przy sztucznym karmieniu. Poprzednie karmiłam piersią i było ok a teraz... niestety jestem chora i nie mogę karmić przez leki, które muszę brać przez najbliższe miesiące. Nie dość, że zachorowałam to jeszcze biedna się męczy przeze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poprostu nie pasuje jej to mleko. Ja podawałam na początku synkowi też Bebilon 1 Comfort, ale miał po nim boleści brzuszka i robił zielone kupki. Później zmieniłam na Nan po którym miał zaparcia, a teraz stosuje zwykły Bebilon i wszystko jest w porządku. Może warto zastanowić się nad zmianą mleka. A w przypadku zaparć, najlepiej rano jakiś czas przed posiłkiem, podawać zwykłą przegotowaną wodę z odrobinką glukozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaPoznan
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą i mocno gonią do toalety. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na łatwe wypróżnianie i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka33
Zioła Tybetańskie piję 5-tydzień. Ważę teraz 75-76kg jednak ciągle coś gubię i do urlopu w sierpniu mam zamiar ważyć 60kg.Wiem, że to mi się udaoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka34
Zioła Tybetańskie piję 5-tydzień. Ważę teraz 75-76kg jednak ciągle coś gubię i do urlopu w sierpniu mam zamiar ważyć 60kg.Wiem, że to mi się udaoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramówoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramówoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×