Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokkotta

Kolor ścian w sypialni

Polecane posty

Gość klaser
Ja z kolei jestem po kilku spotkaniach z decoroom i musze przyznać, że jeśli chodzi o ceny , ale przede wszystkim jakość obsługi , jest to standard jakiego oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Dla nas zadowolony klient to prawdziwy skarb, bo poleci nas dalej , a jak wiadomo tacy klienci sa najcenniejsi, bo to namacalny dowód , że swoją robotę się dobrze wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiss
Jakie w ogóle sa aktualne ceny tych Waszych pakietów i czy dajecie gwarancje na swoje prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Gratiss gwarancja jest 12 miesięczna, ceny pakietów: Silver 630 zł brutto za 1m3 , Gold 940 zł, Platinium 1390 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Kolory to kwestia bardzo subiektywna i indywidualna. Przykłady jak skrajnie, a równie ładnie można zaaranżować sypialnię do obejrzenia na http://www.decoroom.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre pytanie na już
a ja mam jagodowe lato z nobilesa. mocny kolor, ale mam w sypialni 2 okna więc nie jest przytłaczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre pytanie na już
Do ciemnych ścian dałam jasną podłogę i meble, jasny pudrowy kolor zasłon i uważam to za trafny wybór. Wszystko zależy też od detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
My akurat korzystamy z farb Magnat i Dulux , ale naturalnie klient ma możliwość zamiany każdego materiału wykończeniowego na dowolny inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam moją czerwień w sypialni. Nie jest strasznie żywa, taka trochę przybrudzona ale się mi strasznie podoba. A jak świeczki są zapalone, trochę burdelowo się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Staramy się robić wszystko aby takie opinie nie były odosobnione, a były normą, co łatwe oczywiście nie jest, bo każdy klient jest inny, ale odpukać na razie nam się to udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczek
ja mam połączenie dwóch kolorów z barw natury śnieżki. Kwiaty orientu i wieczorną rosę. bardzo delikatne odcienie. do tego dodatki i meble w odcieniu ecru. bardzo fajnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Kolor jak wiadomo kwestia gustu, coś co dla jednej osoby jest piękne, dla innej wręcz odwrotnie, natomiast przy np. aranżowaniu lokali pokazowych staramy się być jak najbardziej neutralni z kolorystyką, żeby do jak najszerszej grupy klientów trafiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskopers
No to jest ta subtelna różnica , która wyróżnia takie firmy jak waszą, konkretnie elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhiannon Sophie 1
a ja mam ciemne zlote sciany, jasne bezowe zaslony i makarony do tego ciemne lozko komode i szafe, jedynie biurko troche mi psuje efekt zobaczcie tu : http://www.voila.pl/136/7p27o/index.php?1 oczywiscie kolory na zdjeciu sa troche przygaszone na zywo wyglada pieknie zloty polysk na scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Projektanci to ogarniam, a skąd bierzecie ekipy wykończeniowe z zewnątrz, czy jakichś swoich pracowników macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojzesow
Mają kilkanaście swoich ekip. Wiem bo sam z ich usług korzystałem :) Polecam bo fajnie projektują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waltenprofer
A może zrób sobie fototapetę? z plażą albo jakimś ładnym panem? może Queen, ale ten z Freddiem Mercury? Mogłabyś po tem pojechać na ich koncert 7 lipca do wrocławia i jak wrcisz do domu, to tak, ajkabys w oppcji vip spała za kulisami : ) a tak na poważnie ja mam w sypialni taki ciemno kremowy. wcześniej maiłem bordo, ale chyba ten kremowy nadaje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że super pomysłem jest wykorzystanie w sypialni sklejki boazeryjnej, zwłaszcza w jasnym kolorze, żeby nadać trochę skandynawskiego charakteru pomieszczeniom. Fajnie prezentują się te od eko-sklejka i jeszcze można u nich zamówić bezpłatny próbnik przez formularz kontaktowy – http://www.sklejkaeko.pl/pl/formularz.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba turkus jest teraz w trendach. Ale warto go ożywić, może jasną szarością czy żółtym? Wystarczy choćby mały obrazem na płótnie czy plakat - wiem, że u DCN Gallery jest ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardośćią, któy dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fioletowy całkiem pasuje do sypialni. Oczywiście to, czy pasuje, zależy od wielkości pomieszczenia i dodatków, które w nim umieścisz. Jeśli pokój jest dośc dobrze oświetlony - nie wahaj się. Dobierz sobie jakieś jasne meble - na przykład białe lub z jasnego drewna. Jestem na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×