Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gówniara 24

2 tabletki w jeden dzien

Polecane posty

Gość Gówniara 24

witam mam prosbe , wzielam 2 tabletki 1 dnia, czy jestem zabezpieczona? czy cykl nie zostal zaburzony przez wieksza dawke hormonow? I jeszcez jedno, mam zaczac nowe tabletki i czy moge juz nowa wziasc 21 dnia cyklu zamiast tej co ja zjadlam? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
o_O po co wziełas dwie?? Nie jestes zabezpieczona jesli to Twoje pierwsze tabletki - zdanie paru ginekologów z którymi rozmawiałam :o A przerwy to nie łaska zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gówniara 24
Zapomnialam, ze wzielam, nawet nie popatrzylam. Nie sa to moje pierwsze tabletki. Zaczelam 3 lata temu, mialam pol roczna przerwe i teraz od 3 miesiecy zazywam. I jeszcze jedno, czy moge ta ostatnia tabletke, ta, ktorej mi brakuje w opakowaniu zastapic z innego? Bo dostalam nowe- taki sam slkad, tylko odpowiednik poprzednmich. Dzieki za dop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka25
najlepiej zadzwon do lekarza i zapytaj... kiedy mi sie zdarzalo nie wziac jakiegos dnia tabletki to lekarz nastepnego kazal brac dwie wiec moze w tym wypadku nie bierz tej dodatkowej z nastepnego opakowania... tylko zrob jednodniowa przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gówniara 24
Dzieki, tak pewnie zrobie. A czy jestem zabezpieczona? Ja nie pominelam tabletki, tylko wzialam o jedna z a duzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×