Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shipka

Co nosicie w torebce???

Polecane posty

Gość shipka

Jak gdzies wychodzicie to co zazwyczaj macie w torebce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jt
klucze pomadke blyszczy puder matujacy portwel perfumy krem do rak krem nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat był setki razy
niekoniecznie na tym portalu... ale ponowię zawartość torebki pewnej kobiety, która przyszła do mnie ze sprawą służbową jako petentka ... zawartość torebki - po wysypaniu wnętrza na moje biurko i po nerwowym szukaniu przez nią dowodu tożsamosci - kilka szminek, długopis, mnóstwo zapisanych małych karteczek , klucze, telefon, kilka notesów i uwaga .... 2 dorodne cebule, główka czosnku i szprotki wędzone zapakowane w papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaj
kalendarz, długopis, chusteczki higieniczne, pomadkę, błyszczyk, kredkę do oczu, puder, perfumy, krem do rak, portfel, klucze, spinkę do włosów, tampon:P plastry na odciski, tabletki przeciwbólowe, telefon, igłę i nitkę i jakiś guzik zapasowy. czasem jeszcze kilka duperelek innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon portfel perfumy mp3 krem do rak pomadka lakier do paznokci bezbarwny wsuwki okulary przeciwsloneczne puder, tusz i kredka, chociaz i tak nigdy nie uzywam poza domem bo nie mam gdzie ale warto miec na wszelki wypadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko, doslownie wszystko :O a tak serio to z takich dziwnych rzeczy to szczoteczke i paste, bo myje zeby dosc czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam dopiszę się
klucze komórkę słuchawki od komórki chusteczki higieniczne chusteczki nasączane- do wytarcia rąk notesik długopis dwa błyszczyki puderniczka portfel tabletki przeciwbólowe- typu paracetamol guma do żucia bransoletka na szczęście minaturowy scyzoryk okulary przeciwsłoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam dopiszę się
a i jeszcze miniaturowe opakowanie kremu do rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja na lato: portfel, telefon, chusteczki, kartka A4 złożona na czworo wersja na pozostałą część roku: portfel, telefon, chusteczki, klucze, zeszyt, długopis a nawet dwa kalendarzyk, dokumenty tik-taki, i nie pamiętam c jeszcze bo teraz mam letnią wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
zaglądam i mam: portfel (zwykle pusty :P ) dokumenty i bilety miesieczne długopisy (kilka) kalendarz (format a5) łyżeczka plastikowa słomki do napojów (conajmniej dwie) błyszczyk i pomadka ochronna podkład kredka do oczu tampony chusteczki kilkanaście rachunków ze sklepów klucze kartki z listą zakupów cukierki ponczochy (na zmiane jakby mi oczko poleciało) scyzoryk z otwieraczem krem do rąk spinka do włosów dwie zapalniczki zapałki poskładana reklamówka (na nieplanowane zakupy ;) ) gumki recepturki spinacze tabletki odchudzające (wiem że nie działają) tabletki hormonalne perfumetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
aaaaaa znalazłam jeszcze: lusterko trzy skuwki od długopisów ibuprom (duże opakowanie) gripex plaster mam bardzo dużą torebkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
a w bocznej kieszeni mp3 zapasowe słuchawki i baterie (kilka pewnie już wyczerpanych :o) etui na telefon etui na okulary przeciwsłoneczne guma do żucia kolejne wyciągi z bankomatu i rachunki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 telefony ipoda portfel klucze dom + auto dowód rejestracyjny błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja sie dopisze
portfel komorka ipod telefon karta metro fajki / zapalniczka listerine gumy do zucia cosmopolitan kalendarz okulary przeciwsloneczne plastry dlugopis chapstick lusterko perfuma w kremie zel antybakteryjny blyszczyk i pelnowyciagow z bankomatu i rachunkow ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
a tak po za wakacjami to mam jeszcze jogurt notatnik a4 owoce jakieś wode1,5l sweter jakby się chłodno zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolka
portfel telefon krem do rąk pomadka ochronna chusteczki higieniczne mała szczotka do włosów klucze gumy do żucia tampon plasterki na ranę mały słonik na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kondony
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upek
ja mam chusteczki telefon portfel dlugopis gumke do włosów tabletki przeciwbólowe kalendarz-notatnik klucze 3 blyszczyki zapalniczka (najczesciej dwie) lusterko kawałek papieru toaletowego tampony klika płatków do demakijażu czasem niewielką kosmetyczkę w ktorej nosze podklad kredke do oczu i tusz do rzęs pudełeczko na soczewki perfum guma do żucia lub cukierki najczesciej mam też rachunki ze sklepu i wyciagi z bankomatu :) PS. moja torebka wcale nie jest duza, ale jest pojemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel okulary przeciwsłoneczne klucze do domu 4 błyszczyki 3 pomadki kolorowe pomadka ochronna chusteczki chigieniczne krem do rąk kalendarzyk parasolkę bardzo często tabletki od bólu głowy pióro, długopis, ołówek gumy do żucia jakieś wkładki, podpaski coś do jedzenia do pracy jak gdzies dalej wychodzę puder tusze do rzęs cienie do powiek róż do policzków kredkę czarną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×