Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nylony

warto nosic nylonowe ponczochy?

Polecane posty

Gość seszella
Jeju, dajcie ludziom mieć wybór. Nie po to kobiety zrzuciły gorsety i krynoliny żeby znowu zaczęły obowiązywać jakieś niepodważalne ubiorowe pancerze.Niech każdy ubiera się, jak lubi. Zresztą prawdopodobnie nie wszyscy faceci lubią wypindrzone paniusie drobiące pokracznie w niewygodnych szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylonfan
No pewnie, że warto. Zapraszam do nowego Klubu Miłośników Pończoch - www.nylonowo.pl - nie wszystko jeszcz dziala, bo to poczatki, ale juz teraz prosze sie zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina Coco
Nawet w Avanti jest o nylonach :) http://avanti24.pl/moda/56,103631,12541680,Greta_Vintage_Store___bielizna_dla_wspolczesnych_pin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkadziewczynka
Oczywiście że warto zakładać rajstopki, pończochy. Kobiety zupełnie inaczej duzo lepiej moim zdaniem wyglądają niż z gołymi nogami. Kazdy coś lubi jednemu się podoba innemu mniej. Może warto założyć coś czego inni nie mają i sie wyróżnić z tłumu np. kolorem czy też wzorem. Zobaczcie tutaj, Już jutro mają dojść nowe niepowtarzalne rajstopy. http://rajtuzza.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina Coco
zuzkadziewczynka - chyba nie doczytałaś, temat jest o pończochach. W dodatku nylonowych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KellyBundy
Jasne, że warto! Na codzień zwykłe, elastyczne, na specjalne okazje nylonowe - nie wyobrażam sobie zycia bez pończoch! A rajstop to mam może 2 pary, nienawidzę zakładać tego cholerstwa - czuję się w nich jak swoja własna babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosnik ponczoch
Witam mam 15 lat i jestem menzczyznom i kocham nosic ponczochy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka 0176418532
Oj warto. :) Pod koniec wakacji bylam z Moim nad woda 2 tygodnie tylko we dwoje. :) W zasadzie non stop tak chodzilam tylko dla Niego. :) Po domku, po kempingu, na plazy i do wody nawet też... Było cudownie... Bardzo polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam nosić pończochy, a mój mąż uwielbia mnie w nich ;) Regularnie kupuje mi nowe, niedawno zaopatrzył mnie w kilka nowych par tutaj http://skleperotyczny.eu/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do tej pory najlepszymi pończochami nylonowymi okazały się pończochy IVANHOE z Anglii, i mam nadzieję że któraś z Was miała okazję chociaż je przymierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Mój sklep z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moja prywatna strona www.nylonowe.pl z fotkami w pończochach nylonowych zaczęła funkcjonować. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×